Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Poznaniu? Fakty, mity, hipotezy... :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdybyś nie mógł jednak, to niech chociaż piwa przyjadą
    albo razem albo wcale
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pies ogrodnika

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        Pies ogrodnika
        a co ja mogę za to że tworzymy duet , w zeszłym roku wysłałem piwo samo na Warsztaty i się obraziło
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • yoreck
          Senior
          • 04-2004
          • 526

          po 9 godzinnej podróży dotarliśmy do Poznania.Wypiliśmy piwko w bardzo miłym towarzytswie w Brovarii ,póżniej Fortunę i Noteckie chyba w IT na ul.Woźnej, a teraz szykujemy się na giełdowanie.

          Comment

          • Regent
            Senior
            • 10-2002
            • 512

            I po imprezie, szczerze mówiąc trochę nierównej. Towarzysko bardzo udana. Pozdrowienia dla Jaroslava, Ani ( pozdrowienia od mojej małżonki), Biermanna, duże ukłony dla Anteksa za stouta. Udało mi się zakupić piwa: portera z Witnicy, pszeniczne z Kipera, Country Miraż z Łaska. Od organizatorów Gotyckie z Grudziądza i drobne birofilia. Zawiodła trochę organizacja, przede wszystkim to że nie trzymano się wcześniej założonego planu i impreza aż nadzbyt się przeciągała. Lecz generalnie jak na pierwszy raz na pewno nienajgorzej, na drugi raz Grothesk weź równie dynamiczną co ty osobę do pomocy, bo sam nie dasz rady wszystkiego obsłużyć. Za pomysł i odwagę duży szacunek dla organizatora
            Mniej alkoholu w piwach !!!
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Jaroslav
              Senior
              • 10-2005
              • 967

              Najpierw podziękowania dla browarów domowych prowadzonych
              przez: Anteksa (Porter , Grodziskie), K_k_s (Świąteczny Altbier),
              Michalh (Extra Special Bitter Ale). Wszystkie piwka pięknie opakowane -
              zachęcają do spożycia (ale przynajmniej do świąt damy im czas, a porter
              ląduje w piwniczce).
              Podziękowania dla Regenta za czeski specjał (także pozdrawiamy Małżonkę).
              Za etykiety: Dzidek, Biermann, Olrus (szczególnie za Czarnków), Wassup007
              Oczywiście dziękujemy wielu Forumowiczom (i nie tylko) za miłe towarzystwo.
              Kolekcjonersko bywało lepiej (około 70 nowych wzorów), ale powodów do narzekań
              nie ma. Mankamenty wypisał Regent, więc nie będę tu powtarzał. Ogólnie organizacja giełdy jak na pierwszy raz bez poważnych zgrzytów i duże uznanie należy się Grotheskowi. Dla mnie duży plus za wybór gratisowego piwa (Grudziądz). Kujawskie
              Niepasteryzowane, które teraz degustuje jest wyborne. Na giełdzie zaopatrzyłem się
              także w Jagiełło i Koreb.
              Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok

              Comment

              • brew
                Senior
                • 12-2003
                • 159

                Chciałbym wyrazić uznanie dla organizatora i podziękowania dla współuczestników.
                Giełda była bez wątpienia udana!

                Myślę, że przyczyniło się do tego - oprócz dobrej organizacji (w tym smaczego poczęstunku) - coś, co trudno ująć w słowa. Może po prostu Grothesk trafił we właściwy czas i miejsce? Może potrzebna była giełda w Poznaniu na początku grudnia? Dość, że frekfencja i atmosfera były nadzwyczaj udane - jak na jakieś starej (czyt. z długimi tradycjami) giełdzie.

                Pod względem kolekcjonerskim - świetnie. Kilka bardzo udanych wymian i sporo nowych kapsli.

                Jeszcze raz wielkie dzięki i - mimo zabawnej sytuacji, wręcz groteskowego (nomen-omen???) problemu z piwem (kto wie, ten pamięta apele o klucz) - pełne uznanie za pomysł i jego realizację. Czapki z głów!

                Biermann! dzięki za kupę kapsli!

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  Dla mnie giełda pod względem kolekcjoneskim średnio udana. Doszło mi trochę starej Czechosłowacji po bardzo przystępnej cenie, kilka ciekawych zagranicznych i zaledwie cztery polskie.
                  Podziękowania za szklaneczkę i podstawki dla Jaroslava, dla wszystkich za towarzystwo i rozmowy.
                  Teraz może trochę moich uwag na temat giełdy.
                  Giełda ogólnie bardzo udana. Tomek możesz być z siebie zadowolony, aczkolwiek były pewne niedociągnięcia. Tak jak wcześniej obiecałeś wpuściłeś ludzi do budynku dużo wcześniej, szkoda tylko że na salę było można wejść dopiero o 8. To czekanie na schodach i na dole denerwowało wielu, co było widać i schłychać. Frekwencja na pewno przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania i to było widać. Każde Twoje najmniejsze potknięcie było na sali żartobliwie porównywane do Radomia , to efekt Twojej pewności siebie przed giełdą. Konkursy, które prowadziłeś na końcu giełdy mogły odbywać się już wcześniej, równolegle z handlowaniem, nie przeciągało by to imprezy.
                  Na sali było dużo ludzi z poza środowiska kolekcjonerskiego i browarbizowego, którzy przyszli z miasta z czystej ciekawości co świadczy o tym, że imprezę dobrze nagłośniłeś też na mieście a nie tylko w naszym środowisku. Spowodowało to kilka niemiłych zgrzytów, mnie na przykład jak przeszukiwałem podstawki u innych wyszło z kartona kilka otwieraczy. Tu akurat nie można mieć do Ciebie najmniejszych zastrzerzeń, Ty nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za tych ludzi. To jednak irytowało bo będąc samemu musiało się albo pilnować swojego kramu albo liczyć na szczęście. Ogólnie jednak udało Ci się stworzyć fajną giełdę. Dziękuję i gratuluję!
                  Do zobaczenia za rok.
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎