Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kot_z_cheshire
    Senior
    • 11-2005
    • 2201

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja może spytam, czy ktoś nie znalazł zbłąkanego kufelka bosmana z grubego szkła ? Pierwszego potłukłem, drugi pokal ktoś mi potłukł a trzeci gdzieś posiałem. Wszystko sobotniej nocy
    To na pewno przez te pląsy
    Młode koty mają adhd, niestety.
    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

    Comment

    • DanielJakubowski
      Senior
      • 12-2005
      • 791

      Wszystko możliwe , choć podejrzenia kierowałem w inną stronę*

      *Jarka lat 12 !
      Last edited by DanielJakubowski; 11-09-2007, 12:47.
      Pozdrawiam
      dj

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie, my to tylko tak zrozumieliśmy, a to serio Bombadil się pytał, czy ktoś nie znalazł polarku Piotra
        W takim razie byłem bardziej nieprzytomny, niż mi się wydawało

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • dkrasnodebski
          cymbał
          • 05-2003
          • 2316

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
          Wszystko możliwe , choć podejrzenia kierowałem w inną stronę*

          *Jarka lat 12 !
          A cóż ten Jarek znowu zbroił?
          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

          www.radoslawstolar.pl

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Jestem posiadaczką pierścionka z oczkiem przeźroczystym. Ktos zgubił, bo mogę jeszcze oddać, póki się nie przywiązałam.

            W Trzciance ktoś w domku myśliwskim pozostawił przemocozne kapcie w worku - kapcie do odebrania w Trzciance lub na pobliskim wysypisku śmieci
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              A ja jakoś wkrótce zgłoszę się po beczkę ze Smoczej to może coś

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                W Trzciance ktoś w domku myśliwskim pozostawił przemocozne kapcie w worku - kapcie do odebrania w Trzciance lub na pobliskim wysypisku śmieci
                Całkiem milusie te kapcioszki były..takie...pusiate
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • banaszek
                  SłabyUżytkownik
                  • 02-2005
                  • 617

                  Czy aby to nie były takie szare (kiedyś białe) kapcie z hotelu Palais de la Mediterranee? Moje. Poprosiłem (w pośpiechu), żeby obsługa je przeznaczyła na wysypisko.


                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    Poszukuję zielonego wojskowego szala zaginionego w Spiżu na ostatniej giełdzie...
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • wizura
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 199

                      nic

                      Mimo szpiegostwa poznaniaka, było tak dobrze nadzorowane, że nikt nic nie zgubił, oprócz pamięci Pawła Piotrowskiego, który nie rozwiązał prostego dla siebie testu. Za rok 22 XI 2008 do zobaczenia !

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mimo szpiegostwa poznaniaka, było tak dobrze nadzorowane, że nikt nic nie zgubił, oprócz pamięci Pawła Piotrowskiego, który nie rozwiązał prostego dla siebie testu. Za rok 22 XI 2008 do zobaczenia !
                        Gwoli ścisłości ja zgubiłem: kopertkę z kilkunastoma etykietami (m.in. Wschowa i Gościszewo) oraz dwoma kompletami podstawek otrzymanymi w cenie biletu, ale nie myślę żeby znalazca oddał to organizatorowi. A może się mylę?

                        Comment

                        • wizura
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 199

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                          Gwoli ścisłości ja zgubiłem: kopertkę z kilkunastoma etykietami (m.in. Wschowa i Gościszewo) oraz dwoma kompletami podstawek otrzymanymi w cenie biletu, ale nie myślę żeby znalazca oddał to organizatorowi. A może się mylę?
                          Niestety Masz rację, nikt nie dał mi takowej koperty zaginionej, a szkoda. Na następnej giełdzie, zgłoś się do mnie - podstawki odzyskasz.

                          Comment

                          • kot_z_cheshire
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 2201

                            Maggyk, parasolka w dzikie cętki wisi tam, gdzie powiesiłaś a zapalniczka zmienia miejsce pobytu, ale głównie w kuchni leży
                            Młode koty mają adhd, niestety.
                            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                              Maggyk, parasolka w dzikie cętki wisi tam, gdzie powiesiłaś a zapalniczka zmienia miejsce pobytu, ale głównie w kuchni leży
                              Świetnie, niektórzy próbowali mi co prawda wmówić, że jest w Brovarii, albo wozi się taksówką, ale ja wiedziałam, że trafi do domku. Parasolka rzecz jasna. Zapalniczkę możesz zatrzymać w ramach rekompensaty za straty.

                              Parasolkę kiedyś odbierzemy - znaczy się spodziewajcie sie nas znowu
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Parasolkę kiedyś odbierzemy - znaczy się spodziewajcie sie nas znowu
                                Świetnie! Weź ze sobą coś na wymianę: Ty parasolkę do domu a zostawisz w zamian coś innego (np. paputki)....
                                Biorąc pod uwagę to, że strat nie było, to jestem do przodu dzięki zapalniczce
                                Last edited by kot_z_cheshire; 13-12-2007, 21:52.
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎