Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbysia
    Senior
    • 09-2004
    • 907

    Chyba żadnych, jak zrozumiałem, na tym zlocie nie złamałeś - możesz - przyjeżdżając z dziecmi.
    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      I ty anarchista nie jesteś za tym żeby łąmac zasady?
      A kto powiedział,że przyjadę z dziećmi? Dzieci chyba mogą przyjechać całkiem prywatnie?
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Maryhh ale dlaczego uważasz, że ludzie mają być perfekcyjni i nigdy przez całe swoje życie nie popełnić błędu ( zresztą co to znaczy popełnic błąd - przecież się róznimy i mamy różne spojrzenie na świat i zachowania) to raz. A dwa - przecież w Boszkowie nie yło żadnych problemów - więc Kiszot uczy się na błędach. jak każdy z nas. Dlaczego ciągle wracacie do sytuacji z orzed lat dwóch, a w nosie macie sytuacje z przed roku - gdy mimo obecności dzieci nie było ŻADNEGO kłopotu. Troche to zakrawa na zemstę i brak mozliwości wybaczenia...
        Każdy z nas popełnia błędy i to jest całkiem normalne. Jednak później przepraszamy za to co zrobiliśmy niewłaściwie i zwykle dopiero wtedy nam wybaczają.
        Wiem, że Kiszot nie przeprosił poszkodowanych ludzi na zlocie sprzed dwóch lat (nie piszę tu o sobie), więc jak mają mu wybaczyć. Tak dla samej zasady wybaczania.

        Po drugie pewnie napisano to już niejednokrotnie, że forum i zlot są tylko dla pełnoletnich. Przyjazd z rodziną na teren tego samego ośrodka jest złamaniem fundamentalnej zasady panującej na tym forum. Nie mówiąc, że jest to jawna kpina z organizatorów, bo niby co - prywatnie tak sobie przyjechali na teren tego samego ośrodka, w tym samym czasie.

        Zasady zostały już ustalone. Nigdy tak nie jest, że każdy się z nimi będzie zgadzał. Sytuacja sprzed dwóch lat jest tak często opisywana, gdyż to ona uświadomiła nam, że takie zasady należy przyjąć dla naszego wspólnego dobra.

        Jeszcze raz podkreślam: ZLOT JEST TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH. I to nie podlega dyskusji. Wobec osób, które złamią ten zakaz zostaną wyciągnięte konsekwencje włącznie z wykluczeniem z forum. Piszę w tym momencie nie tylko w swoim imieniu, ale również w imieniu Arta.
        Last edited by Maggyk; 04-06-2005, 05:59.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Krzysiu się zdenerwował, a przecież sprawa jest jasna dla mnie. Zythum jako rasowy anarchista jest przeciwko wszelkim zakazom choćby były ustanowione w słusznej sprawie.
          Niech organizatorzy wprowadzą zakaz wstrzymywania oddechu na dłużej niż 10 minut Tylko przygotujcie aparat tlenowy.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
            I ty anarchista nie jesteś za tym żeby łąmac zasady?
            A kto powiedział,że przyjadę z dziećmi? Dzieci chyba mogą przyjechać całkiem prywatnie?
            Kiszot, teraz to piszesz tak jak postępuje większość aferzystów w polityce, którym chcą zabrać za przekręty majątek a on biedny żuczek nic nie ma, bo to rodziny.
            Ty rodziny nie bierzesz, bo oni sami przyjadą. Nie rozśmieszaj mnie.

            Zythum, kilka osób w tym i ja mam już DUŻE dzieci. I MIĘDZY INNYMI dlatego, że nie zabierałem ich kiedyś na popijawy, nie mam z nimi ŻADNYCH kłopotów. Niestety musiałem sobie odmawiać różnych alkoholowych imprez (forumowych wtedy nie był jeszcze) ale teraz wiem, że WARTO BYŁO.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
              .... Zythum jako rasowy anarchista jest przeciwko wszelkim zakazom choćby były ustanowione w słusznej sprawie.
              Anarchizm Zythuma to polega na tym, że on jest przeciwko jakimkolwiek zasadom wobec siebie, natomiast sam ma do świata i otoczenia cały czas jakieś roszczenia, wymagania i żale. Tylko czy to jest anarchizm, jak jego przestawiciele chcą wprowadzać zasady wygodne tylko dla nich i do tego kosztem innych.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                siostro tlen...

                sądziłem że pewne rzeczy są na tyle jasne że nie wymagają ustalenia sztywnych zasad, przez co niestety traci tylko nasza impreza, bo obrasta z pozoru w jakieś dziwaczne "regulaminy". Niestety im więcej jest osób na zlotach tym częściej okazuje się że niepisane zasady to za mało, bo zawsze się znajdzie jednostka lub dwie wywracająca do góry cały nieoficjalnie ustalony porządek.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • maryhh
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 1895

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Zachowanie jest poprawą. W Boszkowie nie było żadnych kłopotów. Gdyby patrzeć na sprawę od tego Zlotu to nie byłoby żadnej tej dyskusji. Chciałbyś aby dokonał jeszcze samokrytyki? Trochę to powoli zaczyna przypominać komunizm
                  nie chce mi sie po raz kolejny pisać tego samego .......
                  Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                  "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                  do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                  Comment

                  • maryhh
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 1895

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    Więc jakie zasady ja złamałem?
                    kończę rozmowę z Tobą na ten temat, bo widać jakiś niedorozwój jestem i nie umiem przedstawić swoich i tak błędnych i omylnych racji. moje marne wartości rozmijają się niestety z Twoimi słusznymi.

                    a tak z innej beczki ... to posiadłeś wielką sztukę! potrafisz nie tylko nie odczytywać aluzji, ale przedewszystkim nie dotyczą Ciebie uwagi wprost kierowane do Ciebie..... pogratulować!
                    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                    do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Ręce opadają.
                      Pytam się więc czy prywatny przyjazd do ogólnie dostępnego ośrodka jest zabroniony?Bo z tego co piszą niektórzy to tak.
                      Pytam sie czy moje dzieci były na zlocie?A może jeszcze brały udział w nim?
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • easy
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 204

                        Przepraszam Cię, Kiszot, ale chyba liczysz na to, że faktycznie wszyscy na zlocie zeszłorocznym byli na permanentnej bani ... ale się mylisz. Ja NIE BYŁAM i Twoją, całkiem zresztą sympatyczną, Rodzinkę widziałam minimum 2 razy spacerującą w okolicach imprezujących od rana Forumowiczów... z psem włącznie. Zatem uznać można, że krótko, bo krótko, ale obecni wśród braci forumowej byli.
                        Przyciągam piwne magnesy... :-)

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Przyjazd do ogólnodostępnego ośrodka nie jest zabroniony, z tym, że przyjeżdżając tam z dziećmi, przyjeżdżasz prywatnie, a nie na zlot.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            Czy nie wydaje się wam, że cała ta dyskusja przypomina walenie głową w betonowy mur?
                            BETONu nikt nie przekona, no chyba że młot pneumatyczny
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                              Przyjazd do ogólnodostępnego ośrodka nie jest zabroniony, z tym, że przyjeżdżając tam z dziećmi, przyjeżdżasz prywatnie, a nie na zlot.

                              Wiesz co, to chyba jest za bardzo zawoalowane, może lepiej napisać tak:

                              Ktokolwiek przyjedzie z małymi dziećmi na teren "zlotowego" ośrodka nie będzie mógł uczestniczyć w zlotowych imprezach.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                zasady wyznacza organizator. czy to trudne do zrozumienia?
                                NIE NIE NIE. ART nawet Ty nie czytasz moich postów? Przecież w każdym zaznaczam, że należy się podporządkować organizatorowi. Ja dyskutuję z samą zasadnością zakazu a nie z jego przestrzeganiem jeżeli już został podjęty.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎