Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Poznaniu? Fakty, mity, hipotezy... :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    hm, Cyborg, ale może byś jasno napisała w swoim temacie co jest z tamtą imprezą, jeśli oferowałaś organiację a coś się jednak nie odbędzie to chyba należałoby poinformować o tym.
    Nie było mnie kilka dób przed komputerem, a że jadę tematami najświeższymi - ten poznański był pierwszy. Poinformowałam już po raz drugi w odpowiednim temacie, że giełdy nie będzie.
    Grothesk> termin 10 marca jest wolny.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #17
      ostatnia Twoja wypowiedź w krzeszowskim temacie była ze stycznia i jakoś nieśmiało wspomniano tam dodatkowo o zmianie terminu, więc chciałem się dowiedzieć jaki jest status imprezy.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #18
        10 marca czy 14 kwietnia? Sonda!

        Nie jest tak najgorzej jak na początku zakładałem odnośnie terminów giełdy poznańskiej. Zarówno 10 marca jak i 14 kwietnia jest moim zdaniem dobrą datą, a Wy, drodzy forumowicze, gdybyście zdecydowali się przyjechać do Poznania na potencjalnie hipotetyczną giełdę to wolelibyście marzec czy kwiecień?*













        ________
        * zbieżność z autorem katalogu podstawek przypadkowa,
        żadne zwierzę nie zginęło w trakcie pisania postu

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #19
          dla Ciebie lepiej by było w kwietniu - jeśli teraz się zajmiesz rozpropagowaniem informacji o imprezie to może to sensownie wypalić. natomiat niecały miesiąc na nową imprezę - to raczej za mało w moim odczuciu.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • dzidek1960
            Senior
            • 01-2003
            • 1548

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            I tak na dużą imprezę nie masz co liczyć, bo Grodzisk jest bardziej znany.
            Grodzisk jest rzeczywiście bardziej znany, ale dojazd do niego tak samo utrudniony jak do Świdnicy. Poznań ma bardzo dobre położenie na skrzyżowaniu dróg Szczecin - Śląsk i Berlin - Moskwa, więc frekfencja może być duża. Zwłaszcza w następnych latach. Na początek nie będzie imponująca bo mało czasu zostało.
            Co do terminu to mnie jest wszystko jedno. Najważniejsze aby był wiosenny co by nie kolidował z jesiennym Grodziskiem. Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy Poznaniem a innym miejscem w Polsce to wybiorę ten pierwszy. Wybór czysto formalny, względy finansowe, dojazd itd. Najlepiej jak najbliżej dworca, niestety ale to nie realne (znam trochę Poznań bo tam 4 lata mieszkałem). Mam nadzieję, że dojazd będzie łatwy, może trzy przesiadki tramwajem i dwie autobusem .
            Życzę powodzenia.
            "Ma jednak kraj polski napój warzony
            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
            wybornym smakiem"
            Jan Długosz, Historie Piwne
            Moja strona www w początkowym okresie budowy

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              ostatnia Twoja wypowiedź w krzeszowskim temacie była ze stycznia i jakoś nieśmiało wspomniano tam dodatkowo o zmianie terminu, więc chciałem się dowiedzieć jaki jest status imprezy.
              Po tym, jak na ma skrzynkę dotarła seria pw stwierdzających bezsensowność przedsięwzięcia , zasadność mego udania się na leczenie itp. - w mej głowie zaświtało, że nic na siłę. Sądziłam, że wszystkie osoby, które wyraziły kiedykolwiek realne zainteresowanie giełdą, powiadomiłam - w większości osobiście lub telefonicznie. Fakt, zapomniałam powiadomić Administratora strony o potrzebie zdjęcia tematu z afisza. Sorry.

              Dlatego tym bardziej życzę Grotheskowi powodzenia, aczkolwiek (tak jak już pisałam) do marca mało czasu, więc może faktycznie, Grothesku, w kwietniu masz szansę więcej osób ściągnąć?
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #22
                Do miejsca, o którym myślę, aby zrobić tam giełdę jest BEZPOŚREDNI dojazd spod Dworca Zachodniego I teraz w zależności od sponsora lub charakteru imprezy może to być 1-2 przystanki w stronę Górczyna LUB 5-6 w stronę inną jak Górczyn , ale jak podam w którą stronę to będzie wiadomo o co chodzi Na razie sprawę trzymam w tajemnicy aby w razie wpadki (nie daj panie Boże) nie spalić się na panewkach Giełdę i tak zrobię, czy to ze sponsorem czy bez, czy za miesiąc czy za dwa... ale faktycznie, może i kwietniowy termin byłby lepszy, można by wpuścić więcej informacji w obieg...

                Comment

                • lukex
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 262

                  #23
                  jestem za....oba terminy są dobre......zachęcam wszystkich na prztbycie na tą giełde jeżeli sie odbędzie!!!

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                    Do miejsca, o którym myślę, aby zrobić tam giełdę jest BEZPOŚREDNI dojazd spod Dworca Zachodniego
                    U mnie w domu się tyle osób nie zmieści


                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                    I teraz w zależności od sponsora lub charakteru imprezy może to być 1-2 przystanki w stronę Górczyna LUB 5-6 w stronę inną jak Górczyn , ale jak podam w którą stronę to będzie wiadomo o co chodzi
                    Ale którą bimbą?

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      Ale którą bimbą?

                      Ha! Jak powiem to się zdradzę...
                      Jak będę wiedział to obiecuję, że będziesz 28 osobą, która się o tym dowie jako pierwsza

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
                        jestem za....oba terminy są dobre......zachęcam wszystkich na prztbycie na tą giełde jeżeli sie odbędzie!!!

                        Wiesz... z pozycji osoby mieszkającej w Poznaniu to i dla mnie pasuje giełda choćby dzisiaj za 45 minut - abym tylko spodnie ubrał, wafle zapakował i dojechał do centrum Problem z terminem powstaje w wypadku zaplanowania przyjazdu dla gości spoza Poznania, taką imprezę dobrze rozreklamować conajmniej 50 dni wcześniej, aby każdy mógł zaplanować sobie urlop, wyjazd, etc. Abym także zdążył wysłać wszystkim zniżki kolejowe i dopracować wszystko w szczegółach, tak żeby potem na mnie psów nie wieszano za nadużycia i niedociągnięcia

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #27
                          Zauważcie, że oba terminy mijają się dwa tygodnie z giełą szczecińską, która jest terytorialnie najbliższa. To nie wpłynie korzystnie na frekwencję.

                          Tak, będę krakał.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            Zauważcie, że oba terminy mijają się dwa tygodnie z giełą szczecińską, która jest terytorialnie najbliższa. To nie wpłynie korzystnie na frekwencję.

                            Tak, będę krakał.
                            Terytorialnie najbliższy jest Grodzisk, bliżej jest także do Człuchowa.

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Zauważcie, że oba terminy mijają się dwa tygodnie z giełą szczecińską, która jest terytorialnie najbliższa. To nie wpłynie korzystnie na frekwencję.

                              Tak, będę krakał.


                              Co masz na myśli pisząc, że giełda szczecińska jest "terytorialnie najbliższa" i na której giełdzie obawiasz się mniejszej frekwencji? Giełda w Szczecinie jest bez zastrzeżeń, byłem w tamtym roku - było SUPER! W tym roku także pojadę i naprawdę gorąco ją polecam! Nie chcę nikomu robić konkurencji, jeśli poznańska giełda naprawdę wypaliłaby w 100% to w tym roku możnaby zorganizować ją w kwietniu a za rok mogłaby wejść na stałe w terminarz na miejsce giełdy świdnickiej - i wilk byłby syty i owca cała... Nie wiem czy jest inna lepsza/alternatywna opcja. A co Wy o tym sądzicie?


                              Tomek

                              Comment

                              • zulu
                                Senior
                                • 04-2004
                                • 299

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Zauważcie, że oba terminy mijają się dwa tygodnie z giełą szczecińską, która jest terytorialnie najbliższa. To nie wpłynie korzystnie na frekwencję.

                                Tak, będę krakał.

                                Drugi termin jest trzy tygodnie po szczecińskiej, co nie zmienia faktu że masz rację. Tyle że jak się nie ma co się lubi to się lubi to co ma. Następnym razem można się lepiej przymierzyć np do grudnia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎