Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Jubileuszowa 5. Bialska Giełda Birofilów - ustalenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
    Być internowanym w browarze ta całkiem miła perspektywa myśle jednak, że bardzo nieprawdopodobna.

    Z bardziej dostępnych przygód masz do wyboru :
    a) nie przyznanie wizy
    b) przyznanie wizy ale po terminie w którym planowany był wyjazd
    c) nie wpuszczenie na Białoruś mimo ważnej wizy

    Którą odpowiedź wybierasz .
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
    Mam tego świadomość - Trudno. Z drugiej strony naszemu ruchowi potrzeba męczenników. Swoją drogą: czyż to nie piękne być internowanym w browarze? Tego nawet Haśek by nie wymyślił...
    Chyba za dużo oglądacie telewizji reżimowej

    Comment

    • gisou
      Senior
      • 05-2005
      • 230

      #32
      Ja chyba czegoś nie rozumiem....
      Plany wyjazdu do Brzeście są już snute dość długo. Wiele osób deklarowało chęć takiej wycieczki. W końcu jak coś się rusza w temacie, to zaraz problemy...
      Trochę optymizmu!!!!!!!!
      Jest w końcu możliwość, że w kwietniu Białoruś będzie naszym największym sojusznikiem .
      No dobra chyba jestem za dużym fantastą...

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #33
        Dziś Kijów, a jutro?

        Mam nadzieję, że FORUM BROVARUM jest monitorowane przez specsłużby ościennego kraju. W związku z tym, deklaruję, że z polityki na Białorusi interesuje mnie jedynie POLITYKA WARZENIA PIWA.
        Oświadczam również, że obserwatorem międzynarodowym na Ukrainie byłem przypadkowo i wcale nie wznosiłem okrzyków w rodzaju DZIŚ UKRAINA JUTRO BIAŁORUŚ!
        I jako dobry chrześcijanin życzę panu Łakaszence dużo zdrowia i aby dobry Bóg oświecał go w jego poczynaniach i z rozumu go nie opuszaczał!
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2868

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
          Chyba za dużo oglądacie telewizji reżimowej
          Mayu niestety czasem taka jest prawda .

          Dla przykładu podam jak jest z wizami syryjskimi. "Zwykły" obywatel może załatwić taką wizę w jeden dzień i nie ma żadnych problemów z jej przyznaniem, jeśli zaś w formularzu wpiszesz jako zawód - dziennikarz - będziesz czekać na wyrobienie wizy ok. miesiąc, a i pewności co do przyznania nie będzie.

          Nie wiem jak dokładnie jest na Białorusi, ale lepiej chyba uprzedzić o możliwości zaistnienia problemów zawczasu.
          Last edited by grzeber; 04-10-2005, 14:06.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • alapin
            † 1973-2010 Piwosz w Raju
            • 11-2002
            • 12

            #35
            Propozycja: zmienić termin giełdy na 13 maj 2006, lub 8 kwiecień 2006


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
            Przed organizatorami kolejnej giełdy w Białej Podlaskiej nowe wyzwanie - Jubileuszowa 5. Bialska Giełda Birofilów 2006.
            Termin wstępny - 29 kwietnia 2006 r. Oczekujemy propozycji.
            alapin@wp.pl

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #36
              Za późno mój bratku - lokomotywa ruszyła pełną parą.
              Zapraszamy do innego tematu: http://www.browar.biz/forum/showthre...661#post547661

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎