Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

KPR 2019 - po wynikach - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    KPR 2019 - po wynikach - komentarze

    Tu można podejrzeć wyniki konkursu.

    To co mnie uderzyło w nich to brak niektórych wydawałoby się uznanych marek. Może nie startowały? Ale jeśli tak to dlaczego?
    np. nie widzę Maltgarden, Hopito, Dear Bear, Pracownia Piwa, AleBrowar, etc. A np. Harpagan tylko jeden brąz.

    Druga kwestia - sporo restauracyjnych i to dobry znak, że nie tylko we flagowych kategoriach.

    No i debiuty...
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    I sporo nagród "nie przyznano".

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pracownia nie startowała inni to nie wiem

      ps dlaczego Pracownia nie startowała to można wyczytać między wierszami w wywiadzie Docenta z Tomkiem
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        #4
        Co do Pracowni to się domyśliłem właśnie po wywiadzie.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Podobno rozpętała się burza z udziałem jakiegoś blogera - krytykanta (jak zrozumiałem z kontekstu) i reprezentanta/-ów browarów rzemieślniczych. Zapewne nie na blogu, tylko na FB, bo nie widzę tego na tych mocno aktywnych tekstowo.

          Ktoś mnie oświeci?

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            Birofilia blog o piwie
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              Ktoś wie na jakiej zasadzie przyznawano miejsca I, II, III, że w niektórych kategoriach było tak:

              1.Brytyjskie Ale
              Miejsce I: nie przyznano
              Miejsce II: nie przyznano
              Miejsce III: Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. / Lekka Brytania / Ireneusz Misiak

              48. Beer with Special Ingredients
              Miejsce I: nie przyznano
              Miejsce II: Browarnia Sobótka Górka Bartłomiej Bogdański / RADUNIA / Bartłomiej Bogdański
              Miejsce III: nie przyznano


              Piwo musiało się załapać w jakieś widełki punktowe, żeby zasłużyć na I miejsce?
              Last edited by Maggyk; 10-12-2019, 12:23.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                Przy złocie to słyszałem ze sceny że piwo musi być na poziomie światowym, czy srebro to europejski a brąz krajowy poziom?
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  #9
                  To, że nie było I i II miejsca mnie nie dziwi. Nie łapią się w wytyczne BJCP stylu. O wadach nie wspomnę.

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Birofilia blog o piwie
                    Chyba Birofile vlog o piwie.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Udało mi się przebrnąć przez inwektywy i język daleki od kulturalnego interlokutorów, ale dalej nie wiem czy jedynym powodem krytyki było to, że konkurs przeniesiono na zadupie tak, że utrudniło to niektórym blogerom (akurat temu) zabłysnąć przed nieobeznaną publicznością.

                      Konkurs miał rekordową ilość zgłoszonych piw, więc i zapewne browarów (i parabrowarów).

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #12
                        Gala odbywała sie na zadupiu bo nie mogła sie odbyć w Poznaniu. Okazją było Sympozjum Piwowarów Zawodowych na którym pojawili sie przedstawiciele około 100 browarów. Widziałem też przedstawicieli którzy docierali na samo wręczenie nagród. Ilu było blogerów to nie wiem, ja znałem tylko 4. Byli tam z racji sędziowania
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19165

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przy złocie to słyszałem ze sceny że piwo musi być na poziomie światowym, czy srebro to europejski a brąz krajowy poziom?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                          "no u nas sędziowie są bardziej surowi. 1. miejsca nie przyznaje się jeśli piwo ma jakąkolwiek wadę, ale też odstępstwo od stylu. Oczywiście różne stoły mogą być bardziej lub mniej restrykcyjne.
                          Z wyraźną wadą piwo nie powinno trafić do rundy finałowej lub na podium jeśli nie ma kwalifikacji w tej kategorii."
                          Tu jest wyjaśnienie przewodniczącego jury.

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            tu jest więcej
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • LESNICZYy
                              Senior
                              • 01-2018
                              • 950

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chyba Birofile vlog o piwie.
                              Chyba każdy wie , że Tomek z Tomek się nie lubią .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎