Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Konkurs Etykiet Piw Domowych 2005 - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    May, a ja znowu z łyżką dziegdziu.
    O ile wiesz, to napisz nam z łaski swojej jak pan Piotr Bodner, zwycięzca głosowania, zareagował na swój sukces. Cieszył się z tego, że opracował najładniejszą, najoryginalniejszą etykietę? Czy może cieszył się, że przez dziwnymi sposobami udało mu się wykolegować innych uczestników konkursu? A może potrafił uzasadnić dlaczego z dwóch niemal takich samych jego etykiet prawie wszystkie głosy padły na jeden wzór? Pokazał się w ogóle po zakończeniu konkursu? Odebrał jakąś nagrodę?
    Nie wiem jak Piotr Bodner zareagował na swoje zwycięstwo. Nie miałem również okazji poznać Piotra Bodnera osobiście. Wiem też, że nie pojawił się na Piwowarach Podlaskich – ale też nie deklarował swojego udziału.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    No a Ty, jesteś zadowolony z przebiegu konkursu? Zauważasz może jakieś niedoróbki?
    Nie dokońca. Jednak mam nadzieję, że przyszłym roku (o ile podejmę się organizacji) popracujemy nad ułomnościami tegoż konkursu.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Pytań miałbym jeszcze mnóstwo, ale może ograniczę się do jednego. Czy ta "zwycięzka" etykieta faktycznie zostanie umieszczona na karcie pocztowej?
    Tak. Karta z etykietą została wydana.
    Attached Files

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      a będzie w tym roku taki konkurs?
      znalazłem stronkę z domowymi etykietami i chyba mamy się czego wstydzić.

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        a będzie w tym roku taki konkurs?
        znalazłem stronkę z domowymi etykietami i chyba mamy się czego wstydzić.
        Cały czas myślimy nad tegoroczną edycją konkursu.
        Nie mamy pomysłu jak przeprowadzić głosowanie - może jekies propozycje?

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          a będzie w tym roku taki konkurs?
          znalazłem stronkę z domowymi etykietami i chyba mamy się czego wstydzić.
          Mów za siebie
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            i chyba mamy się czego wstydzić.
            to popracuj nad swoimi
            ja swoich się nie wstydzę
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              Może jakieś propozycje co do organizacji konkursu? Nie ukrywam, że zależy mi na tegorocznej edycji.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Aby uniknąć poprzednich niedopatrzeń typu - głosowanie przez osoby z zerową ilością postów i zalogowane tylko na czas konkursu należałoby wprowadzić jakąś procedurę weryfikacji. Chyba, że ustalamy iż jest to dozwolone. W końcu zgodnie z regulaminem mogły głosować osoby zarejestrowane na forum bez żadnych ograniczeń czasowych.
                Pamiętam jednak wiele głosów niezadowolenia z takiego stanu rzeczy i w sumie niepozbawionych podstaw.
                Aby tego uniknąć należałoby wprowadzić jakieś ograniczenia czasowe jeśli chodzi o datę wstąpienia na forum lub staż "postowy".
                Aby zapobiec ew. głosom które sugerowałyby, że chcę kogoś dyskryminować lub ograniczać wolność wyjaśniam, że nie wymagam wprowadzenia takich ograniczeń i może zostać "po staremu".
                Last edited by JAckson; 25-01-2006, 12:20.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  A może czas na po prostu na ustanowienie jury konkursu, zamiast "głosowania ludu".
                  Wiem, że to kłopotliwe (klucz wg którego to jury się wybierze, ewentualne wynagrodzenie dla jury itp.) ale przynajmniej wiadomo kto jest za werdykt odpowiedzialny, a nawet można chcieć uzasadnienia tego werdyktu.
                  To taka luźna uwaga dla ewentualnych organizatorów tegorocznego konkursu, nam jest wszystko jedno - po zamieszaniu, małych niesnaskach i po zobaczeniu jaka etykieta wygrała i dlaczego (ilość znajomych) postanowiliśmy nie uczestniczyć więcej w konkursach, zarówno na etykiety, jak i na piwo. O ile zdrowiej, przyjemniej i normalniej - a jak wiadomo powszechnie - NORMALNOŚĆ rządzi
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Skoro nie chcesz Iron startować to może będziesz jury Weźmiesz sobie Żonkę (Małą) i specjalistę etykieciarza Sopistę i będzie git Co Ty na to ??

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      No, super pomysł - może jeszcze inne równie fajne masz w rękawie?

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                        Skoro nie chcesz Iron startować to może będziesz jury Weźmiesz sobie Żonkę (Małą) i specjalistę etykieciarza Sopistę i będzie git Co Ty na to ??
                        A Ty co - próbujesz mnie obrazić? Daremny trud, ja bez wulgaryzmów się nie obrażam

                        Jeszcze by mi tego brakowało, żeby być w jakimś jury - to dopiero wtedy bym nie miał spokoju i NORMALNOŚCI
                        O wiele fajniej jest sobie oglądać taki konkurs (o ile powstanie) zupełnie z boczku
                        Już taki ze mnie zboczek
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19168

                          tak, wygra moja etykieta na bank! może być?
                          a już serio.
                          co do uwagi JAcksona - dla mnie ważniejsza jest zawartość a nie jej opakowanie. gdybym przyniósł na spotkanie cały zapas piwa jaki uwarzyłem (czy to kwas czy coś boskiego) i tak by znikło czy ma etykietki czy nie.
                          osobiście jestem za tym, by wprowadzić "przedbiegi", gdzie jury odrzucałoby słabe prace, potem może być jak w ostatnim roku, tyle, że z kontrolą głosujących. nie może powtórzyć się sytuacja z zeszłego roku.

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            A Ty co - próbujesz mnie obrazić? Daremny trud, ja bez wulgaryzmów się nie obrażam
                            Ja obrazić Ciebie Iron, no co Ty

                            A tak swoja drogą, jak nie Wy, to kto miałby być w żiri ??

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              O to, jakie mają być zasady głosowania, czy ma być "żyri" i w jakim składzie, to niech się martwią ewentualni organizatorzy konkursu, ale myślę, że choćby spośród forumowiczów znajdą się osoby zawodowo przygotowane (teoria, praktyka) do oceny grafiki szeroko pojętej. Ja taką osobą się nie czuję i dobrze mi z tym
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Jeżeli ma być żyri to ogłaszanie konkursu na forum traci sens. Jak na forum to głosują wszyscy z forum, a jak żyri to tylko wyniki podać i tyle
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎