Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Imieniny Wujcia_Shaggy, czyli IMPERATOR PARTY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #31
    Zythum, Slavoy - uważajcie sobie drodzy koledzy zamieszczenie tych zdjęć za co chcecie. Może to być prowokacja, defekacja, defloracja, manifestacja, może też być deformacja, deratyzacja lub nawet prohibicja (choć to ostatnie to raczej chyba odpada)
    I powiem szczerze, że jest mi całkowicie obojętne, za co to uznacie
    Last edited by iron; 27-10-2004, 10:19.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #32
      Hmmm ... wielu imperatorów w historii skończyło marnie (jak ten w zlewie), ale nie sądziłem, że spożycie tak niewielkiej ilości Imperatora wpływa w taki sposób na psychikę poniektórych forumowiczów ...

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #33
        iron napisał(a)
        Zythum, Slavoy - uważajcie sobie drodzy koledzy zamieszczenie tych zdjęć za co chcecie. Może to być prowokacja, defekacja, defloracja, manifestacja, może też być deformacja, deratyzacja lub nawet prohibicja (choć to ostatnie to raczej chyba odpada)
        I powiem szczerze, że jest mi całkowicie obojętne, za co to uznacie
        Gdybyś nie trząsł się ze strachu to byś nie pisał, że jest Tobie obojętne
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #34
          No dobra, sam chciałeś - mam to w d...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #35
            zythum napisał(a)
            Powiem tak - jako, że nie było na forum zaproszenia na te imieniny - zamieszczenie z nich fotek uważam za prowokację.
            Powiem tak - jako, że nie było na Forum życzeń imieninowych dla mnie - mówienie o jakiejkolwiek prowokacji uważam za prowokację.
            Zwłaszcza, że nie była to impreza forumowa...
            breslauer napisał(a)
            Hmmm ... wielu imperatorów w historii skończyło marnie (jak ten w zlewie), ale nie sądziłem, że spożycie tak niewielkiej ilości Imperatora wpływa w taki sposób na psychikę poniektórych forumowiczów ...
            Nie była to wcale "tak niewielka" ilość, ale całkiem znaczna (ile dokładnie, nie pamiętam ). No i ten wpływ nie okazał się trwały
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #36
              Buraki i tyle.

              Następne imieniny Wujcia urządzamy bez nich. A zdjęcia zamieścimy na jakimś niezwiązanym forum z dopiskiem: to nie była impreza forumowa.

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                #37
                Wujcio_Shaggy napisał(a)
                Zwłaszcza, że nie była to impreza forumowa...
                No to z jakiej paki fotki znalazły się na Forum?
                To ma mniej-więcej taki wydźwięk - "Zajebiscie się bawiliśmy. Fajnie, że was nie było"
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #38
                  W kwestii formalnej zgadzam się ze Slavoyem. To tak jak ja bym zrobił imprezę w Pilchach (Iron wie o co chodzi) potem zamieścił z niej zdjecia i napisał - taka była zabawa ale Wy nie zasłużyliście aby Was zaprosić
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #39
                    agencja Mięczak S.C. czuwa.

                    zbuntujcie się i przyjeżdżajcie w odwecie na zlot mięczakowy
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • naczelnik
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 1884

                      #40
                      Odp: agencja Mięczak S.C. czuwa.

                      ART napisał(a)
                      zbuntujcie się i przyjeżdżajcie w odwecie na zlot mięczakowy
                      Właśnie - pospolity bunt, słuszna koncepcja.
                      Żą, będzie okazja do kolejnego zgrania się tym razem bardziej konkretnego.
                      Last edited by naczelnik; 27-10-2004, 22:01.
                      Popieram domowe browary!

                      Polakom gratulujemy naczelnika

                      Zamykam browar.
                      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #41
                        Siedzieć cicho, galarety, nie agitować poza tematem! <mordka z kałachem>

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          #42
                          Zupełnie Was nie rozumiem. Zdjęcia znalazły sobie miejsce ze względu na IMPERATORA , a nie ze względu na imprezę, która odbyła się (jak to możliwe?) bez, najważniejszych oczywiście, forumowiczów. Czyżbyśmy: ja, Iron, Wujcio i Wilk nie zasłużyli sobie jeszcze na miano forumowiczów? W końcu nie mamy prawa zamieszczać zdjęć z nami w rolach głównych na tym forum! Zastanówcie się co piszecie! Zdjęcia zostały zamieszczone, gdyż wydawały Nam się ciekawe i godne pokazania. Okazuje się, że po raz kolejny wywołują niesnaski. Bo z naszymi zdjęciami zawsze jest problem. Albo są nie takie, bo pokazują, jak bawicie się naprawdę, albo są nie takie, bo Was tam po prostu nie było. Tak źle i tak niedobrze.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #43
                            Ja nie rozumiem, o co tu chodzi. W końcu nie trzeba się zawsze kupą spotykać, a zdjęcia są piwne, więc nie widzę powodu, żeby ich nie zamieszczać.
                            Przecież to, że jesteśmy ekipą z forum nie zobowiązuje nas do chodzenia wszędzie razem, jeszcze by tego brakowało


                            To taki głos, żeby nie było, że jestem zawsze przeciw zdjęciom
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #44
                              Jak już Asia napisała, zdjęcia się pojawiły ze względu na obecność na imprezie jako jednej z atrakcji pierwszego polskiego triplebocka - Imperatora.
                              Można dyskutować, czy powinny się pojawić w tym dziale, czy może "Przy piwie", ale to nie jest ważne
                              Jak dla mnie to w zasadzie wyczerpuje temat i w dalszej części tej dyskusji (o ile ona nastąpi)nie zamierzam brać udziału.
                              Ale nie podaruje sobie złośliwości na deser
                              Nawet jakby zaproszenie na imieniny Wujcia było zamieszczone na forum, to i tak pewnie przynajmniej połowa z mających pretensje o zamieszczenie tych zdjęć, by nie przyszła wykręcając się różnymi pokrętnymi wymówkami, jak to ostatnio jest w modzie w stolycy
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #45
                                iron napisał(a)
                                Nawet jakby zaproszenie na imieniny Wujcia było zamieszczone na forum, to i tak pewnie przynajmniej połowa z mających pretensje o zamieszczenie tych zdjęć, by nie przyszła wykręcając się różnymi pokrętnymi wymówkami
                                ale druga połowa by przyszła...
                                o imieninach nie wiedziałem bo rzadko w ten post zaglądam więc z opóźnieniem ale Najlepszego

                                z drugiej strony, cieniasy jesteście, żeście sobie nie poradzili z Imperatorem, tylko do zlewu poszedł
                                takie piwo wylewać...
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎