Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Ocena sensoryczna piwa - profesjonalne szkolenie, 14.05.06 - chętni?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #76
    Joelko, już pisałam parę postów powyżej o tym
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Infam
      Senior
      • 05-2005
      • 715

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
      Do Wrocławia nie pojadę, proszę na mnie nie liczyć . A tak poważnie gdyby ktoś organizował podobne szkolenie w Warszawie, chętnie bym sie podszkolił.
      To chyba niemożliwe. Warszawka pozostaje daleko w tyle pod tym względem do Wrocławia. Jeśli miałby się zdarzyć cud to pisałbym się. Czy byliby chętni...
      "Dużo to nie znaczy Dobrze
      Dobrze znaczy dużo"

      Comment

      • Antałek
        Senior
        • 12-2005
        • 164

        #78
        Dzięki serdeczne, choć w Piaście to chyba mnie nie przyjmą- już tam kiedyś nocowałem . Może załapie się do Polonii, bo sam już nie wiem, gdzie ja tam spałem. Budynek był w ciągu innych budynków i chyba rzeczywiście naprzeciw dworca. A Polonia jest na rogu? No to może Polonia. Myślę o noclegu od piątku, bo nie wiem, o której się zacznie w sobotę. Nie chce wpaść (nie wiem nawet jeszcze gdzie to jest) z wywieszonym ozorkiem. Pomóżcie mi zlokalizować tę Polonię. Pozdrawiam

        Comment

        • Antałek
          Senior
          • 12-2005
          • 164

          #79
          Ale widzisz, Marusiu, Joelka już wie, że mnie to trzeba kilka razy powtarzać I za to Was lubię. Pozdrawiam

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
            To chyba niemożliwe. Warszawka pozostaje daleko w tyle pod tym względem do Wrocławia. Jeśli miałby się zdarzyć cud to pisałbym się. (...)
            Cuda się zdarzają
            Może się weźmiesz za organizację takiego cudu????
            Last edited by Małażonka; 22-03-2006, 09:13.

            Comment

            • Infam
              Senior
              • 05-2005
              • 715

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
              Cuda się zdarzają
              Może się weźmiesz za organizację takiego cudu????
              A jednak udała mi się mała prowokacja :-)
              Nie wezmę się za żadną organizację póki przynajmniej raz nie będę uczestnikiem takiej imprezy. I jeśli w Warszawce nic się nie wykroi w najbliższym czasie to przeciągnę się gdzieś dalej (jeśli mnie będą chcieli )
              "Dużo to nie znaczy Dobrze
              Dobrze znaczy dużo"

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
                A jednak udała mi się mała prowokacja :-)
                Nie wezmę się za żadną organizację póki przynajmniej raz nie będę uczestnikiem takiej imprezy. I jeśli w Warszawce nic się nie wykroi w najbliższym czasie to przeciągnę się gdzieś dalej (jeśli mnie będą chcieli )
                Samo się nic nie wykroi lepiej przeciągnij się do Wroclawia, taka okazja może się więcej nie nadarzyc
                Last edited by Marusia; 22-03-2006, 09:48.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 2201

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                  Ale widzisz, Marusiu, Joelka już wie, że mnie to trzeba kilka razy powtarzać I za to Was lubię. Pozdrawiam
                  Hihihihi..antałku..Tobie trzeba kilka razy powtarzać a i ja przy tym korzystam I powiem Ci coś...Posieję panikę teraz ja: o matko! czy juz zamawiać noclegi czy jeszcze poczekać? o matko...matko....
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • Marcin_wc
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 2115

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                    o matko! czy juz zamawiać noclegi czy jeszcze poczekać? o matko...matko....
                    Poczekajcie, aż się skończą.

                    Comment

                    • kot_z_cheshire
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 2201

                      #85
                      Ech....Żeby to wszystko takie proste było
                      Młode koty mają adhd, niestety.
                      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                      Comment

                      • Antałek
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 164

                        #86
                        O Matko!!?? to już wszystko zajęte? Gdzie ja się podzieję, bedę chyba spał na dworcu. Skoro juz powiedziałem, że przyjadę, to będę, choć zmarznięty i głodny....

                        Comment

                        • Marcin_wc
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 2115

                          #87
                          Spokojnie, nie siej paniki. Podeślemy Ci jedno piwo na rozgrzanie.

                          Comment

                          • Antałek
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 164

                            #88
                            No jak mam nie panikować, kiedy Kot(ka) z cheshire wykupiła wszystkie miejsca w hotelach. Teraz pewnie będzie "konikować" przy dwrocu i sprzedawać trzy razy drożej. Lepiej przyślicie dwa piwa

                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              #89
                              Antałek....Jakie wykupiła???? Ja codziennie sprawdzam miejsca hotelowe, dzwonie co 2 dni..Jak nie będzie żadnych miejsc to sie wtedy rozpocznie wielka...przpogromna...PANIKA!!! I wtedy będę negocjowała warunki spania pod mostem
                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              • Marcin_wc
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 2115

                                #90
                                Nie macie się o co martwić, sekcja wrocławska zajęła już wszystkie miejsca noclegowe.
                                Do obowiązujących cen należy doliczyć skrzynkę piwa dla prezesowej i możemy wtedy rozmawiać o jakimś miejscu do spania(wolna jest jeszcze trzecia ławka na piątym peronie Dworca Głównego we Wrocławiu).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎