Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Poznaniu? Fakty, mity, hipotezy... :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    Giełda w Poznaniu? Fakty, mity, hipotezy... :-)

    Szanowni koledzy, szanowne koleżanki (i Ty Miodek też poczytaj! - żart )

    Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania ogólnopolskiej giełdy birofiliów właśnie tu, w Poznaniu. Tak, wiem co myślicie, po co Poznań skoro jest Grodzisk... Nie chcę broń Boże podważać ani konkurować z tradycją giełd grodziskich, ale wydaje mi się, że to wstyd żeby tak duże miasto a zarazem ośrodek browarniczy nie mógł się poszczycić własną imprezą. Mamy tu przecież całkiem dobre zaplecze piwne (abstrahując od potentata jakim jest KP), jest Brovaria, są też inne "okoliczne" mniejsze lub większe browary, które z pewnością nie byłyby obojętne na imprezę tego typu.

    Aktualnie, jestem w trakcie rozmów i negocjacji z dwoma browarami, które przy sprzyjających wiatrach byłyby w stanie taką imprezę zasponsorować. Załatwienie zniżek kolejowych również nie wiąże się z JAKIMKOLWIEK problemem, byłem już w dyrekcji PKP, zniżki są i będą - dla nikogo ich nie zabraknie!

    Wydaje mi się, że jedynym problemem jest termin, w którym taką giełdę moglibyśmy zorganizować. Z kalendarza wypadła nam niestety Świdnica, myślałem swego czasu, żeby Świdnicę zastąpić właśnie cykliczną imprezą w Poznaniu, jednak widzę, że starzy wyjadacze giełd dolnośląskich kombinują alternatywne spotkanie w Krzeszowie, jak najbardziej to popieram a zarazem grzecznie i kulturalnie pytam który termin według Was byłby idealny w nadchodzącym czasie na takie przedsięwzięcie? W grę wchodzi termin począwszy od początku marca do końca czerwca, raczej nie wakacje, aby frekwencja dopisała - czy ktoś ma jakieś sugestie w tej kwestii?


    z piwnymi pozdrowieniami,
    Grothesk
  • Robaczek
    Member
    • 02-2005
    • 63

    #2
    Jako pierwszy popieram Grotheska. Termin dla mnie obojętny, bo na giełdę do mojego kumpla przyjadę obojętnie kiedy. Starsi wyjadacze niech rzucą propozycję terminu.
    Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      protest

      senior forumowy a dziabie temat nie tam gdzie trzeba - bo nie ma tu konkretów
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • narcyzek25
        Junior
        • 01-2005
        • 8

        #4
        JESTEM ZA
        MÓJ ZBIOREK PODSTAWEK www.birofilek.webd.pl
        Wymianka i te sprawy
        ZAPRASZAM

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Jeśli przyjąć, że w każdym miesiącu (nie licząc terminów okołoświątecznych i wakacji) jest już jakaś giełda, będzie trudno znaleźć termin. Na pewno trzeba przyglądnąć się terminom już od lat zaklepanym i wybrać taki, w którym w Waszym rejonie (północno-zachodnim) nie jest organizowana żadna impreza cykliczna. I tak na dużą imprezę nie masz co liczyć, bo Grodzisk jest bardziej znany.

          Comment

          • Jaroslav
            Senior
            • 10-2005
            • 967

            #6
            Cały sercem jestem za powodzeniem tej świetnej
            inicjatywy!

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              Jeśli przyjąć, że w każdym miesiącu (nie licząc terminów okołoświątecznych i wakacji) jest już jakaś giełda, będzie trudno znaleźć termin. Na pewno trzeba przyglądnąć się terminom już od lat zaklepanym i wybrać taki, w którym w Waszym rejonie (północno-zachodnim) nie jest organizowana żadna impreza cykliczna. I tak na dużą imprezę nie masz co liczyć, bo Grodzisk jest bardziej znany.

              A duża impreza wg Ciebie to impreza na.... 50, 100, 200 osób?
              Ja się ucieszę jak przyjedzie 30 osób, bo będę widział, że warto było się tym zająć, i tyle!

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                A duża impreza wg Ciebie to impreza na.... 50, 100, 200 osób?
                Ja się ucieszę jak przyjedzie 30 osób, bo będę widział, że warto było się tym zająć, i tyle!
                Zależy jakie cele chcesz osiągnąć! Wątpię, by któryś z miejscowych browarów chciałby zasponsorować imprezę na 30 osób. Duża to dla mnie minimum 200 osób, to tak na marginesie. To, że nie kipię optymizmem, nie znaczy, że nie popieram. Ot, czekam na rozwój wypadków - ja się dostosuję.

                Comment

                • monne
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 914

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                  To, że nie kipię optymizmem, nie znaczy, że nie popieram.
                  Tak z ciekawości: pokaż mi proszę post, w którym kipisz .
                  .



                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    Zależy jakie cele chcesz osiągnąć! Wątpię, by któryś z miejscowych browarów chciałby zasponsorować imprezę na 30 osób. Duża to dla mnie minimum 200 osób, to tak na marginesie. To, że nie kipię optymizmem, nie znaczy, że nie popieram. Ot, czekam na rozwój wypadków - ja się dostosuję.

                    200 to myślę, że (i tu nie zdradzę lokalu ) nie pomieści, ale 100 osób bez najmniejszego problemu. Rokowania są dobre, trwają zażarte rozmowy i negocjacje!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Życzę powodzenia! Będzie czas i możliwość to wpadnę do Was.

                      Comment

                      • zulu
                        Senior
                        • 04-2004
                        • 299

                        #12
                        Dla mnie bomba!!! Nie przepuszczę okazji, żeby zobaczyć pierwszą prawdziwie pyrową giełdę. Już sobie to wyobrażam - bilet wstepu 3zł 87gr a i tak większość rozstawi się na ulicy przed lokalem, żeby zaoszczędzic na wejściówce
                        A impreza koniecznie dwudniowa, termin proponuje 23 lutego w piątek i 25 w niedziele, tak żeby nie kolidować z sobotnią giełdą w Krakowie

                        A tak już na poważnie to ktoś wie kiedy będzie giełda w Białej? Wydaje się że najlepiej byłoby się wcisnąć między Szczecin, a Białą pod warunkiem że bedzie odstęp 2-tygodniowy od każdej z nich. Potem jest tzw długi weekend i na dobrą sprawę nie wiadomo co się szykuje - w zeszłym roku był przesyt (Gdańsk, Katowice, Biała praktycznie w tym samym terminie) i jeśli tak miałoby być w tym roku to dokładanie kolejnej "perełki" mija się z celem. Dalej mamy Tychy i Żywiec czyli dwa najważniejsze wydarzenia w kalendarzu więc radzę odpuścić, chyba że chcesz pobawić się w kamikadze. Potem wakacje z Człuchowem i Ciechanowem, a dalej do grudnia to już tak nasrane że szkoda gadać.

                        Na dobrą sprawę najrozsądniejszym terminem będzie według mnie tydzień po świętach - 14 kwietnia (o ile Biała będzie 28 IV)

                        ... chyba że ...

                        ... jednak 10 marzec - z tego co przeczytałem w wątku o Krzeszowie to nic nie wypali z planów postświdnickich i szkoda żeby się termin zmarnował.

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          i 10 marca i 14 kwietnia byłyby idealne moim zdaniem, ten marcowy termin nawet bardziej, ale co z tą Świdnicą jest i będzie niestety nie wiem... Póki co oficjalnych informacji na temat 10 marca brak, ekipa wrocławska widzę się wybiera na giełdę mimo wszystko, dobrze gdyby ktoś z organizatorów zajął oficjalne stanowisko w tej sprawie...

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                            i 10 marca i 14 kwietnia byłyby idealne moim zdaniem, ten marcowy termin nawet bardziej, ale co z tą Świdnicą jest i będzie niestety nie wiem... Póki co oficjalnych informacji na temat 10 marca brak, ekipa wrocławska widzę się wybiera na giełdę mimo wszystko, dobrze gdyby ktoś z organizatorów zajął oficjalne stanowisko w tej sprawie...
                            Grothesk> Krzysiu oficjalnie napisał, że giełdy w Świdnicy niet, więc niet.
                            Z przyczyn wielorakich giełdy birofiliów w Krzeszowie nie będzie (jak to napisano w odpowiednim temacie), a że Cyborg tam zlot innego Forum organizuje, to Tobie nie powinno wadzić w ściągnięciu Browarowiczów do Poznania. O ile uda Ci się w tak krótkim czasie wszystko zorganizować... Czego Ci życzę - bo gdzież się osoby z tej części Polski podzieją w łykend 10 marca?
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23792

                              #15
                              hm, Cyborg, ale może byś jasno napisała w swoim temacie co jest z tamtą imprezą, jeśli oferowałaś organiację a coś się jednak nie odbędzie to chyba należałoby poinformować o tym.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎