Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Ocena sensoryczna piwa - profesjonalne szkolenie, 14.05.06 - chętni?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka

    Co do noclegu to polecam TRIO. Tam można znaleźć nocleg nawet bez rezerwacji wcześniejszej. Blisko rynku, na piechotkę. http://www.puhot.pl/text.php?alias=l...a_trio&lang=PL
    Podawałam już linkę, dwa lata temu nocowali tam Trójmieszczanie, nie narzekali

    Co do tego "na piechotkę" to bym nie przesadzała, bo zakładając, ze ktoś tam będzie nocował PRZED Warsztatami (czy też szkoleniem), to nie będzie szedł DO RYNKU na spotkanie...
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • joelka
      Senior
      • 03-2005
      • 817

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Podawałam już linkę, dwa lata temu nocowali tam Trójmieszczanie, nie narzekali

      Co do tego "na piechotkę" to bym nie przesadzała, bo zakładając, ze ktoś tam będzie nocował PRZED Warsztatami (czy też szkoleniem), to nie będzie szedł DO RYNKU na spotkanie...
      Przyuważyłam że i w tym roku jest już ktoś z forum chętny na Trio.
      Co do "na piechotkę", to podawałam orientacyjnie w jakiej odległości od centrum mieści się ów hotel. Nie wprowadziłam w błąd. Madness jest trzy piechotki dalej

      Comment

      • Antałek
        Senior
        • 12-2005
        • 164

        "A Ty coś z tego masz, że tak zachwalasz?" Czyżby spokojną głowę, albo skrzyneczkę? . Kurcze ale mnie narobiłeś. Od jutra dzwonię po hotelach

        Comment

        • joelka
          Senior
          • 03-2005
          • 817

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
          "A Ty coś z tego masz, że tak zachwalasz?"
          A to było do mnie?
          Musiałam się wybronić po tym co Marcin napisał o hotelu Co by nie było, że znam hotel z wynajmowania go na godziny.


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
          Czyżby spokojną głowę, albo skrzyneczkę? . Kurcze ale mnie narobiłeś. Od jutra dzwonię po hotelach
          Tego też nie zrozumiałam ale zinterpretuję to tak, że jakąś skrzyneczkę piwa dostanę. Dobrze zrozumiałam?

          Comment

          • Antałek
            Senior
            • 12-2005
            • 164

            No proszę, ta to wie jak się ustawić Będzie choć nie skrzyneczka
            Pisałem do Marcina bo mi polecił stronkę jakiegoś Skalniaka i myślałem, że to hotel, a to jakiś sklep ze śpiworami . Włażę tam, a oni mi proponują śpiwór albo wycieczkę. No to mu napisałem, żeby mu w pięty poszło I zacytowałem reklamę, hę hę.
            Ale nie martw się, skrzyneczki nie będzie ale jakieś piwko specjalnie dla Ciebie i kilku innych osób trzymam pod łóżeczkiem.
            A tak naprawdę, to już nie wiem gdzie dzwonić, bo nie wiem gdzie są miejsca spotkań- sobotniego i niedzielnego. Najpierw muszę wiedzieć o której w sobotę muszę być na warsztatach i do której będzie spotkanie w niedzielę.
            ps
            Jestem za pomysłem Marcina- ja chce wszystkiego dotknąć na warsztatach (no, może nie wszystkiego i nie na warsztatach), a nie tylko słyszeć, jak się robi piwo.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Antałku, to zajrzyj w tematy o konkretach na temat danych imprez, pewnie tam się dowiesz nieco więcej, tak nieśmiało sugeruję
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • joelka
                Senior
                • 03-2005
                • 817

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                Jestem za pomysłem Marcina- ja chce wszystkiego dotknąć na warsztatach (no, może nie wszystkiego i nie na warsztatach), a nie tylko słyszeć, jak się robi piwo.
                Będzie co dotykać, bo ze wstępnych rozmów na ten temat, to trochę ludzie sprzętu przyniosą. Gwarantuję Ci, że nawet i bez dotykania zorientujesz się jak się warzy. Ja nie miałam co dotykać rok temu a zacieram już od lipca. A z pomocą doświadczonych piwowarów można zrobić udane pierwsze piwo
                Last edited by joelka; 28-03-2006, 23:24.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                  Będzie co dotykać, bo ze wstępnych rozmów na ten temat, to trochę ludzie sprzętu przyniosą.
                  Powiedziałabym nawet, że przywiozą całe browary

                  Joelka, nie ściemniaj, w zeszłym roku mogłaś dotykać puszek Browamatora Zresztą w tym roku też będzie można ich podotykać, przypominam, że Browamator jest współorganizatorem i jednym ze sponsorów tej imprezy
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pisząc "tej imprezy" miałam oczywiście na myśli Warsztaty, a nie szkolenie, bo trochę przemieszaliscie tematy
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Antałek
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 164

                      mam, Mam MAm MAM !!!!
                      Mam miejsce w hotelu. Wy chyba sobie żartowaliście, bo jak zacząłęm rozmowę z recepcjonistką, że bardzo mi zależy i może znajdzie się jeszcze, choćby maluteńka jedyneczka, to ona ze zdziwieniem powiedziała: "ale my mamy wolne pokoje"
                      Wow, ale wtopa
                      W każdym razie mam miejsce w Polonii, a więc..... DO ZOBACZENIA !!!!!

                      Comment

                      • joelka
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 817

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antałek
                        Wy chyba sobie żartowaliście, bo jak zacząłęm rozmowę z recepcjonistką, że bardzo mi zależy i może znajdzie się jeszcze, choćby maluteńka jedyneczka, to ona ze zdziwieniem powiedziała: "ale my mamy wolne pokoje"
                        Oj Antałku, Antałku. A ty już pewnikiem naszykowałeś sobie pelerynę i parasol żeby przetrwać pod przeciekającym dachem na dworcu

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                          Oj Antałku, Antałku. A ty już pewnikiem naszykowałeś sobie pelerynę i parasol żeby przetrwać pod przeciekającym dachem na dworcu
                          Podobno Antałek pałatkę wojskową od Ruskich za flaszkę już kupił
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Antałek
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 164

                            No właśnie, peleryka mnie kosztowała 2,50 zł. No cóż może ktoś nie będzie miał noclegu, to.... albo zaproponuje wspólne łóżeczko, albo odsprzedam pelerynkę

                            Comment

                            • Antałek
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 164

                              Wcale nie :/ kupiłem pelerynkę tylko w kolorze pałatki i nie za flaszkę, a za 2,50 zł.

                              Comment

                              • joelka
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 817

                                Oby się nie okazało, że wszyscy będą mokli, a Antałkowa pelerynka nabierze wartości

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎