Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalafior
    Gość
    • 12-2002
    • 20

    #16
    Odp: giełda w Warszawie

    beerdoctor napisał(a)
    Decyzja w sprawie giełdy w Warszawie będzie do 5 stycznia (chodzi o udostępnienie sali)Proszę o trochę cierpliwości.beerdoctor
    No i co z tą giełdą w Warszawie- Panie Piwny Doktor

    Comment

    • beerdoctor
      Member
      • 10-2002
      • 50

      #17
      Panie Kalafior,niestety trzeba poczekać do środy , od razu jak dostanę zgodę na salę (lub nie)zamieszczę info na foeum

      Comment

      • AŃĆKA
        Senior
        • 01-2003
        • 315

        #18
        A ja już słyszałam z kilku źródeł , że giełdy nie będzie ..........
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #19
          Żywiec napisał(a)
          [B]Zobacz do komentarzy z ubiegłorocznej giełdy w Muzeum Woli /B]
          Właśnie dotarłem do relacji z poprzedniej giełdy w Muzeum Woli. Hm, hm , jaby to określić , chyba w pesymizmie Żywca coś jest. .
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • beerdoctor
            Member
            • 10-2002
            • 50

            #20
            To coś to zupełna porażka stąd pomysł giełdziorki w innym miejscu.Decyzja troche się odwlekła ale jestem dobrej myśli.W środę będzie wiadomo

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #21
              od ostatniej wizyty w stolicy wprost nie mogę się giełdy doczekać i nie dopuszczam myśli że zimą nie będziew stolicy giełdy a co za tym idzie spotkania Forum w większym gronie na

              Może być nawet w Muzeum Woli.........jestem dobrej myśli
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #22
                Wolska giełda

                Fakt - sala w muzeum mała ale giełda nawet prężna.Mam nadzieję że jednak mimo tej niewiadomej giełda się odbędzie.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #23
                  Z pewnych, ale nie do końca potwierdzonych źródeł (patrz:Piwa świata - sklep Polna - Andrzej), negocjowane jest inne miejsce, a mianowicie Klub Medyk przy ulicy Oczki w Warszawie. Z tego co słyszałam ma to dużą szansę na sukces. Mam nadzieję spotkania wszystkich 25 stycznia.
                  Żona Irona
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    w Muzeum Woli spnsorem piwa było Jabłonowo (z uprzedzeniem do browaru bądź nie ale jakieś piwo było) a teraz?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Oby nie skończyło się na wykorzystaniu zasobów Medyka, bo tam tylko Żywiec i Heineken.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        beerdoctor napisał(a)
                        To coś to zupełna porażka stąd pomysł giełdziorki w innym miejscu.Decyzja troche się odwlekła ale jestem dobrej myśli.W środę będzie wiadomo
                        Środa sie kończy, a tu nic... a ja juz mam prawie kupiony bilet do Warszawy!!!
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #27
                          W sprawie giełdy Doctor robi co w jego mocy, właściwie prawie wszystko ma załatwione, w piątek będzie miał końcową akceptację
                          ze strony klubu, dlatego z oficjalnym info o giełdzie czeka do piątku, moim zdaniem logicznie, w takiej sprawie lepiej mieć wszystko dograne na 100 procent.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #28
                            dalszy ciąg:

                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎