Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgrredek
    Senior
    • 10-2002
    • 315

    #31
    Posiadanie dzieci wymaga poswieceń. Jednym z nich jest ograniczenie życia towarzyskiego.
    www.collections.pl
    Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Zrozumie, ale jakoś nie pamiętam, Kiszocie, żebyś rok temu zgłosił mi jako organizatorowi ten problem - po prostu przyjechałeś i już. Była to wyjątkowa bezczelność z Twojej strony. Jeśli ktoś zadziałał z przyczajki, to własnie Ty.
      Lecę do roboty i nie mam czasu na dyskusje.Ale wiem jedno,że w Boszkowie moja rodzinka nie BYŁA NA ZLOCIE.Była prywatnie czy to też miałem ci zgłaszać?Przecież ośrodek nie był wynajęty przez forumowiczów w całości.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        Tak, masz zgłaszać, bo inaczej zostanie Ci to poczytane jako złamanie regulaminu.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #34
          Dla mnie i tak nie ma to znaczenia. Otwarcie się wypisałem i powiedziałem, dlaczego.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            OK, Krzysiu, ponamawiamy Cię później na zmianę zdania, ale Twój temacik wyciągnął na wierzch sprawy bardziej ogólne, więc jeśli pozwolisz, to sobie pokontynuujemy, a jak nie pozwolisz, to Art wydzieli dyskusję nie dotyczącą Twojego oświadczenia
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #36
              Pozwalam, taki zresztą był mój zamysł. Pewne sprawy trzeba przeciąć mieczem. Natomiast nie chcę, zeby moje osobiste animozje w jakikolwiek sposób wpłynęły na frekwencję, czy ogólniej - na całe forum.

              Comment

              • Tabletka
                Senior
                • 11-2003
                • 194

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                To może postawmy sprawę otwarcie,a nie z przyczajki?
                Czy komuś dały się we znaki dzieci w Boszkowie?A może pałętały się pod nogami?A może brały z nami udział w piwnych orgiach?Więc?

                Łatwo się niektórym pisze i mówi jak nie maja tego problemu,przepraszam,na głowie.Bo najbardzie krzyczą bezdzietni i ci co mają dzieci w wieku takim,że mogą jechać sami.
                Tylko ja mam do wyboru albo jechać z rodzinką albo zostać w domu.Wy tego wyboru nie macie więc łatwo wam pisać.
                Ech szkoda gadać.Najedzony nigdy nie zrozumie głodnego


                Powoli zaczynam rozumieć decyzję Slado.
                Mimo wszystko wiedziałeś w jakim stanie ludzie będą.
                Wolałabym nie uczestniczyć wcale w zlocie a to dlatego, że wiedząc jaka to impreza pewnego widoku się nie ominie.Jako odpowiedzialny rodzic mogę unikać pewnych obrazków, które są zależne ode mnie.

                Comment

                • easy
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 204

                  #38
                  Kurczę, no musze się wypowiedzieć w poważnym temacie...
                  Jak słusznie zauważył Pieczarek nas w tym roku nie będzie na zlocie. Ale pomimo tego, że przyczyna naszej nieobecności będzie miała pewnie ok. 3 miesięcy to nie mogę przychylić się do grona zwolenników (o ile tacy są) postępowania Kiszota. Przeciwnie zgadzam się z obecnie pogrążonym w wyrzutach sumienia Krzysiem i innymi, którzy są za nie zabieraniem dzieci na tego typu wyjazdy! Co więcej, wiem, że za rok - przy kolejnym zlocie - sami będziemy się borykac z tym "problemem". Ale jakoś widzę już teraz, jak przez mgłę, kilka opcji, które co najmniej jednemu z nas pozwolą na uczestniczenie w zlotowych zabawach.
                  Dzieci na Forum pewnie będzie przybywać, więc "problemy" młodych rodziców nie znikną. Wszystko więc zależy od organizatorów (tu zgadzam się z Ahumbą, że respektować powinniśmy ich postanowienia) oraz od organizacji wyjazdu przez samych zainteresowanych.

                  No.
                  Przyciągam piwne magnesy... :-)

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #39
                    Tu, poza animozjami, rzeczywiście problem jest poważniejszy...
                    Skoro uczestnikiem forum może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia, to tylko taka ma szansę uczestniczyć w Zlocie Forumowiczów. Proste i jasne.

                    Kiszot, uważam że gdybyś w zeszłym roku zainstalował się z rodzinką w konkurencyjnym Ośrodku - byłby to lepszy pomysł. Mieszkalibyście w znacznym oddaleniu i na teren "imprezowy" wchodziłbyś tylko i wyłącznie Ty. Wtedy możnaby było myśleć, że reszta rodziny jest rzeczywiście prywatnie. Wybrałeś jednak inną drogę - nie mówiąc o tym organizatorom - zamówiłeś domek przyimprezowy. I to rzeczywiście nie był najszczęśliwszy pomysł. Dzieci chcąc nie chcąc uczestniczyły w życiu zlotowym. I taka sytuacja NIE MOŻE się powtórzyć.

                    I napiszę raz jeszcze, by to było jasne: JAKO WSPÓŁORGANIZATOR TEGOROCZNEGO ZLOTU - ZABRANIAM PRZYJAZDU NA TEN ZLOT DZIECIOM, MŁODZIEŻY, CZY INNYM OSOBOM, KTÓRE NIE UKOŃCZYŁY OSIEMNASTEGO ROKU ŻYCIA.
                    Last edited by Małażonka; 03-06-2005, 12:25.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika easy
                      Co więcej, wiem, że za rok - przy kolejnym zlocie - sami będziemy się borykac z tym "problemem". Ale jakoś widzę już teraz, jak przez mgłę, kilka opcji, które co najmniej jednemu z nas pozwolą na uczestniczenie w zlotowych zabawach.
                      Rozumiem, że nauczysz Albeertosa karmić piersią?

                      To tak dla rozluźnienia atmosfery

                      Comment

                      • Tabletka
                        Senior
                        • 11-2003
                        • 194

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika easy
                        Kurczę, no musze się wypowiedzieć w poważnym temacie...
                        Jak słusznie zauważył Pieczarek nas w tym roku nie będzie na zlocie. Ale pomimo tego, że przyczyna naszej nieobecności będzie miała pewnie ok. 3 miesięcy to nie mogę przychylić się do grona zwolenników (o ile tacy są) postępowania Kiszota. Przeciwnie zgadzam się z obecnie pogrążonym w wyrzutach sumienia Krzysiem i innymi, którzy są za nie zabieraniem dzieci na tego typu wyjazdy! Co więcej, wiem, że za rok - przy kolejnym zlocie - sami będziemy się borykac z tym "problemem". Ale jakoś widzę już teraz, jak przez mgłę, kilka opcji, które co najmniej jednemu z nas pozwolą na uczestniczenie w zlotowych zabawach.
                        Dzieci na Forum pewnie będzie przybywać, więc "problemy" młodych rodziców nie znikną. Wszystko więc zależy od organizatorów (tu zgadzam się z Ahumbą, że respektować powinniśmy ich postanowienia) oraz od organizacji wyjazdu przez samych zainteresowanych.

                        No.
                        i wreszcie mamy głos RODZICA

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #42
                          Przyszłego, bardzo przyszłego

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            Mam jeszcze jedno pytanie, natury prowokacyjnej. Od kiedy dziecko jest dzieckiem? Od momentu narodzin, czy poczęcia
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            RODZICA -> Przyszłego, bardzo przyszłego
                            Zatem pytanie w drugą stronę.
                            A od kiedy rodzic jest rodzicem? Od momentu porodu, czy poczęcia dziecka
                            Last edited by kalifat; 03-06-2005, 12:43.
                            bla bla bla

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #44
                              No, nie tak bardzo przyszłego...Nawet jeśli jest się rodzicem od dnia narodzin swojej pociechy...
                              Już za chwileczkę, już za momencik
                              Last edited by Małażonka; 03-06-2005, 12:44.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tabletka
                                i wreszcie mamy głos RODZICA
                                Ja TEŻ jestem rodzicem. I mam "live" problem, jak dzieci traktują popijającego tatusia. Na cito muszę to naprawiać. Jednorazowy wybryk nie jest bardzo szkodliwy, ale dla odmiany poważna awantura w licznym gronie potrafi zapaść w pamięć. Ja pamiętam bijatykę na weselu 1967 r., a miałem wtedy 4 lata.
                                Last edited by Krzysiu; 03-06-2005, 12:45.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎