Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Czy odbędzie się giełda w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czes
    PremiumUżytkownik
    • 06-2001
    • 752

    #16
    Z ust miarodajnych usłyszałem ( w przelocie na stacji benzynowej ), że jest przyzwolenie nowych włodarzy Browarów Królewskich na organizację giełdy w dniu 30 sierpnia !
    O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

    Comment

    • mareks
      Senior
      • 05-2002
      • 1939

      #17
      Czes napisał(a)
      Z ust miarodajnych usłyszałem ( w przelocie na stacji benzynowej ), że jest przyzwolenie nowych włodarzy Browarów Królewskich na organizację giełdy w dniu 30 sierpnia !
      Termin bez sensu ze względu na zakończenie wakacji i powroty.
      Najlepszy byłby 23 sierpnia.

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        #18
        Cierpliwości Koleżanki i Koledzy

        Witam wszystkich!
        Proszę o cierpliwość. Jak tylko będzie odpowiednie "błogosławieństwo" i nim na tym "błogosławieństwie" wyschnie atrament z pióra...... zamieszczę odpowiednią informację na temat giełdy.
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          W oczekiwaniu na decydujące i święte potwierdzenie terminu (lub jego odwołanie) przez Krzysztofa proponuję przypomnieć (w tym i mi) kalendarium warszawskich giełd ktore nie miały zbytnio szczęścia. A to były odwoływane (2001 rok) a to przynajmniej przesuwał się minimalnie ich termin (o tydzień czy dwa bo chyba też były takie przypadki). Chodzi mi tu wyłącznie o giełdy letnie w browarze. Jako pierwszą giełdę warszawską spora grupa Kolekcjonerów uznaje jedyną giełdę w ŚP browarze Fronia w Dębowej Górze k. Skierniewic (niestety nie zaliczyłem jej a był to chyba rok hmmmmm....1992 ,1993 ??).Dopiero rok później odbyła się giełda zlokalizowana na Grzybowskiej (w budynku administracyjnym na sali).Wynikało by iż w tym roku będzie to X jubileuszowa giełda. Niestety jak widać w powyższych postach jest już spory problem z przypomnieniem sobie wcześniejszych giełd mimo iż Forumowicze nie są zaawansowani wiekowo . I prośba litości : nie pokazujcie już tej fotki z Zygmuntem bo szlak mnie trafia że nie zrobiłem sobie zdjęcia mimo że pamiętam iż kręciłem się tam co chwila. Druga taka okazja już się przecież nie zdaży .
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Krzysztof
            Senior
            • 04-2001
            • 1689

            #20
            Termin Giełdy w Warszawie

            Witam!!!

            Informuję, że Giełda odbędzie się 23 sierpnia 2003 r. na terenie Browaru Warszawskiego.
            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
            www.twojmalybrowar.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              mareks napisał(a)
              Najlepszy byłby 23 sierpnia.
              Masz jakieś chody w Browarach Warszawskich?

              Fajnie, bardzo mi pasuje ten termin.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #22
                Krzysiek zapomniał dodać drugą bardzo istotną informację , którą podał mi w mailu :
                GIEŁDA ODBĘDZIE SIĘ W GODZ. 9.00 - 13.00
                Fajnie że będzie to chyba pierwsza giełda która rozpocznie się o godzinie za którą opowiedziała się większość głosujących w ankiecie browar.biz. , choć wiadomo że i tak sporo Kolekcjonerów z przyzwyczajenia przyjedzie wcześniej. Również termin jest zgodny z wcześniejszymi w-skimi giełdami.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  Cooper napisał(a)
                  Krzysiek zapomniał dodać drugą bardzo istotną informację , którą podał mi w mailu :
                  GIEŁDA ODBĘDZIE SIĘ W GODZ. 9.00 - 13.00
                  Tutaj jest napisane co innego:http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=27130

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #24
                    No to kicha bo napisałem to co odebrałem godzinę temu mailem od Krzycha (mail ten dostały też inne osoby). Post z podanego linku wygląda "bardziej oficjalniej" gdyż podpisała się pod nim nawet sama Pani Rzecznik Browaru więc pewnie rozpoczęcie jednak o 6.00 (tu słyszę już okrzyk radości fanów porannej zrywki) . Cofam więc to co napisałem wcześniej i sorry za ewentualne "dezinfo".
                    Last edited by Cooper; 17-07-2003, 21:45.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      #25
                      Ja dojadę na 6 spod niemieckiej granicy a Ty nie dojedziesz z Jelonek? Przestań żartować - jestem przekonany, że spotkamy się przed wejściem na giełdę jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

                      Comment

                      • darek99
                        Senior
                        • 04-2002
                        • 2147

                        #26
                        Kogo w tym roku będziemy słuchali na giełdzie???
                        Było info w MTV że kapela która grała w tamtym roku jest w trasie koncertowej po Australii.
                        Może by tak "Kapela z Chmielnej", pewnie chłopaki nie krzykną drogo , a zawsze fajnie posłuchać kapeli warszawskiej.
                        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                        Epikur z Samos.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #27
                          pieczarek napisał(a)
                          Ja dojadę na 6 spod niemieckiej granicy a Ty nie dojedziesz z Jelonek? Przestań żartować - jestem przekonany, że spotkamy się przed wejściem na giełdę jeszcze przed oficjalnym otwarciem.
                          Pewnie tak
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #28
                            darek99 napisał(a)
                            Kogo w tym roku będziemy słuchali na giełdzie???
                            Mam nie potwierdzone info iż wystąpi Irenka Santor w hip-hopowym coveru punkowej Wańki Wstańki "Warszawski Full".Przy okazji zaprezentuje swój nowy drapieżny image scenowy po operacji plastycznej w Busku Zdroju. Na scratch'u DJ 600 V oraz gościnnie ekipa Molesty z Yelonek .Joł
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Krzysztof
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 1689

                              #29
                              Giełda

                              Zaistniała pomyłka. Giełda rozpocznie się o godz 6.
                              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                              www.twojmalybrowar.pl

                              Comment

                              • beny
                                Senior
                                • 03-2001
                                • 984

                                #30
                                Cooper napisał(a)
                                gościnnie ekipa Molesty z Yelonek .Joł

                                Oj Wojtek ile razy mamy Ci powtarzać,że z Yelonek jest Fenomen anie Molesta.
                                Musisz chyba w tym roku również pojechać na warsztaty hiphopowe na Ukraine ;-)
                                Z piwnym pozdrowieniem
                                Radosław Kwiecień

                                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎