Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co z giełdą w Poznaniu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • warszawiak58
    Junior
    • 05-2006
    • 26

    #61
    UWAGA!!!
    Kto chce jechać na giełdę pociągami pospiesznymi , niech zakupi bilet do 30.11.2008.
    Jeśli tego nie zrobicie PKP IC nie będzie honorowało tych kart i zostają wyłącznie pociągi osobowe. Wiadomość dostałam bezpośrednio w dyrekcji PKP IC w Warszawie.
    Ja dostałam już zniżki na giełdę w Warszawie i guzik z nich będzie bo nie zdążę Wam ich rozesłać do 30.11.2008.
    Sławka

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #62
      Ja byłbym jak najbardziej chętny, ale czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która mnie pomiędzy zakończeniem spotkania a rozpoczęciem giełdy przygarnie do siebie oferując kawałeczek podłogi w jakimś kącie?
      Chętnie się odwdzięczę piwnie...
      Last edited by pirackamuza; 26-11-2008, 12:38.
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • M-kwadrat
        Senior
        • 07-2004
        • 304

        #63
        Wszystko staram się sobie tak poustawiać aby móc przybyć na giełdę i spotkanie a więc:

        Lista imprezowa
        1. Maggyk
        2. ART
        3. JAQBA
        4. Qboland
        5. M-kwadrat
        Pozdrawiam, Maciek

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #64
          wreszcie ktuś z Poznania
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • LenDo
            Senior
            • 09-2006
            • 395

            #65
            Powiem wam że strasznie sie pokićkało z tymi pociągami teraz...
            Zobaczcie na pkp.pl tam jest wszystko...w biletach turystycznych też są zmiany
            i teraz nie wiadomo dokładnie jako to będzie :/ Trzeba sie w kasach pytać będzie..
            Last edited by LenDo; 26-11-2008, 15:30.
            "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

            Comment

            • kot_z_cheshire
              Senior
              • 11-2005
              • 2201

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
              Wszystko staram się sobie tak poustawiać aby móc przybyć na giełdę i spotkanie a więc:

              Lista imprezowa
              1. Maggyk
              2. ART
              3. JAQBA
              4. Qboland
              5. M-kwadrat
              6. Kot
              7, Michaś
              Młode koty mają adhd, niestety.
              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

              Comment

              • artur2
                Senior
                • 02-2008
                • 535

                #67
                Jeśli czas pozwoli to wstąpię na 1/4h

                1. Maggyk
                2. ART
                3. JAQBA
                4. Qboland
                5. M-kwadrat
                6. Kot
                7. Michaś
                8. artur2
                Mniej alkoholu, więcej smaku !
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • EldosPlutos
                  Member
                  • 02-2007
                  • 62

                  #68
                  Czy ktoś się wybiera do Poznania z Warszawy pociągiem odjeżdżającym 0:50 z centralnego i przyjeżdżającym do Poznania o 4:17?

                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    #69
                    BARDZO WAŻNA KWESTIA ODNOŚNIE ZNIŻEK PKP

                    Szanowni Koledzy i Koleżanki!

                    Odnośnie zniżek kolejowych, które zostały Wam wysłane i które nadal są dostępne, chciałbym poinformować, że w związku z przejęciem PKP Przewozów Regionalnych przez spółkę PKP Intercity, bodajże od 1 grudnia, zniżki kolejowe wyemitowane w listopadzie na podstawie umowy z PKP PR będą ważne jedynie gdy bilet (na dojazd i/lub powrót) zostanie zakupiony nie później niż do północy 30 listopada 2008.

                    To co Wam sugeruję zrobić, to nic innego jak, dokonać zakupu biletu w obie strony przed końcem miesiąca listopada jeśli do/z Poznania wybieracie się pociągiem pospiesznym - wtedy macie gwarancję, że zniżka będzie honorowana u nowego przewoźnika. Zmiany nie powinny mieć wpływu na pociągi osobowe, ale wolałbym to jeszcze oficjalnie potwierdzić, co też jutro z samego rana zrobię...

                    Jest wśród nas część kolekcjonerów, która posiada ulgę 37% na podstawie legitymacji np. studenckiej czy też innego typu i wartość tejże zniżki jest dokładnie taka sama jak wartość upustu przy zniżce, którą Wam wysłałem. Alternatywnie zachęcam do korzystania z innych możliwych zniżek aby uniknąć nieporozumień i co gorsza, potencjalnych dopłat...

                    W razie gdyby z jakiegoś powodu nie byłoby możliwe zdobycie ulgowego biletu z naszą giełdową zniżką, sugeruję zakup biletu turystycznego lub weekendowego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w Internecie lub w najbliższej kasie PKP.

                    Jutro rano (czwartek) wysyłam ostatnią partię zniżek kolejowych do osób, do których nie zdążyłem jeszcze ich wysłać. Poczta daje 90% szans, że do piątku listy dojdą więc mam nadzieję, że każdy kto list do tego czasu otrzyma zdąży zakupić bilet z ważną ulgą.



                    To tyle odnośnie TEGO tematu, jutro o 10 rano wysyłam ostatnią partię zniżek kolejowych abyście byli w stanie je jeszcze wykorzystać. Jeśli ktoś nie otrzymał jeszcze zniżek, proszę o kontakt mailowy bądź PW - wyślę priorytecik...


                    pozdrawiam,
                    Tomasz Piekarski

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #70
                      MIEJSCE GIEŁDY - MAPKA DOJŚCIA / DOJAZDU

                      Specjalnie dla Was poświęciłem aż 15 minut na wykonanie poniższej, baaardzo symbolicznej mapki dojazdowej :-)

                      Mam nadzieję, że wszystko widać - w razie czego mogę dopowiedzieć czego w, za przeproszeniem, "legendzie" nie umieściłem

                      Dla rosyjskich szpiegów i technologicznie zmotoryzowanych przyjezdnych jak co roku, współrzędne GPS:

                      52° 24' 20.10" N
                      16° 55' 08.00" E

                      Drzwi wejściowe będą oznakowane plakatem giełdy więc poznacie bez problemu. Giełda odbędzie się w sali PKP3 na drugim piętrze. Drzwi będą otwarte więc nikt nie zabłądzi...
                      Attached Files

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #71
                        ZNIŻKI KOLEJOWE WYSŁANE WSZYSTKIM CHĘTNYM

                        Witam!

                        Dziś poszła ostatnia partia priorytetów ze zniżkami. Osoby, które zniżki zamówiły, ale z jakiegoś powodu ich nie otrzymały jutro niech wypatrują listonosza. Mam nadzieję, że żaden z listów nie zaginie...

                        Z faktu, że niektórym osobom wysłałem "nadmiar" zniżek, w razie czego dodatkowe wolne egzemplarze posiadają:

                        SZCZECIN - Krzysiek Żurawski "Pivaria"
                        LUBLIN - Jurek Matyjasik "Yoreck"
                        GDAŃSK - Paweł Kinowski "Oikinol"
                        WROCŁAW - ponad 8 osób :-)
                        PIŁA - Łukasz Zalas "zulu"
                        OPOLE - Artur Szudrowicz "ART"
                        TYCHY - Piotr Skorupski "Psychomanteum"
                        WARSZAWA - Sławka Łopatyńska "Warszawiak58"

                        i jeszcze wiele innych osób, którym zniżki wysłałem.
                        Pamiętajcie aby bilet na wyjazd i powrót zakupić nie później niż do niedzieli 30 listopada. Wtedy macie 100% gwarancji, że zniżka będzie honorowana po "reformie" kolei...


                        pozdrawiam,
                        Tomasz Piekarski

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artur2 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli czas pozwoli to wstąpię na 1/4h

                          1. Maggyk
                          2. ART
                          3. JAQBA
                          4. Qboland
                          5. M-kwadrat
                          6. Kot
                          7. Michaś
                          8. artur2
                          Czy to już wszyscy chętni ?
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • JAQBA
                            Senior
                            • 08-2006
                            • 1351

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy to już wszyscy chętni ?
                            To w razie czego to się pomieścimy wszędzie

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy to już wszyscy chętni ?
                              Przywołani do porządku:

                              easy
                              albeertos


                              Zaraz dzwonię w sprawie rezerwacji i dam znać co, jak, gdzie i kiedy
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • Grothesk
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 811

                                #75
                                SPOTKANIE PRZED i PO-GIEŁDOWE

                                Witam!

                                Dla osób, które w Poznaniu będą już w sobotę proponuję PRZED-giełdowe spotkanie w kameralnym i kulturalnym gronie w jednym z poniższych lokali, i tu, do wyboru do koloru:

                                - Proletaryat (Czarnków + Fortuna), blisko starówki na Wrocławskiej
                                - Dubliner (Kompania Piwowarska + Guinness + Budweisser), centrum Poznania 150m od giełdy
                                - Brovaria (miodowe, specjalne, jasne, pszenica), starówka jak w mordę strzelił
                                - Kultowa (niestety tylko Kompania Piwowarska) ale lokal ma bardzo fajny klimat, starówka
                                - Dromader (Grupa Żywiec + Fortuna), mały ale przytulny pub na starówce, mój ulubiony

                                Jeśli sugerujecie inny lokal jestem otwarty na propozycje, wspólnymi siłami dobierzemy miejsce i będziemy się sympatycznie a'klimatyzować

                                W wybranym lokalu, mogę zarezerwować stolik(i) na konkretną godzinę dla konkretnej ilości osób, proponowałbym coś w przedziale godziny 19-20 aby było na czym siedzieć no i rzecz jasna, spotkanie byłoby do ostatniego browar.biz'owicza czyli do

                                dwudziestej drugiej, północy, drugiej *

                                ____
                                * niepotrzebne skreślić

                                Aktualnie, na spotkanie zadeklarowali się poniżsi forumowicze:

                                1. Maggyk
                                2. ART
                                3. JAQBA
                                4. Qboland
                                5. M-kwadrat
                                6. Kot
                                7. Michaś
                                8. artur2
                                9. Grothesk
                                10. yoreck z żoną
                                12. LenDo


                                W sprawie spotkania PO-giełdowego jeszcze wszystko ustalimy, być może na samej giełdzie zrobimy "ankietę" czy ktoś chciałby wziąć udział w takim spotkaniu... i wtedy wszystko się zaplanuje. Jedno wiem, ani piwa ani lokali w Poznaniu nie brakuje, a jak doborowe towarzystwo się zjedzie z całej Polski to czego chcieć więcej? Chyba tylko pogody!
                                Last edited by Grothesk; 28-11-2008, 14:17.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎