Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Komentarze na temat warszawskiego spotkania kolekcjonerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #46
    No to ja już w pracy, skupiam się mocno... chyba już czujecie mojego ducha w Wawie...
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #47
      Scenka rodzajowa.

      Ja: Pjenknik, wyglądasz jak szlachetka.
      Pjenknik: I takie mam maniery.



      Fotografistów proszę o zamieszczenie fryzury Pjenknika celem usmakowicenia ww. scenki.

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        #48
        A ja zaspałem na pociąg i nie dojechałem
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • BigMrAndy
          Junior
          • 12-2003
          • 4

          #49
          powiedzcie ....

          ... jak bylo i ile was bylo

          zaluje, ze tak pozno tu zajrzalem, bo pewnie bym sie przyturlal
          troche kultury ... ;)

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            #50
            Nie było ale jeszcze jest o ile wiem
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            • BigMrAndy
              Junior
              • 12-2003
              • 4

              #51
              od 8 rano ..... nio ladnie
              troche kultury ... ;)

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #52
                Duże uznanie dla Małejżonki i Irona za zorganizowanie imprezy dla (jak się okazało) ok. 60 gości.
                Ludzie jak zwykle dopisali. Pogoda na szczęście też.
                I tylko królewskiego żal........
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  #53
                  Gorące podziękowania dla Małejżonki i Irona za zorganizowanie wspaniałej imprezy. Piwo. etykietka i podstawka made in BIGB zostaną wraz ze wspomnieniem o spotkaniu.Szkoda tylko, że temat tej imprezy nie był wesoły.

                  Comment

                  • zgrredek
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 315

                    #54
                    No, wreszcie odespałem i na trzeźwo mogę przystąpić do rzeczowej oceny. Impreza była bardzo udana, zawarłem kilka ciekawych znajomości. Egzemplarzy do kolekcji też trochę przybyło. Jest to tym cenniejsze, że z powodu chwilowej zapaści finansowej mogłem liczyć tylko na wymianę. Niech się wstydzą ci, którzy mieli blisko i nie dotarli (znam kilka nazwisk i adresów, więc niech uważają komu otwierają drzwi po zmroku). Frekwencja była mniejsza od spodziewanej co przekłada się konkretnie na to, że Ironowie dołożyli do interesu. Mam nadzieję, że pomimo to za rok impreza znów się odbędzie. Mam tylko żal do Małejżonki , że pozbawiła mnie dziewictwa i nakłoniła (kobietom nie potrafię odmówić) do wypicia pierwszego w życiu piwa LECH
                    www.collections.pl
                    Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #55
                      P-Oset napisał(a)
                      Mam tylko żal do Małejżonki , że pozbawiła mnie dziewictwa i nakłoniła (kobietom nie potrafię odmówić) do wypicia pierwszego w życiu piwa LECH
                      Kilka dni już znam Małążonkę ale o taką perwersję jej nie podejrzewałem

                      Chociaż jak pomyślę teraz to przecież ONA doprowadziła mnie kiedyś do picia Winda.

                      Strzeżcie się Małejżonki
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #56
                        Wielkie podziękowania dla BIGB za przygotowanie giełdy - mało już jest osób którym się chce cokolwiek organizować
                        Pogoda dopisała. Około 20 osób parało się czynnym giełdowaniem w postaci działalności stolikowej typu kupno , sprzedaż , wymiana a stolików wbrew obawom wystarczyło.
                        W sumie naliczyłem się około 60-70 osób czyli giełdka bardzo mała ale klimatyczna. W programie imprezy była loteria w której tym razem mój numer 28 nie zaoowocował wygraną albo po prostu ja przegapiłem swoją kolejkę. Do spożywki - ciemny jabłonowski Belfast i jasne (niestety już bydgoskie) Królewskie. Na etykiecie którą zdrapałem własnoręcznie z KEGa napisane iż wyprodukowane przez "BU W LIKWIDACJI"
                        Ciekawostką giełdy były etykiety na piwo zrobione specjalnie dla serialu "M jak miłość"
                        Podziękowania również dla Wujcia Shaggy'ego za etykiety ze Szlacheckiego Browaru. Jego piwo "Czarcie" było naprawdę pycha
                        To na razie tyle gdyż pogiełdowy kac utrudnia zebranie myśli
                        Last edited by Cooper; 22-08-2004, 10:48.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #57
                          Już więcej nie opowiadajcie, bo mi coraz bardziej żal...
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #58
                            Ludzi rzeczywiście zbyt wielu nie dotarło, ale Ci co dotarli - dodali tak wiele do imprezy, że stworzyli przesympatyczny klimat spotkania. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomogli nam przygotować to spotkanko, a w szczególności: pomysłodawczyni - Marusi, Cooperowi, Darkowi99, P-Osetowi i Jego bratu, Slavoyowi, Sławce i Warszawiakowi, Andrzejowi z Polnej - bez nich ta impreza byłaby na pewno bardziej ubogą. Dziękuję również wszystkim, którzy dotarli do „Rybitwy” – miło było zobaczyć Wasze piwne ryjki .

                            Cooper – każdy numer wygrywał, ale wszyscy tak słuchali, że około 20 właścicieli numerków nie zgłosiło się po nagrody. Jeśli zaś chodzi o namówienie P-Oseta na „Lecha” – musiałam to zrobić (a zrobiłam to wyjątkowo miłosiernie – Lech był co prawda z puszki, ale za to dobrze schłodzony i bez soku) – kto słyszał, żeby nigdy nie spróbować tego specyfiku?

                            Comment

                            • may
                              Senior
                              • 01-2002
                              • 1508

                              #59
                              Cooper napisał(a)
                              Wielkie podziękowania dla BIGB za przygotowanie giełdy - mało już jest osób którym się chce cokolwiek organizować
                              Również jestem tego zdania. Warszawskie spotkanie uważam za udane i składam oficjalną deklarację obecności na przyszłorocznym spotkaniu. Dziękuję organizatorom za miłą atmosferę i nie tylko...

                              Comment

                              • Pepek
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 1499

                                #60
                                No to i niech mnie będzie dane podziękować Państwu Dyrektorstwu BIGBy - Małejżonce & Ironowi za to wspaniałe spotkanie. Wykonaliście kawał profesjonalnej roboty! Podziękowania należą się także Arkowi i Slavoyowi za pospotkaniowe ognisko kadowskie. A wszystkim uczestniczącym wielkie dzięki za jak zwykle wspaniałą atmosferę.
                                Do podziękowań dołącza się Wiktoria.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎