Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Godziny otwarcia giełd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    Godziny otwarcia giełd

    Mam nadzieje że dyskusja na temat godzin rozpoczęcia giełd będzie burzliwa
    101
    6 - 7
    18,81%
    19
    7 - 8
    24,75%
    25
    8 - 9
    34,65%
    35
    9 - 10
    17,82%
    18
    10 - 11
    3,96%
    4
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #2
    Moim skromnym zdaniem giełdy pwinny zaczynać się między godziną 9 - 10.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #3
      Odp: Godziny otwarcia giełd

      arzy napisał(a)
      Mam nadzieje że dyskusja na temat godzin rozpoczęcia giełd będzie burzliwa
      Czy burzliwa ! Myślę, że każda z giełd rządzi sie swoimi prawami.Przykładowo na Bialską Giełdę Birofilów pierwsi birofile pojawiają się o 5 rano.Jest to znak, że należy wcześnie zaczynać tj.6 rano a jednocześnie umożliwić wczesne wejście do pomieszczenia.

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Odp: Odp: Godziny otwarcia giełd

        may napisał(a)
        Czy burzliwa ! Myślę, że każda z giełd rządzi sie swoimi prawami.Przykładowo na Bialską Giełdę Birofilów pierwsi birofile pojawiają się o 5 rano.Jest to znak, że należy wcześnie zaczynać tj.6 rano a jednocześnie umożliwić wczesne wejście do pomieszczenia.
        Jeżeli tak bedziemy podchodzić do sprawy to można powiedzieć, że trzeba rozpoczynać giełdy wraz z przyjazdem pierwszych birofiliów, a co za tym idzie może to być i godzina 3 nad ranem.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • Beermatt
          Gość
          • 10-2002
          • 192

          #5
          Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził

          Myślę, że jedno rozwiązanie jest niemożliwe. Ile ludzi pojawiających sie na giełdach tyle zdań na temat ich rozpoczęcia.
          Ostatnio mam to szczęście podróżować na giełdy samochodem, właściwie zależałoby mi na późniejszym ich rozpoczęciu.
          Natomiast nie każdy ma tę przyjemność i wybrac musi dojazd koleją.
          Wtedy jest już problem bo pociągów jak na lekarstwo.
          A ludzie dojeżdżają nie tylko z pobliskich miejscowości ale też i z daleka.Padł już dobry pomysł udoostępniania takim osobom różnych innych pomieszczeń by mogły przeczekać. Prawda jest taka, że nawet jeśli giełda rozpocznie się o 9.00 to i tak ludzie będą czekac już kilka godzin wcześniej.

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #6
            Odp: Odp: Odp: Godziny otwarcia giełd

            arzy napisał(a)
            Jeżeli tak bedziemy podchodzić do sprawy to można powiedzieć, że trzeba rozpoczynać giełdy wraz z przyjazdem pierwszych birofiliów, a co za tym idzie może to być i godzina 3 nad ranem.
            Troszeczkę przesadzasz.Owszem są i tacy co przyjeżdzają dzień wcześniej a to nie znaczy, że wówczas mamy rozpoczynąć giełdę.
            Przeważnie jest tak, że ludzie stawiają się na giełdzie wcześnie i tym samym chcą szybciej wrócić do domu.Po drugie jest to też uzależnione od warunków komunikacyjnych.

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Odp: Odp: Odp: Odp: Godziny otwarcia giełd

              may napisał(a)
              Troszeczkę przesadzasz.Owszem są i tacy co przyjeżdzają dzień wcześniej
              Dzień wcześniej zwykle przyjeżdżają forumowicze
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • Krzych15
                Senior
                • 10-2002
                • 596

                #8
                Moim skromnym zdaniem giełdy powinny rozpoczynać się między 8 a 9 rano,kto chce może i przyjechać sobie o 3 i niech czeka na otwarcie kilka godzin, jego sprawa.Ale apeluję do rozsądku ludzi dobrej woli zróbcie wszystko żeby giełdy rozpoczynały się tak jak na zachodzie pomiędzy 8 a 9.Ostatnia giełda w Hamm otwarta została o godz.8 chociaż o 6 nie było już gdzie zaparkować samochodu.
                krzych
                Dzień bez piwa to stracony dzień.

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #9
                  Krzych15 napisał(a)
                  Ale apeluję do rozsądku ludzi dobrej woli zróbcie wszystko żeby giełdy rozpoczynały się tak jak na zachodzie pomiędzy 8 a 9.Ostatnia giełda w Hamm otwarta została o godz.8 chociaż o 6 nie było już gdzie zaparkować samochodu.
                  Zrobimy wszystko - przynajmniej się postaram

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #10
                    Odp: Odp: Odp: Odp: Godziny otwarcia giełd

                    may napisał(a)
                    Troszeczkę przesadzasz.Owszem są i tacy co przyjeżdzają dzień wcześniej a to nie znaczy, że wówczas mamy rozpoczynąć giełdę.
                    Przeważnie jest tak, że ludzie stawiają się na giełdzie wcześnie i tym samym chcą szybciej wrócić do domu.Po drugie jest to też uzależnione od warunków komunikacyjnych.
                    Wydaje mi się że z tym śpieszeniem się do domu to troszke nie tak. Przecież giełdy odbywaja się w sobote, a jak kalendarz "mówi" po sobocie jest niedziela, a co za tym idzie to dzień wolny od pracy.
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • Krzych15
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 596

                      #11
                      Masz rację giełda średnio trwa 5 godz.i dlatego ludzie się rozchodzą o 11, jednak jak przyjdą o 8 to pójdą o 13,proste i nie ma co dorabiać żadnej filozofi.
                      krzych
                      Dzień bez piwa to stracony dzień.

                      Comment

                      • Beermatt
                        Gość
                        • 10-2002
                        • 192

                        #12
                        Zapewniam, że nie dla każdego niedziela jest dniem wolnym od pracy.
                        Ja np. już wiem, że z Gieły Zywieckiej będe musieć " pędzić w podskokach" do Katowic na szkolenie ( sobotnio - niedzielne).
                        I myśle też, że nie ma czegoś takiego jak " ile średnio trwa giełda" trwa tyle ile ludzie mają ochotę na niej zostać lub po prostu ile mogą zostać.

                        Comment

                        • AŃĆKA
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 315

                          #13
                          arzy napisał(a)
                          Moim skromnym zdaniem giełdy pwinny zaczynać się między godziną 9 - 10.
                          POPIERAM W 100 %
                          http://www.beercoasters.i15.eu

                          Comment

                          • Krzych15
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 596

                            #14
                            Jedno szkolenie sobotnio - niedzielne nie może decydować o której mają się rozpoczynać giełdy na przestrzeni całego roku . Ja też na wszystkie giełdy nie mogę sobie pozwoliś i z tego powody nie rozpaczam tylko staram się dostosować mój czas ,do czsu w którym odbywają się giełdy.Może nieraz i wybrałbym się na jakąś dalszą giełdę ale wyjazd z domu o północy mnie przeraża, choć do śpiochów nie należę.
                            krzych
                            Dzień bez piwa to stracony dzień.

                            Comment

                            • Beermatt
                              Gość
                              • 10-2002
                              • 192

                              #15
                              Chyba źle mnie zrozumiałeś, nie wymagam aby cokolwiek dostosowywac do mnie.Trochę uważności w czytaniu ! Podaje tylko przykład, że nie wszystkie osoby dysponują wolnymi sobotami i niedzielami. Tylko tyle.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎