Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Zagubiono Naczelnika, wiszącego z tej okazji ludziom kasę. Zagubiony ma jak w banku masaż odbytu metodą ortopedyczną.
    Znajdzie sie i Naczelnik i cos w kabzie.
    Za masaz podziekuje
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Szklankę giełdową (upominkową) ktoś zostawił na pastwę losu w domku nr 15. Znaki szczególne: kręgi po piance na ściankach.

      Comment

      • banaszek
        SłabyUżytkownik
        • 02-2005
        • 617

        W mojej Srebrnej Strzale ktoś* zostawił 6 groszy polskich. 5 groszy z tyłu po lewej, 1 grosz z tyłu po prawej. Za znaleźne zgubę oddam właścicielowi.

        *Małażonka, Bombardil13, Iron to potencjalni zgubodawcy. Brodarek siedział z przodu. Inaczej niż matka, która przecież siedzi z tyłu.


        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Oddaj to jakiejś pani z czarnymi ustami. To było przewidziane dla Niej....

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            Poszukuje się badziewnego aparatu fotograficznego Medion, który byłem, zgubiłem podczas piątkowej imprezy w Academusie. Najpewniej pozostawiłem go u Jerzego, ale pewien tego nie jestem.

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Poszukuje się badziewnego aparatu fotograficznego Medion, który byłem, zgubiłem podczas piątkowej imprezy w Academusie. Najpewniej pozostawiłem go u Jerzego, ale pewien tego nie jestem.
              Z tego, co pisał Jezry jest u niego.

              Antoś zapraszamy do Opola po książki.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                Z tego, co pisał Jezry jest u niego.
                A kto to jest ten Jezry, który zapisał to, co ja mówiłem w Piotrowicach?
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                  A kto to jest ten Jezry, który zapisał to, co ja mówiłem w Piotrowicach?
                  Aj no Jurek po prostu Zmęczona jestem.
                  Last edited by Maggyk; 22-07-2007, 18:42.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Piotrowice jak zwykle po imprezie są bogatsze o fanty: tym razem są to brązowe okulary przeciwsłoneczne

                    Ale jazdy z książkami Antosia nic nie przebije
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • piotrrat
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 730

                      Poszukuje polarki koloru kremowo-granatowego, zapinanej na zamek .
                      Z wiarygodnych źródeł wiem że była jeszcze o 2.00 nad ranem (sob-niedz) pod parasolem przy ognisku zlotowym.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat Wyświetlenie odpowiedzi
                        Poszukuje polarki koloru kremowo-granatowego, zapinanej na zamek .
                        Z wiarygodnych źródeł wiem że była jeszcze o 2.00 nad ranem (sob-niedz) pod parasolem przy ognisku zlotowym.

                        Jak już przed chwilą napisałem w plotach pozlotowych, ktoś podczas niedzielnego śniadania dopytywał się o właściciela jakiegoś polara leżącego przy ognisku, pewnie to był twój.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • huanghua
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 1910

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak już przed chwilą napisałem w plotach pozlotowych, ktoś podczas niedzielnego śniadania dopytywał się o właściciela jakiegoś polara leżącego przy ognisku, pewnie to był twój.
                          To właśnie Piotr się dopytywał. Znalazłeś?
                          Powiedz, że TAK bo chłopak o mało wzroku nie stracił, więc niech się coś ma od życia.
                          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Nie no ja to pamiętam inaczej, że ktoś znalazł i się pytał czyj to polar mógł być. I w takiej sytuacji nie mogłem go znaleść, więc muszę powiedzieć NIE
                            Last edited by Pendragon; 11-09-2007, 08:22.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie no ja to pamiętam inaczej, że ktoś znalazł i się pytał czyj to polar mógł być. I w takiej sytuacji nie mogłem go znaleść, więc muszę powiedzieć NIE
                              Nie, my to tylko tak zrozumieliśmy, a to serio Bombadil się pytał, czy ktoś nie znalazł polarku Piotra
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • DanielJakubowski
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 791

                                To ja może spytam, czy ktoś nie znalazł zbłąkanego kufelka bosmana z grubego szkła ? Pierwszego potłukłem, drugi pokal ktoś mi potłukł a trzeci gdzieś posiałem. Wszystko sobotniej nocy
                                Pozdrawiam
                                dj

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎