Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Ocena sensoryczna piwa - profesjonalne szkolenie, 14.05.06 - chętni?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomasz_FK
    Senior
    • 10-2003
    • 221

    Ja niestety zjechałem do Wrocławia dopiero w niedzielę, tylko na szkolenie, ale i tak bardzo mi się podobało. Część forumowiczów bardzo podobna do swoich awatarków, a część nie bardzo.

    Sensor i organizatorzy oraz pomysłodawcy zasługują na wielkie brawa, bo dzięki nim dowiedziałem się, że piwa bywają słone a jogurty o smaku truskawkowym nie istnieją. Języka w zimnej coli jeszcze nie trzymałem, ale obiecuję, że to zrobię.

    Tomasz
    "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

    Comment

    • pezet
      Improwizator
      • 03-2006
      • 481

      Brawa dla Marusi! Brawa dla SenSora!
      Mam nadzieję, że to było tylko intro i takie spotkania będą organizowane częściej. Może po którymś tam szkoleniu zdobędziemy się na rozpoznawanie piw
      Najbardziej zaskoczył mnie ten słony lambic! Było to przecież słodkie piwo owocowe - bomba!
      Po takim spotkaniu widać jak wiele jest jeszcze do zrobienia (i wypicia!).
      Zdrowie Marusi i SenSora
      „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
      Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
      Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        Serdeczne podziękowania dla Sensora za odkrycie nowych zmysłów i smaków oraz za wyrozumiałość dla "niszowych konsumentów piwa" Pozostaje tylko życzyć lekko silniejszego głosu, bo hostessy zagłuszały wykład nalewaniem coli
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Atmosfera bardzo sympatyczna, po szkoleniu oczywiście zostaliśmy na piwie, niektórzy znowu okupowali piłkarzyki, a reszta gadała i piła
        A niektórzy pili piwo, grali w piłkarzyki i gadali jednocześnie (poza Carlbergiem, który coś tam o żmijach wykrzykiwał i Tabletce z Arkiem, którzy na konsumpcję nastawieni byli).
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Wielkie podziękowania dla Sensora, myślę, że było to pierwsze szkolenie z długiego cyklu szkoleń sensorycznych pod przewodnictwem Sensora
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
        Ja od razu zapisuję się na następne szkolenie, bo Sensor sam sugerował taką możliwość
        Sensorze> to kiedy następne szkolenie?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biziel
        A czy ewentualnie można otrzymać prezentacje, która była wyświetlana w trakcie warsztatów?
        I ja poproszę, o ile to możliwe
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biziel
          ... A czy ewentualnie można otrzymać prezentacje, która była wyświetlana w trakcie warsztatów?
          Nie byłem na warsztatach ale jeśli by można zerknąć na opisywaną prezentację to się zapisuję obydwiema rękoma.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • tomcio83
            Senior
            • 02-2006
            • 258

            Szkolenie bardzo mi się podobało!

            Co prawda większość informacji wyparowała wraz z alkoholem i estrami
            ale i tak sporo w głowie zostało.

            Nie mogę się doczekać następnych szkoleń ( Mam nadzieję, że się odbędą )
            rowarek esoła

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
              Nie byłem na warsztatach ale jeśli by można zerknąć na opisywaną prezentację to się zapisuję obydwiema rękoma.
              Jeśli można to też bym się zapisal na takową prezentację.
              Poszukuję

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                Jak zwykle nic nie zrozumiałem, za to wszystko pamiętam i pewnie z biegiem lat te wiadomości staną się dla mnie jasne.
                Bardzo dobry pomysł takie szkolenie. Brawa dla organizatora i prowadzącego!

                ps.
                a jakie fajne hostessy były, chociaż jedna dzień wcześniej, przeszła skomplikowaną operację plastyczną
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                  (...)a jakie fajne hostessy były,(...)
                  Czy one też były poddawane ocenie sensorycznej?
                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • rutek_patrol
                    Gość
                    • 10-2005
                    • 6

                    Od niedzieli biorąc kufel piwa do ręki najpierw staram się wychwycić moim krzywym nosem jeden z zapachów omawainych na szkoleniu a pozniej wypijam piwo. Na szkoleniu jakoś mi lepiej szła identyfikacja zapachów a teraz... Bardzo dziąkuję za szkolenie zarówno Sensorowi jak i Organizatorce. Pozdrawiam i oczywiście piszę się na następne tego typu imprezy.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                      Czy one też były poddawane ocenie sensorycznej?
                      Jedną testował sam członek jury konkursowego Iron Są dowody
                      Last edited by Maggyk; 17-05-2006, 22:44.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Nie byłem na warsztatach ale jeśli by można zerknąć na opisywaną prezentację to się zapisuję obydwiema rękoma.
                        Odpowiadam wszystkim na powyższe pytanie: prezentacja nie może być udostępniona niestety. Następnym razem wszyscy rysujemy
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Odpowiadam wszystkim na powyższe pytanie: prezentacja nie może być udostępniona niestety. Następnym razem wszyscy rysujemy
                          Hmm...Nieźle! Każdy coś innego złapie...narysuje...I może powstanie dzięki temu jakiś komiks O matko! I może będziemy sławni..a potem nakręcą o nas film...i w ogóle
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • kham
                            Senior
                            • 01-2006
                            • 751

                            Nio i przyjedzie regionalna telewizja kręcić reportarz a jakaś dziennikarka będzie zadawać dziwne pytania np: czy nie lepiej kupić w sklepie

                            Comment

                            • monne
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 914

                              a może się po prostu nagramy? kamerka lub przynajmniej dyktafon... pytanie czy Sensor na to przystanie...?
                              .



                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                                a może się po prostu nagramy? kamerka lub przynajmniej dyktafon... pytanie czy Sensor na to przystanie...?
                                Myślę, że wątpię. Przecież między innymi szkoleniami on zarabia. To niby czemu miałby się zgodzić.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎