Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Organizacja giełd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    #16
    a jest ona do wglądu ?
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem skąd takie dziwne wnioski. ? W Poznaniu byłem na giełdzie jeszcze wtedy, gdy Ty uczyłeś się pisowni polskich liter z elementarza, więc prośba na przyszłość - pisz sprawdzone wieści. O Twej giełdzie wiem nie z anegdot lecz maili od ludzi, którzy byli. W Radomiu było prawie 100 osób ( sam wpisałeś się jako 90 - ty ) więc nie podawaj, że w Poznaniu było 2 razy więcej. ( co miałeś 200 ? ). Na podstawki mam zgodę browaru, ale ani 1 ej nie otrzymałem od Sponsora, tylko musiałem zatroszczyć się o to sam. Ponawiam sugestię, abyś skoncentrował się Własnej giełdzie. ! Do Siego !
      No tak, nie uwzględniłem tego, że mogłeś być na giełdzie w tysiąc dziewięćset sześciesiątym ósmym ;-P której nawet najstarsze dinozaury już nie pamiętają! Chyba, że za Gierka byłeś...

      Niech Ci będzie... Nawet jeśli w Poznaniu i w Radomiu było tyle samo ludzi, to weź poprawkę, że Twoja giełda była DZIESIĄTĄ z rzędu! Ja nie mam takich tradycji ani DOŚWIADCZENIA w organizacji co TY!

      Masz pozwolenie na podstawkę? Łał! To doczytaj czy jest tam wzmianka (choćby małym druczkiem) o nakładzie i czy masz pozwolenie na SPRZEDAŻ znaku towarowego browaru... Czy oni wiedzą, że Ty to sprzedawałeś i generowałeś z tego tytułu bilety narodowego banku polskiego, których oni pewnie nie zobaczyli potem

      Z tym "zatroszczeniem się o to sam" to kolejny raz przesadziłeś - Jaki to dzielny organizator z Ciebie, zatroszczyłeś się o to aby nadrukować napisy na podstawkach, których nie dostałeś od sponsora - skoro nie masz ich od sponsora to skąd je masz? Ukradłeś z knajpy? Akurat do mnie w tej kwestii się nie przyczepisz, bo za cały nakład 150 sztuk, zapłaciłem z własnej kieszeni, od browaru nie dostałem nic, a najciekawsze jest to, że podstawki rozdałem za darmo uczestnikom... Ciekawe, nie? W Radomiu by coś takiego nie przeszło, co?


      Do siego do siego!


      Tomek

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #18
        Panowie, obaj macie czerwone kartki ode mnie. Takiego głupiego gadania w temacie giełd jeszcze nie było. Po prostu żenada.

        Comment

        • wizura
          Senior
          • 01-2007
          • 199

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Panowie, obaj macie czerwone kartki ode mnie. Takiego głupiego gadania w temacie giełd jeszcze nie było. Po prostu żenada.
          Też,,Zenad, ALE 1@

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            #20
            MASAKRAAA

            Comment

            • wizura
              Senior
              • 01-2007
              • 199

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
              MASAKRAAA
              Przepraszam , ale ja tylko się broniłem.!!!

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
                Też,,Zenad, ALE 1@
                Przypomniała mi się pewna kampania społeczna, która miała takie oto logo:
                Click image for larger version

Name:	111.jpg
Views:	1
Size:	15,9 KB
ID:	2025057



                Tak sobie myślę nieraz, że dla niektórych potrzeba innej kampanii:
                Click image for larger version

Name:	222.jpg
Views:	1
Size:	26,2 KB
ID:	2025058




                pozdrawiam

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  Rany julek! Nie potraficie odpuścić, to na PW się przenieście!

                  Comment

                  • wizura
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 199

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rany julek! Nie potraficie odpuścić, to na PW się przenieście!
                    Jak w Kargulach było
                    ; Mądry głupiemu odpuszcza . Nie odpowiem na żadne szkalumnie do końca października.!!!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Którego roku?

                      Panowie, bez jaj, zróbcie jakiś pojedynek na klaty, bo szkoda forum na kolejny pyskówkowy temat.

                      Comment

                      • naczelnik
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 1884

                        #26
                        Na klaty?
                        Popieram domowe browary!

                        Polakom gratulujemy naczelnika

                        Zamykam browar.
                        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Którego roku?

                          Panowie, bez jaj, zróbcie jakiś pojedynek na klaty, bo szkoda forum na kolejny pyskówkowy temat.
                          A jak ktoś nie hoduje kanarków i nie ma KLATY?

                          Temat jest już dawno zakończony - Wizura przecież wyraźnie napisał, w sobie tylko znanym języku, że to żenada...
                          Ja i tak za rok będę w Radomiu na giełdzie, choćby po to aby promować naszą imprezę (i sabotować ichnią ) więc nie ma co więcej powietrza brandzlować w tym temacie

                          Arcie, czyń swoją powinność i kilka gałęzi w górę paaaszły w przechmieliny...





                          Tomek

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na klaty?
                            Oczywiście liczymy na odpowiednie przeszkolenie przez fachowca.

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Oczywiście liczymy na odpowiednie przeszkolenie przez fachowca.
                              Jest nas dwoch, fachowcow. Jednego zmiwzdzylem w pierwszym podejsciu, drugiemu sie dalem powalic...
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎