Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Dlatego też zaraz dzwonię do Fregaty i wstępnie rezerwuję 2 domki od piątku do niedzieli, jeśli ktoś z umieszczonych przeze mnie w tym poście nie chce, to niech pisze na PW - rezerwacji i tak dokonam, tylko skład się podmieni
    Hm, miałem wrażenie, że po to się tu zgłaszamy, żeby jakiś organajzer zarezerwował dla wszystkich forumowiczów.

    To jak w końcu, mamy sobie oddzielnie rezerwować?

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      Na to wygląda - nie zostaliśmy zakwalifikowani do domku administracyjnego, ani żadnego innego...

      Zastanawiam się tylko, na "psi dzyndzel" było tworzyć taki temat, skoro można to było załatwić na PW....

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Bo bez tego 'dzyndzla' wyszła taka kupa jak w zeszłym roku, kiedy to byliśmy rozbici na kilka grupek.
        I dobrze Żą myśli - nie będzie żadnego centralnego sterowania. Najlepiej będzie jak się ludziska 'skupią' regionami, lub jakkolwiek inaczej i wysłali zapotrzebowanie na domki. Wszyscy wiemy jak się takie centralne ustalenia kończą. W końcu w mniejszych grupach zawsze łatwiej jest się dogadać.
        Ten temat założyłem li tylko po to, żebyśmy się wszyscy skupili na zakwaterowaniu w jednym miejscu.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          A nie lepiej założyć było temat pt: " W 12 sztuków luda browar.biz-owego zamierzamy zamieszkać we Fregacie, jeśli są chętni na "okołogiełdową" zabawę z nami - niech rezerwują domki póki czas"?
          Przynajmniej wiadomoby było o co chodzi i nie stworzyłaby się dyskusja zupełnie nie na temat, za to na całe pięć na stron.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Asiu, nie ma sprawy - zajmiesz się rezerwacją ośrodka dla 40 osób, z czego części nie znasz, wpłatami zaliczek, rozliczeniami i monitowaniem spóźnialskich? Jeśli tak - ja w to wchodzę A ponieważ zarówno Ty jak i ja robiłyśmy takie rzeczy, to nie sądzę, żebyś się zdecydowała, ale może - np. Żąleną?
            Chodziło o upublicznienie pomysłu pobytu we wspólnym ośrodku, ale - powtarzam - jeśli ktoś się zajmie centralną organizacją - no, to fajnie - ale ja się nie podejmuję - już 12 osób to będzie niezły młyn
            Last edited by Marusia; 13-03-2007, 21:46.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              (...)Chodziło o upublicznienie pomysłu pobytu we wspólnym ośrodku,(...)
              To źle się do tego zabraliście. Wystarczyło inaczej pokierować tematem.

              A za organizację się nie wezmę. Za dużo żółci i złośliwości zbiera się wokół osób organizujących cokolwiek. Wystarczy popatrzeć na tematy zlotowe...
              Last edited by Małażonka; 13-03-2007, 22:02.

              Comment

              • monne
                Senior
                • 02-2006
                • 914

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                Ad 1. Się zgadzam. JAQBA robi pyszne kanapki
                Gdziekolwiek bym nie mieszkała i tak wcisnę Wam się na śniadanie
                .



                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                  No i się potwierdza, Warszawa się włączyła do dyskusji i już jest kłótnia
                  To zła Warszawa kończy tą dyskusję, niech dyskutują sobie inni
                  Last edited by Małażonka; 13-03-2007, 22:25.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Nie chodzi o jałowe dyskusje, tylko o imprezę w jednym miejscu

                    Tak jak wspominałam wcześniej - chodzi o zarezerwowanie konkretnej ilości miejsc - jak kto się zakwateruje na miejscu nie jest już istotne. Ja biorę się za dopilnowanie i rozliczenie zaproponowanych 12 osób, a gdzie będą spać i z kim to już wnikać nie będę Jak pozostali chętni zrobią tak samo to będzie gitara
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      A jednak ta nielubiana Warszawa sobie nie podaruje:
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      (...)chodzi o zarezerwowanie konkretnej ilości miejsc - jak kto się zakwateruje na miejscu nie jest już istotne. Ja biorę się za dopilnowanie i rozliczenie zaproponowanych 12 osób, a gdzie będą spać i z kim to już wnikać nie będę(...)
                      Rozumiem, że chodzi o konkretną ilość miejsc dla administracyjnych wybrańców

                      Ps. Marusiu, nie chodzi mi o organizację miejsc dla wszystkich, ale o jasność wypowiedzi (Twoich i Slavoya) w tym temacie. Bo ten ostatni post również może być zinterpretowany dwojako...
                      Last edited by Małażonka; 13-03-2007, 22:46.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                        A jednak ta nielubiana Warszawa sobie nie podaruje:

                        Rozumiem, że chodzi o konkretną ilość miejsc dla administracyjnych wybrańców

                        Ps. Marusiu, nie chodzi mi o organizację miejsc dla wszystkich, ale o jasność wypowiedzi (Twoich i Slavoya) w tym temacie. Bo ten ostatni post również może być zinterpretowany dwojako...
                        No to ja chyba nie nadążam

                        Właściwie to w ogóle nie kumam, ale to nie problem - normalka, że przy takiej ilości rozmówców będzie conajmniej 10 interpretacji wypowiedzi.

                        Wydaje mi się jednak, że wypowiedź dotycząca imprezy w tym samym ośrodku jest jasna?

                        Co do ekipy "mojej" to kwestia łatwości w komunikacji i ściągalności potencjalnych długów (Art np. odliczy mi za Premium Membera, a Wrocławiacy w razie czego będą mi stawiali piwo przez rok)
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          no Maruśka, ależ Cię ta władza zaślepiła

                          chciałem zauważyć że nie liczyłem na farta, ale jakoś tak wyszło, że mnie tuż po przebytej chorobie za uszy wciąga się tam gdzie zapomniałem o zgłoszeniu nas, za co jestem wdzięczny
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            No dobra, większość roboty odwaliłam, teraz tylko kierownicy grup niech dzwonią i rezerwują:

                            Domek 6-cio osobowy = 140 zł

                            Obowiązkowe DWA posiłki dziennie, do wyboru:
                            - śniadanie, 8.00 - 10.00 - 10 zł
                            - obiad, 13.00-14.00 - 17 zł
                            - obiadokolacja, 16-17 - 20 zł
                            - kolacja, 18.00-19.00 - 10 zł

                            Rozmawiałam z kierowniczką - kolację można by brać w postaci suchego prowiantu w innych godzinach (no bo w piątek wieczorem to raczej wszyscy w Piwiarni Żywieckeij będą, a w sobotę to raczej jakieś ognicho z kiełbami?), śniadanie by się zjadło.

                            Zakładając, że bierzemy śniadanie i kolację, to koszt doby = 43,33 zł na łeb.

                            Przy rezerwacji TERAZ zaliczkę trzeba wpłacić do końca marca, ew. początek kwietnia.
                            Mi pani za dwa noclegi powiedziała 150 zł, tylko teraz nie wiem już, czy policzyła za dwa domki, czy za jeden

                            W grupach też łatwiej się będzie dogadać co do ilości noclegów, bo z tego co widziałam plany są różniaste


                            P.S. To pisałam ja, Marusia
                            Last edited by slavoy; 14-03-2007, 11:16.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • JAQBA
                              Senior
                              • 08-2006
                              • 1351

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                              Ad 1. Się zgadzam. JAQBA robi pyszne kanapki
                              Masz jak w banku - full wypas

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA
                                Masz jak w banku - full wypas
                                Już mi ślinka cieknie.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎