Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

200 lat w Zwierzyńcu a V Zlot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #76
    Ośrodek zaje...... ten tego, rewelacja!! No i te ceny!!!

    Ja już kcem jechać
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #77
      Wysłałem do Komitetu wzórlistu - czekam na uwagi. Potem pozostanie nam znaleźć konkretną osobę (adresata) bo jak napisał mi Czes w Perle zmienił się Zarząd więc osób z którymi rozmawialismy wcześniej juz nie ma,
      Jedziemy z tym koksem
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #78
        Przedstawicieli Perły trzeba będzie przycisnąć podczas rozdania nagród "Piwo Roku" w Łodzi. Jeśli dobrze się orientuję, na tą uroczystość pojawi się kilka osób z forum
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #79
          Mam nadzieję, że atak z dwóch stron (Bractwo i browar.biz) doprowadzi właściwych skutków czyli warzenia pełną parą przez Browar Zwierzyniec poraz do poważnego podejścia do poważnej rocznicy.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • joelka
            Senior
            • 03-2005
            • 817

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            ... doprowadzi właściwych skutków czyli warzenia pełną parą przez Browar Zwierzyniec poraz do poważnego podejścia do poważnej rocznicy.
            Największym argumentem powinno być to, że następnej okrągłej rocznicy żadne z nas nie dożyje...
            czarny humor mnie się trzyma

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Mam nadzieję, że atak z dwóch stron (Bractwo i browar.biz) doprowadzi właściwych skutków czyli warzenia pełną parą przez Browar Zwierzyniec poraz do poważnego podejścia do poważnej rocznicy.
              Podziwiam twój entuzjazm. Jak zwykle masz w głębokiej pogardzie uwarunkowania ekonomiczne i nie przyszło ci zapewne do głowy, że browar, który ma 200 lat, nadaje się dzisiaj jedynie do wyburzenia. A firma, która na własnej stronie w sieci nie przyznaje się do tego jubileuszu, pewnie czeka tylko, żeby ktoś raczył uroczyście obchodzić święto browaru, który rzeczona firma próbuje zlikwidować już dwadzieścia przeszło lat.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Mam nadzieję, że atak z dwóch stron (Bractwo i browar.biz) doprowadzi właściwych skutków czyli warzenia pełną parą przez Browar Zwierzyniec poraz do poważnego podejścia do poważnej rocznicy.
                Już widzę jak się tym przejmą
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                  Już widzę jak się tym przejmą
                  Zupełnie popieram Twoją uwagę. Spotkanie w Łodzi to nic innego jak "wzajemna adoracja", a PERŁA ma gdzieś miłośników piwa, birofilów i wszytkich włącznie - za to zależy im na anonimowym konsumencie który będzie chlał co popadnie niezależnie czy browar w Zwierzyńcu będzie istniał czy nie! Przykład już wyżej przytaczany: na stronie PERŁY nie ma śladu o święcie browaru w Zwierzyńcu.
                  Niezależnie od sytuacju warto wysłać list gratulacyjny.
                  Last edited by may; 14-01-2006, 10:01.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #84
                    Powyższe trzy posty z pewnością zrobią nam dobrą prasę u Perły i ułatwią załatwianie zlotu Dzięki chłopaki, za Wasz wkład w organizację zwierzynieckiego zlotu
                    Last edited by iron; 15-01-2006, 11:15.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Powyższe trzy posty z pewnością zrobią nam dobrą prasę u Perły i ułatwią załatwianie zlotu Dzięki chłopaki, za Wasz wkład w organizację zwierzynieckiego zlotu
                      no to teraz rozumiesz dlaczego najpierw się coś wstępnie załatwia a później o tym pisze na forum
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #86
                        A ja myślę, że tu przede wszystkim zadziałała prywatna niechęć Krzysia do Zythuma

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #87
                          To źle myślisz. Jedyne, co u mnie zadziałało, to zdrowy rozsądek i fakt, że znam conieco uwarunkowania w tamtych okolicach. O ile zdołałem dobrze rozeznać się w tej dyskusji, to poza gadulstwem i pretensjami do wszystkich, nikt specjalnie do roboty się nie przyłożył.

                          Comment

                          • supersklep
                            PiwBiz
                            • 01-2005
                            • 982

                            #88
                            Na początku tego tematu wydawało się że zlot klaruje się na wrzesień i w takim przypadku dobrze by było wtrącić 3 grosze o terminie Warsztatów Warzenia Piwa w Lublinie żeby to jakoś zgrać .Po wielu postach jednak sprawa nie przeszła do konkretów i bardziej przymina nasz sejm


                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              #89
                              No pewnie wyburzmy wszystkie browary które mają powyżej 50 lat - to już niepotzrebne zabytki.
                              Nie chce mi się szukać ale na forum pewnie możnaby znaleźć odmienne zdanie Krzysia w tym temacie a tutaj wbrew jego zapewnieniom jestem pewien, że działa tu niechęć Krzysia do mojej osoby. Nie zmienia to faktu, że Zlot spróbujemmy zrobić w Zwierzyńcu a jak Krzysiu woli pojechać do Tych na przykład i pić Tyskie to serdecznie zapraszam - także innych wrogów Zwierzyńca.
                              Chciałbym tylko abyście napisali dlaczego w niektóych aż tyle żółci, niechęci i nienawiści do tego pomysłu? Tylko bez ironii i ściemy. I dlaczego robicie wszystko aby storpedować ten pomysł.??? Bo ja tego nie rozumiem.
                              Last edited by zythum; 15-01-2006, 16:32.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #90
                                Krzysiu, napij się jakiegoś nie kwaśnego piwa, alebo może mniej chmielonego, bo już nie wiem, czy skwaśniały jesteś, czy bardziej zgorzkniały
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎