Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Poznaniu? Fakty, mity, hipotezy... :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukiper
    Senior
    • 02-2003
    • 163

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
    ...w tym roku możnaby zorganizować ją w kwietniu a za rok mogłaby wejść na stałe w terminarz na miejsce giełdy świdnickiej...
    Grothesk czyta w myślach wrocławian? hmm, podobny pomysł już słyszałem dwa tygodnie temu we Wrocławiu... - Krzysiu wie co mam na myśli
    www.pilsdeckchen.za.pl
    www.wkk.free.ngo.pl

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukiper
      Grothesk czyta w myślach wrocławian? hmm, podobny pomysł już słyszałem dwa tygodnie temu we Wrocławiu... - Krzysiu wie co mam na myśli

      Ale ja nie wiem, skoro wspomniałeś to rozwiń temat... O jakie czytanie myśli Ci chodzi i co to za "podobny" pomysł słyszałeś dwa tygodnie temu we Wrocławiu? To raczej nie było ode mnie i nie było to nic ze mną związanego. Krzysiu pewnie wie, ale MY nie wiemy, więc jeśli to nie tajemnica to uchyl szczegołów dla dobru ogółu...

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
        Drugi termin jest trzy tygodnie po szczecińskiej, co nie zmienia faktu że masz rację. Tyle że jak się nie ma co się lubi to się lubi to co ma. Następnym razem można się lepiej przymierzyć np do grudnia.

        Zgadzam się. Grudzień to też swego rodzaju nisza w kalendarzu imprez, plusem czy minusem może być to, że to okres przedświąteczny, ale co szkodzi aby urządzić co roku mikołajkową giełdę kolekcjonerską?

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          #34
          Swego czasu giełdy poznańskie były w pierwszy weekend marca.... ale to tak na marginesie
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
            Swego czasu giełdy poznańskie były w pierwszy weekend marca.... ale to tak na marginesie
            Nawet niektórzy mają jeszcze reportaże i wywiady z epoki dokumentujące te wydarzenia Ach te fryzury...
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #36
              Jeżeli giełda bedzie miała dobry termin to jestem za! Sklep piwowar.biz chętnie wesprze tę nową inicjatywę jakimiś podarkami lub beczkowym piwem domowym by ściągnąć też piwowarów domowych na imprezę.

              Przy czym ja na ten rok proponowałbym termin spadkowy po Świdnicy, bo Dolnoślązacy i tak go w tym roku nie wykorzystają a jak Marcelina pisała w odpowiednim wątku, część ludzi ma go już wygospodarowanego. Co do krótkiego czasu organizacji, to wy Poznaniacy jesteście zorganizowani i dasz radę A tak poważniej, to termin wczesnogrudniowy nie byłby zły. Ewentualnie można by też pomyśleć o wciśnięciu się między jesienne Tychy a Radom, czyli powiedzmy pierwsza sobota po 1 XI.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                Jeżeli giełda bedzie miała dobry termin to jestem za! Sklep piwowar.biz chętnie wesprze tę nową inicjatywę jakimiś podarkami lub beczkowym piwem domowym by ściągnąć też piwowarów domowych na imprezę.

                Przy czym ja na ten rok proponowałbym termin spadkowy po Świdnicy, bo Dolnoślązacy i tak go w tym roku nie wykorzystają a jak Marcelina pisała w odpowiednim wątku, część ludzi ma go już wygospodarowanego. Co do krótkiego czasu organizacji, to wy Poznaniacy jesteście zorganizowani i dasz radę A tak poważniej, to termin wczesnogrudniowy nie byłby zły. Ewentualnie można by też pomyśleć o wciśnięciu się między jesienne Tychy a Radom, czyli powiedzmy pierwsza sobota po 1 XI.

                Z Tychami broń Cię panie Boże, ale z Radomiem baaaardzo chętnie bym pokonkurował Wszystko jest jeszcze do ustalenia, w Krakowie będę wiedział na pewno co i jak także odpowiednie ulotki zostaną przygotowane i fama będzie mogła pójść w świat - OCZYWIŚCIE O ILE NIC NIE STANIE NA PRZESZKODZIE

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #38
                  No to zapraszam Cię na piwo po giełdzie. W tym roku miałem okazję pierwszy raz współorganizować giełdę i chętnie opowiem Ci, gdzie łatwo można zawalić i do czyich drzwi warto pukać.
                  Last edited by Shlangbaum; 10-02-2007, 00:00. Powód: FaCeJotPe

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    No to zapraszam Cię na piwo po giełdzie. W tym roku miałem okazję pierwszy raz współorganizować giełdę i chętnie opowiem Ci, gdzie łatwo można zawalić i do czyich drzwi warto pukać.

                    Na pewno skorzystam!
                    Zdrówko

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                      ... Krzysiu pewnie wie, ale MY nie wiemy, więc jeśli to nie tajemnica to uchyl szczegołów dla dobru ogółu...
                      Wrocław ma plan robić giełdę w terminie "świdnickim". A dokładnie Wrocławski Klub Kolekcjonerów. Tylko mają problem, czy zdążą w tym roku, dlatego nie chcieli się chwalić przed czasem.

                      Jest to zgodne z moją koncepcją, dlatego w miarę możliwości będę wspierał to działanie. A samo środowisko wrocławskie jest sporo liczniejsze od poznanskiego, więc i giełda będzie większa.

                      Comment

                      • lukiper
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 163

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        Wrocław ma plan robić giełdę w terminie "świdnickim". A dokładnie Wrocławski Klub Kolekcjonerów. Tylko mają problem, czy zdążą w tym roku, dlatego nie chcieli się chwalić przed czasem.

                        Jest to zgodne z moją koncepcją, dlatego w miarę możliwości będę wspierał to działanie. A samo środowisko wrocławskie jest sporo liczniejsze od poznanskiego, więc i giełda będzie większa.
                        dokładnie tak sytuacja wygląda ja od siebie dodać mogę na chwilę obecną, że 10 marca w tym roku odpada bo nie będzie sali.
                        natomiast mocno stoi w planach data 21 kwietnia tego roku. ewentualna sala jest, potencjalny sponsor jest, pozostaje tylko podjąć konkretną decyzję, wszystko zgrać i wrocław rusza z giełdą. a jak to wypali to za rok powinna być już giełda w marcu.
                        reasumując. wszystko wyjaśni się w tym tygodniu najpóźniej do giełdy krakowskiej.
                        www.pilsdeckchen.za.pl
                        www.wkk.free.ngo.pl

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #42
                          Jaki termin?

                          Masz faktycznie mało czasu na zorganizowanie giełdy, ale dasz radę w każdym z nich. Rozpatrując termin pamiętaj jednak, że: około marca jest giełda w Szczecinie (24.03.br), musisz więc mieć na względzie ludzkie możliwości - to jeśli o chodzi o pierwszy z terminów. Co do kwietnia, to popytaj kolegów z Bractwa Piwnego Ziemi Podlaskiej, czy robią coś w tym roku? Jeśli nie, to miałbyś wolny i korzystny termin na zorganizowanie swojej imprezy właśnie w kwietniu.
                          To ja tyle.
                          PS -Dzięki za miłe słowa o giełdzie szczecińskiej. Mam nadzieję, że i ja Twoją zachowam we wdzięcznej pamięci tak jak Ty moją...
                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            Wrocław ma plan robić giełdę w terminie "świdnickim". A dokładnie Wrocławski Klub Kolekcjonerów. Tylko mają problem, czy zdążą w tym roku, dlatego nie chcieli się chwalić przed czasem.

                            Jest to zgodne z moją koncepcją, dlatego w miarę możliwości będę wspierał to działanie. A samo środowisko wrocławskie jest sporo liczniejsze od poznanskiego, więc i giełda będzie większa.

                            O tym nie wiedziałem... Czyli widzę mały wyścig zbrojeń się szykuje Co do ilości (jakości?) środowiska kolekcjonerskiego to polemizowałbym, a przynajmniej nie poddawałbym się bez walki. W Wielkopolsce wcale nie ma nas tak mało jak myślisz, jeden "problem" to to, że nie jesteśmy zrzeszeni tak jak Wy, co w niczym nie koliduje, aby giełda poznańska osiągnęła pełen sukces i cieszyła się sporą popularnością i dużą frekwencją... (Być może nie w pierwszym roku, ale z biegiem kolejnych lat gdyby stała się imprezą cykliczną).


                            Widzę wielki patriotyzm lokalny przemawiający na NIE Terminów jest jeszcze trochę w kalendarzu, zawsze można przecież się podzielić, jest grudzień, marzec, połowa kwietnia i inne miesiące - myślę, że do Krakowa sprawa się wyjaśni.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #44
                              Rób giełdę w terminie świdnickim, trochę osób na pewno się zjawi, bylebyś ją dobrze nagłośnił. A docelowo pomyśl o giełdzie mikołajkowej - położenie Poznania i możliwość bezpośredniego dotarcia koleją sprawiają, że nawet w zimowych warunkach da się tu dojechać.
                              Last edited by arcy; 10-02-2007, 13:10.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #45
                                W marcu są minimalne szanse na mój udział w imprezie.
                                W kwietniu DUŻO większe
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎