Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Warszawiacy - a może na giełdę do Białej Podlaskiej rowerem?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Dzięki za wyjaśnienie. Namieszała mi w głowie odmiana Jabłonny (w mianowniku Jabłonna).

    Znalazłby się jakiś nocleg z piątku na sobotę w Białej?

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #17
      Noclegi

      W najbliższym czasie podam na łamach forum adresy i ceny noclegów.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #18
        żąleną napisał(a)

        Na razie zamierzamy pracować nad kondychą biegając, a za jakieś dwa tygodnie pewnie wsiądziemy na rowery. Jutro pierwsza przebieżka. Mieszkamy w okolicach skrzyżowania Powstańców Śląskich i Górczewskiej, jeśli ci pasuje, to wpadnij (zaczynamy o 20:15). Ewentualnie możemy spotkać się gdzieś pośrodku, żeby było sprawiedliwie - podbiegnie się i już.
        Widze że zaczynacie ambitnie ja jak na razie tylko chodze na basen .
        Jeżeli chodzi o bieganie to mam zamiar zacząc w marcu. I tak raczej nie udałoby się nam biegać razem bo pośrodku wypadłoby na centralnym .Zostaje nam trening w samotności.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          W takim razie może w marcu zacząłbyś od razu na rowerze? Wtedy z kolei podjechałoby się i po kłopocie.

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            #20
            Odp: Warszawiacy - a może na giełdę do Białej Podlaskiej rowerem?

            Pora przypomnieć temat , bo jakoś brak nowych wpisów.

            żąleną napisał(a)
            Zamierzamy z Zyźkiem wybrać się do Białej Podlaskiej rowerami. ?
            [..]
            Od jutra zaczynamy treningi kondycyjne,
            [..]
            Zobowiązanie podjęte zostało dobrowolnie 2.II.03.
            No i jak , ŻĄloną , ile juz przejechanych kilometrów ( w terenie i na trenażerze) jak też ile nie skonsumowanych piw ?
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              Przejechanych kilometrów - 0.
              Nie skonsumowanych piw - 0.

              Ale za to biegamy jak szaleni, nawet dorobiłem się namiastka kontuzji.

              Podsumowując - będzie dobrze! Dojedziemy, choćby łańcuch nam się skończył!

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                #22
                żąleną napisał(a)
                Przejechanych kilometrów - 0.
                Nie skonsumowanych piw - 0.
                [..]
                Podsumowując - będzie dobrze! [..]
                Taaak , teraz widać potrójne znaczenie słowa "SYMULACJA"
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  #23
                  żąleną napisał(a)
                  Przejechanych kilometrów - 0.
                  Nie skonsumowanych piw - 0.

                  Ale za to biegamy jak szaleni, nawet dorobiłem się namiastka kontuzji.

                  Podsumowując - będzie dobrze! Dojedziemy, choćby łańcuch nam się skończył!



                  Nie jestem specjalista w tej kwestii ale cos mi się wydaje że bieganie dużo nie da Przy bieganiu pracują inne mięsnie nóg niż przy pedałowaniu Ale mogę się mylić. Załóż jakiś stojak na rower żeby nie odjechał i trenuj w domu A żeby był większy opór powietrza to włącz sobie jakiś wiatraczek

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    Biegamy nie po to, żeby nabrać masy mięśniowej, ale żeby poprawić wydolność.

                    Znajomy ma trenażer w domu, ale taka jazda w miejscu przyprawia mnie tylko o wzrost agresji.

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      #25
                      żąleną napisał(a)
                      Biegamy nie po to, żeby nabrać masy mięśniowej, ale żeby poprawić wydolność.

                      Znajomy ma trenażer w domu, ale taka jazda w miejscu przyprawia mnie tylko o wzrost agresji.

                      Tak wiem że chodzi o wydolność ale wiele ona nie da gdy podczas pedałowania coś strzeli tobie w kolanie

                      A przed tym trenażerem zamontuj sobie butelkę Lwówka żebyś miał jakiś widoczny cel tej stacjonarnej podróży Od razu będzie się lepiej pedałowało.

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #26
                        Panowie jak tam trening i oczywiscie forma.Do gieldy ponad miesiąc- mam nadzieję,że wyrobicie sie do 5 kwietnia.

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          #27
                          U mnie niestety z treningami kiepsko głównie ze względów naukowych.
                          Myśle, ze chyba dojazd na giełdę na 2 kółkach będe musiał odłożyć na przyszły rok
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #28
                            may napisał(a)
                            Panowie jak tam trening i oczywiscie forma.Do gieldy ponad miesiąc- mam nadzieję,że wyrobicie sie do 5 kwietnia.
                            Na rowery jeszcze nie wskoczyliśmy, bo nie mogę się zebrać i iść do sklepu po dętkę. Miałem kupić ją dzisiaj, ale jest spotkanie forumowe i każdy grosz jest na wagę piwa.

                            Forma zwyżkuje, choć ostatnio mieliśmy przerwę. Będzie dobrze! W razie problemów na drodze po prostu wsiądziemy w pociąg.

                            Comment

                            • may
                              Senior
                              • 01-2002
                              • 1508

                              #29
                              Bałem się, że zrezygnowaliście.Całą drogę z W-wy do Białej oflagowałem,wydałem kupę kasy na reklamę i przebicie Wyścigu Pokoju.
                              Jestem całym sercem z Wami.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #30
                                He he... To mam nadzieję, że będą po drodze takie specjalne stoliki z napojami. Też specjalnymi.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎