Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Forumowy nocleg przed i po giełdzie w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Napewno się wypowie.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Czy gdzieś jest jeszcze wolne miejsce, poza łąką (nie mam namiotu). Chyb mi się jednak uda dotrzeć.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        Widząc wypowiedź Kibiego, znając sopistę i siebie, jako vice-kierownik domku seniorskiego zgłaszam gotowość 6-ciu osób do konsumpcji niedzielnego śniadania
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy gdzieś jest jeszcze wolne miejsce, poza łąką (nie mam namiotu). Chyb mi się jednak uda dotrzeć.
          A może jest jeszcze ktoś kto nie ma miejsca. Za 3h mam dzwonić i być może mają jeszcze coś. Jak by się zebrała grupka to można by coś wynająć, jeśli jeszcze jest.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
            Widząc wypowiedź Kibiego, znając sopistę i siebie, jako vice-kierownik domku seniorskiego zgłaszam gotowość 6-ciu osób do konsumpcji niedzielnego śniadania
            Naprawdę nikt oprócz seniorów nie chce śnadania w niedzielę? Jestem rozczarowany .

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Mam nadzieję, że na śniadanie, to coś w beczce zostanie
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                Naprawdę nikt oprócz seniorów nie chce śnadania w niedzielę? Jestem rozczarowany .
                Domek milicko-obornicki tyż coś wciągnie rano w niedziele.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Czy jest jeszcze jakiś częściowo obsadzony domek z wolnym miejscem? Znany tu i ówdzie Zyziek rozważa wyjazd na giełdę.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23806

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Naprawdę nikt oprócz seniorów nie chce śnadania w niedzielę? Jestem rozczarowany .
                    ja nie jadam śniadania
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      ja nie jadam śniadania
                      No jasne, każdy wie, że śniadanie się pije, a nie je
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        Jak chcecie sniadanie to deklarację przyjmuję do godziny 18 dzisiaj. Potem bedzie po ptokach.
                        bez brody...

                        Comment

                        • StaryKocur
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1521

                          Ja jako kierownik domku mięszanego deklaruję ninieszym udział min. 3 osób w ewentualnym uroczystym śniadaniu niedzielnym w postaci płynnej lub stałej ( postać dotyczy śniadania, nie osób )
                          Piwo pite z umiarem
                          nie szkodzi w żadnych ilościach.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Mam takie kluczowe pytanie: o której godzinie byłoby to śniadanie? (nie czuję, jak rymuję)

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mam takie kluczowe pytanie: o której godzinie byłoby to śniadanie? (nie czuję, jak rymuję)
                              Co Ty jadasz, że tak wierszem gadasz?
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Jadam same dobre rzeczy, niech no tylko ktoś zaprzeczy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎