Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

KPR 2019 - po wynikach - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Ilu było blogerów to nie wiem, ja znałem tylko 4. Byli tam z racji sędziowania
    Chyba więcej znasz. Maidenowiec, Browarzyciel, Kopyr, Dori i Bartek Nowak.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba więcej znasz. Maidenowiec, Browarzyciel, Kopyr, Dori i Bartek Nowak.
      No faktycznie był Michał i Rafał, ja myslałem jeszcze o Bratku z beerfreak
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba każdy wie , że Tomek z Tomek się nie lubią .
        Kwestia lubienia się tu nie powinna mieć znaczenia. Skoro tak jak mówi (i bagatelizuje) Kopyr nastąpiła cisza w eterze i nawet on nie nadawał z gali to jest to spora wpadka, niezależnie kto ostatecznie zawinił. Co do wyników konkursu nie widzę powodów do burzy. Zostało to dość dokładnie wyjaśnione i ja to rozumiem. Argumenty za wydzieleniem z targów też przyjmuję.

        [PS] i wbrew adwersarzowi z vlogu nie pozostał bez echa. Jeden z przykładów.
        Last edited by e-prezes; 12-12-2019, 11:18.

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          #19
          Ten konkurs to zupełna farsa. To ma być konkurs Piw Rzemieślniczych? Jeśli tak to laury powinny dostać browary w których uwarzono piwa a nie ten kto zamawiał.



          Chyba, że kontraktowiec uwarzył piwo od A do Zet to mu się blacha jednak należy
          Last edited by fidoangel; 12-12-2019, 18:57.
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Do tego zmierzał Tomek Rogaczewski, ale browar to cały zespół. Zarówno piwowar, ekipa pomocnicza i właściciel. Bez siebie wzajemnie nikt by nie zrobił nic.

            Poza tym w konkursie startowały różne browary i wygrały z pozostałymi (z wyj. tych nie wystawionych), więc konkurs ma odpowiednią rangę. Zresztą Polska nie jest tu wyjątkiem.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #21
              Najlepsze jest jak piwowar stoi pod scena a inni odbieraja blachy za najlepsze piwo
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #22
                Dobre, bardzo dobre
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #23
                  Jak startował Artezan kto zbierał laury? A rok później? I dziś? Jakieś jeszcze przykłady? Sukces nie zawsze ma jednego "ojca". Ciężka praca nie zawsze spotyka się z uznaniem na jakie się liczy. Życie!

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak startował Artezan kto zbierał laury? A rok później? I dziś? Jakieś jeszcze przykłady? Sukces nie zawsze ma jednego "ojca". Ciężka praca nie zawsze spotyka się z uznaniem na jakie się liczy. Życie!
                    Mam na myśli parabrowary, a w Fortunie uwarzył Prezes
                    Last edited by anteks; 14-12-2019, 22:37.
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #25
                      Biznes is biznes! Może 10 lat temu była to pasja. Dziś jest to biznes. Od 5-6 lat już dość dobrze widoczny. No i nie bez znaczenia jest fakt, że dużo łatwiej otworzyć kontrakt niż własny browar. Ba to co mówił Tomek naprawdę może się okazać gwoździem do trumny dla kogoś.

                      Comment

                      • fidoangel
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 3489

                        #26
                        I tu się pan mylisz, są browary którym pieniądz nie przesłonił reszty.



                        I żeby było jasne, nie mam nic przeciwko kontraktowcom ale zawsze powtarzałem i do końca świata będę powtarzał, że nie są browarami, nie powinni używać nazwy browar choć znam kontraktowców, którzy mają swoje tanki i sami warzą swoje piwa. Sami mieszają w garach i układają receptury. Takich uważam za browar mimo, że do gotowania używają warzelni innego browaru, nie swojej.


                        A to, że kontraktowcy wypuszczają dobre piwa nie ma nic do rzeczy.
                        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎