Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yemiołka
    no właśnie, a co, jeśli dziecię się pocznie na zlocie??

    Niektórzy mają pogiełdowe
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #62
      A teraz na temat.

      Rozumiem racje rodziców. Rozumiem racje organizatorów. Rozumiem racje tych, którzy chcą się narąbać.

      Ale skoro takie są reguły, to trzeba się ich trzymać, zwłaszcza że nie widać woli większości aby je zmienić.

      Zróbmy ankietę "z dziećmi czy bez dzieci". Jak poznamy jej wyniki, ustalimy reguły na zlot 2006. Tylko coś mi mówi, że jeżeli najazd dzieciaków okaże się realny, zlotu nie będzie.
      Last edited by arcy; 03-06-2005, 13:31.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #63
        Zythum, wiem, że jesteś z przekonania anarchistą, ale jak na razie obowiązuje w Polsce prawo, które zabrania między innymi wystawiania dzieci na gorszące widoki. I to nie jest prawda, że rodzice z dziećmi mogą "wszystko" - nie mogą ich ugotować i zjeść, sprzedać w niewolę, wystawić na imprezę seksualną dla pedofilów, zmusić do pracy zarobkowej itp. Nie przesadzaj z tą wolnością, bo stare przysłowie mówi, że wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innego człowieka.

        Niestety stało się to, czego się obawiałem - argumentem w przetargu stała się moja obecność na zlocie. Przecież to idiotyczne !!! Mogę chociażby trafić do więzienia - i co - przestaniecie organizować zloty? Rozmawiajmy o poważnych sprawach, bo temat jest poważny i wymaga jednorazowego, ostatecznego rozstrzygnięcia. Wiem, jakiego, tylko nie wszyscy chcą to zrozumieć.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          być może tak, ale nie zapamiętała mi się jego twarz, stąd taki wniosek.
          No tak, E-prezes ma problemy z twarzami, mnie też nie poznał w Żywcu "bo nie miałam nicka na koszulce"


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          teraz już wiem dlaczego nie bardzo mi się chce jechać na zlot. jeśli celem zlotu/spotkania/innej forumowej imprezy jest narąbanie się to rzeczywiście udział w takich imprezach jest zgoła nie na miejscu nie tylko dla dzieci.

          A teraz to już przeginasz Celem zlotu nie jest narąbanie się, aczkolwiek czasem tak po prostu niektórym wychodzi
          Last edited by Marusia; 03-06-2005, 13:31.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #65
            Marusiu nie ma wolności w połowie ani w jednej czwartej i dlatego ja nie wiedzę różnicy pomiędzy zakazem bycia dzieci a zakazem przyjazdu ludziom owłosionym.
            I poc o ten agresywny ton. Czy nie można mieć innych poglądów jak konserwatywne w tym kraju aby nie być atakowanym od razu? Ja tylko zaproponowałem DYSKUSJĘ na ten temat. Chyba ze TRZY razy pisałem, że regulaminu trzeba przestrzegać jeżeli już jest więc tym bardziej nie rozumiem ostrego tonu bo ja NIE namawiam do przyjeżdżania z dziećmi wbrew regulaminowi ja TYLKO postawiłem pytanie - czy taki regulamin jest dobry?
            Spytać już nie wolno?

            ps. Szkoda, że masz takie kiepskie mniemanie o mnie i nie wiem co rozumiesz pod pojęciem rozpierducha? Różnica między wcześniejszymi zlotami byłaby tylko JEDNA - ja pozwoliłbym przyjechać rodzinom z dziećmi. I myślę, że moja postawa jest lepsza - od stawiania spraw na ostrzu noża. Jak będą dzieci to ja nie jadę i już. ALbo jak zythum zorganizuje zlot to ja nie jadę. To trochę brzmi jak szantaż.
            ps.2 spytaj ludzi na minizlocie czy różnił on się drsatycznie od zlotu, czy była jakaś specjalna zythumowa rozpierducha itp.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy

              Zróbmy ankietę "z dziećmi czy bez dzieci". Jak poznamy jej wyniki, ustalimy reguły na zlot 2006. Tylko coś mi mówi, że jeżeli najazd dzieciaków okaże się realny, zlotu nie będzie.
              Nie zgadzam się. To nie jest kwestia do poddawania pod głosowanie. O tym decydują organizatorzy. Koniec. Kropka.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Dla kamuflażu - ogolić!
                Z wyjątkiem brody. Będzie mogło robić za dorosłego

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  (...)
                  Osobiście uważam jednak go za niedobry bo co dzisiaj nie wpuszczamy z dziećmi a jutro MNIE (albo Krzysiu nie przyjedzie) bo nie postanowice nie zapraszać osób o lewicowych poglądach, a nastepnego roku przestaniemy zapraszać (albo Krzysiu nie przyjedzie) owłosionych na rękach???(...)
                  Zythumku drogi, czyś Ty czytał regulamin Forum?
                  - nie ma tam nic o poglądach;
                  - nie ma tam nic o owłosieniu;
                  - JEST natomiast wzmianka na temat wieku forumowiczów....

                  Dlatego właśnie net przenosząc w real - spodziewamy się tylko i wyłącznie osób DOROSŁYCH.


                  PS. A wracając do wycieczek osobistych
                  Na forum Iron zachowuje się poprawnie, w realu zaś nie zawsze - to prawda. Czy jednak uważasz, że dzieci tego powinny słuchać? Bo mi się wydaje, że nie. Dorosły najwyżej stwierdzi, że z chamem ma do czynienia i pójdzie gadać z innymi, a dziecko - wysłucha i zapamięta to bardzo, ale to bardzo dokładnie...

                  PS. 2 - Minizlot janowski zorganizowany był rzeczywiście po mistrzowsku
                  Tylko dzieci sobie tam nie przypominam...
                  Last edited by Małażonka; 03-06-2005, 13:38.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    ...
                    A teraz to już przeginasz Celem zlotu nie jest narąbanie się, aczkolwiek czasem tak po prostu niektórym wychodzi
                    ...i niechcący wchodzi w krew ja po prostu nie lubię tracić panowania nad sobą, a chlanie ma to do siebie, że prędzej czy później przychodzi ten moment. między innymi po to tacham ze sobą siostrę, co by mnie pilnowała, bo jak się kończy picie bez opieki to pamiętam choćby ze Spotaknia Kolekcjonerskiego w W-wie.

                    Comment

                    • Rolek
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 1038

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      [...] bo jak się kończy picie bez opieki to pamiętam choćby ze Spotaknia Kolekcjonerskiego w W-wie.
                      To pamiętasz, czy nie?

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        ...i niechcący wchodzi w krew ja po prostu nie lubię tracić panowania nad sobą, a chlanie ma to do siebie, że prędzej czy później przychodzi ten moment. między innymi po to tacham ze sobą siostrę, co by mnie pilnowała, bo jak się kończy picie bez opieki to pamiętam choćby ze Spotaknia Kolekcjonerskiego w W-wie.
                        Nie wszyscy mają taki problem jak Ty i potrafią sami się kontrolować
                        Last edited by arcy; 03-06-2005, 13:39.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #72
                          pamiętam, że się narąbałem, ale jak trafiłem w obcym mieście do łóżka (swojego) to nie pamiętam.
                          Last edited by e-prezes; 03-06-2005, 13:39.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #73
                            Zythum, przecież masz wolność.
                            Możesz brać udział w spotkaniach lub nie.
                            Nikt nikomu nie KAŻE uczestniczyć we wszystkim.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • easy
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 204

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                              wracając do kwestii ewentualnego innego ośrodka dla rodziny - w tym roku jest to niemożliwe - innego ośrodka w okolicy po prostu nie ma, więc ta kwestia jest zamknięta - NIELETNIM WSTĘP WZBRONIONY.
                              No ale to tez kwestia do zorganizowania
                              a jak się komuś nie podoba organizacja np. tegoroczna (podkreślam NP. ) to może sam zorganizować... i jako organizator ustalić własne zasady.

                              No i przychylam się do Marusi - żadnych ankiet na ten temat.
                              Przyciągam piwne magnesy... :-)

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Nie zgadzam się. To nie jest kwestia do poddawania pod głosowanie. O tym decydują organizatorzy. Koniec. Kropka.
                                Taa, a jak organizator pozwoli dzieciom przyjechać to Marusia, a za nią inni nie pojadą i albo zlot się nie odbędzie, albo będą dwa zloty, prawda? Dla mnie to jest naprawdę czysta postać szantażu. Teoretycznie można zrobić zlot z dziećmi ale wywoła to poważną awanturę, w najlepszym wypadku a w najgorszym zlotu nie będzie.
                                Rzeczywiście szerokie pole do negocjacji, dyskusji i kompromisu
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎