Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co z giełdą w Poznaniu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #76
    Tak - najpierw nikt nie chciał pociągnąć tematu spotkania przed giełdowego, a teraz nam się namnożyło rezerwujących.

    Ja proponuję:
    17.00 Brovaria dla chętnych - myślę, że my, Jaqby i Koty się pojawimy (nie konsultowałam z nimi, ale najwyżej oberwę)

    19.00 Proletaryat - spotkanie zasadnicze

    A potem się zobaczy...
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #77
      A już myślałem że to mnie Admin zobowiązał do wyjścia przed szereg i działania

      No to ja już rzucam konkrety:

      Wstępnie zaklepałem salkę na godz. 16 na ok. 15 osób w knajpie U Honzika na ul. Taczaka.

      I co teraz, hę?
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
        Wstępnie zaklepałem salkę na godz. 16 na ok. 15 osób w knajpie "U Honzika" na ul. Taczaka.
        I co teraz, hę?
        Czytałem przedwczoraj ten temat - właśnie sobie myślałem, czy tam by nie było można, bo opisy zachęcające...

        ...no, ale co z tego, skoro mnie raczej nie będzie, bo nie ma dobrej duszyczki...
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja byłbym jak najbardziej chętny, ale czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która mnie pomiędzy zakończeniem spotkania a rozpoczęciem giełdy przygarnie do siebie oferując kawałeczek podłogi w jakimś kącie?
        Chętnie się odwdzięczę piwnie...
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #79
          A mnie i Slavoya jednak nie będzie - oszczędzamy wątroby przed spotkaniem porterowym w Opolu

          A tak serio, to Slav do roboty....
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
            A już myślałem że to mnie Admin zobowiązał do wyjścia przed szereg i działania

            No to ja już rzucam konkrety:

            Wstępnie zaklepałem salkę na godz. 16 na ok. 15 osób w knajpie U Honzika na ul. Taczaka.

            I co teraz, hę?
            To znaczy, że Ty wyszedłeś przed szereg, bo nie przypominam sobie, by został już dokonany wybór lokalu, w którym będziemy piwkować. Ja bardzo lubię Cerną Horę, ale większą atrakcja jest dla mnie Czarnków z beki i Brovaria.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #81
              Nie wiem co teraz Albercik, bo miałeś zaktywizować poznaniaków żeby ruszyli zadki i przynajmniej zadeklarowali się w tym temacie czy będą się udzielać towarzysko, nie wiem co Cię tknęło by już na gwałt zaklepać lokal Ja z Gochą na pewno będziemy chcieli nawiedzić Brovarię "na świeżo" żeby móc (d)ocenić w pełni nowe, pewnie już niedługo kończące się piwko, ale do tego nie jest nam oczywiście konieczna pełna obstawa, aczkolwiek samemu to znowu smutasowo będzie NIe wiem jak się zapatrują inne osoby co do spotkania "zasadniczego" - co prawda dla poznaniaków Czarnków to niemal chleb powszedni dla nas ciut mniej. No i ponoć się bardzo poprawił ostatnio, więc ja przynajmniej jestem ciekaw co się dzieje w tej smakowej krainie. Zasadniczo nikt poza mną i Maggykiem się w tej kwestii nie wypowiadał więc uznajemy wyższość naszych argumentów za kluczowe Może przedgiełdowe zatem w Proletaryacie (no pójdźta nam na rękę ) a pogiełdowe dla chętnych (już jednak bez nas) u Honzika?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • LenDo
                Senior
                • 09-2006
                • 395

                #82
                O proszę, Grothesk już mnie zameldował na spotkanie
                Oczywiście nie mam nić przeciwko!
                "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem co teraz Albercik, bo miałeś zaktywizować poznaniaków żeby ruszyli zadki i przynajmniej zadeklarowali się w tym temacie czy będą się udzielać towarzysko, nie wiem co Cię tknęło by już na gwałt zaklepać lokal Ja z Gochą na pewno będziemy chcieli nawiedzić Brovarię "na świeżo" żeby móc (d)ocenić w pełni nowe, pewnie już niedługo kończące się piwko, ale do tego nie jest nam oczywiście konieczna pełna obstawa, aczkolwiek samemu to znowu smutasowo będzie NIe wiem jak się zapatrują inne osoby co do spotkania "zasadniczego" - co prawda dla poznaniaków Czarnków to niemal chleb powszedni dla nas ciut mniej. No i ponoć się bardzo poprawił ostatnio, więc ja przynajmniej jestem ciekaw co się dzieje w tej smakowej krainie. Zasadniczo nikt poza mną i Maggykiem się w tej kwestii nie wypowiadał więc uznajemy wyższość naszych argumentów za kluczowe Może przedgiełdowe zatem w Proletaryacie (no pójdźta nam na rękę ) a pogiełdowe dla chętnych (już jednak bez nas) u Honzika?
                  Hmmm.. Art, ja z Tobą rozmawiałem przez telefon?

                  Wyraźnie powiedziałem że bieżący kontakt mam tylko z Konym i nikim więcej. Wszyscy czytają temat, poznaniacy również i już kilku się odezwało więc...
                  Obiecałem też że zajmę się również zaklepaniem lokalu, co będę robił po rozmowie z Konym. Protestów nie słyszałem.
                  Mogę oczywiście odwołać lokal, nie ma problemu.

                  Proszę również weźcie pod uwagę że w tym czasie w Poz odbywa się megagigakonfernecja klimatyczna globalna i Brovaria lubi być zaklepana na wyłączność, proponuję wcześniej się upewnić telefonicznie. Trudno powiedzieć jak będzie z resztą lokali, więc wydaje mi się że rezerwacja wskazana, gdziekolwiek.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi

                    Proszę również weźcie pod uwagę że w tym czasie w Poz odbywa się megagigakonfernecja klimatyczna globalna i Brovaria lubi być zaklepana na wyłączność, proponuję wcześniej się upewnić telefonicznie..
                    czytałem że Brovaria spodziewając się tłumów zwiększa o 100% liczbę obsługi
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      czytałem że Brovaria spodziewając się tłumów zwiększa o 100% liczbę obsługi
                      I dobrze
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 2201

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        czytałem że Brovaria spodziewając się tłumów zwiększa o 100% liczbę obsługi
                        Nie jestem przekonana, czy to wpłynie na ilość miejsc
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie jestem przekonana, czy to wpłynie na ilość miejsc
                          zajętych czy wolnych
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Cholera, może to było moje alter ego Jak wspomniałem - do Brovarii chcemy zajrzeć jedynie w celu skosztowania pszenicy - nie musimy mieć towarzystwa 15 osobowego Ale czy są jakieś inne głosy za Proletaryatem (ja & Maggyk) lub za Honzikiem (Albeertos)? Czy może jest Wam wszystko jedno ?
                            Last edited by ART; 28-11-2008, 23:51.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • pivaria
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 1538

                              #89
                              Szczecin-Poznań - zniżki PKP

                              Gdyby kogoś z sekcji szczecińskiej interesowało odebranie zniżek PKP na dojazd na giełdę w Poznaniu - proszę o kontakt ze mną. Mam je dla chętnych.
                              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                              www.pivaria.pl
                              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                              Comment

                              • albeertos
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2313

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale czy są jakieś inne głosy za Proletaryatem (ja & Maggyk) lub za Honzikiem (Albeertos)? Czy może jest Wam wszystko jedno ?
                                Żeby nie było - nie lobbuję za Honzikiem
                                Po prostu zaklepałem miejsce, żeby nie tułać się w sobotni wieczór w poszukiwaniu miejsca dla większej grupy. Ja się chętnie spotkam i wypije piwo w dowolnym miejscu
                                Jak wspomniałem - mogę odwołać Honzika i zadzwonić choćby do Sławka z Proletaryatu. Po prostu myślałem że wybór i rezerwacja miejsca spoczęło na moich barkach

                                A tak wogóle o której planujecie przyjazd w sobotę do Poz?
                                (_)>
                                Nigdy się nie poddawaj!!!
                                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                                Lech jest tam gdzie jego wiara
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎