Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Co z giełdą w Poznaniu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    skandel (...) Powtarzam, skandal!
    Średnio Ci wyszło to powtórzenie
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgiełka26 Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie zapeszaj bo właśnie drożdże dodaje
      Jak tam warka nr1 drożdżyki ruszyły ?
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • mgiełka26
        Senior
        • 09-2006
        • 535

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak tam warka nr1 drożdżyki ruszyły ?
        Zaraz nas tu skarcą, bo to nie na temat
        Ale ruszyły Wczoraj jeszcze trochę Macieja pomęczyłam.. Myślę, że będzie ok.

        Comment

        • gisou
          Senior
          • 05-2005
          • 230

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Super sprawa z identyfikatorami z imionami Teraz wiem że jeden z Forumowiczów zwał się Sławek, ale znowuż teraz jego nicka forumowego zapomniałem... No cóż nie można mieć wszystkiego

          W ogóle skandel że w grochówce było więcej mięsa niż ziemniaków! Powtarzam, skandal!
          Może to ja?

          A tak przy okazji to podziękowania Grotheskowi za giełdę

          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            SERDECZNE PODZIĘKOWANIA UCZESTNIKOM

            Szanowni Koledzy i Koleżanki!

            Chciałbym jeszcze raz, nie bardziej oficjalnie i nie mniej gorąco, podziękować wszystkim uczestnikom naszego niedzielnego spotkania w Poznaniu! To w dużym stopniu dzięki Wam nasza impreza zakończyła się sukcesem, drugi raz z rzędu. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w niemniejszym gronie i że kolejna, III Ogólnopolska Zimowa Giełda Birofiliów, będzie jeszcze większym wydarzeniem niż jej dwie poprzednie, dziewicze i innowacyjne edycje!

            Jako młody duchem i ciałem, a przede wszystkim doświadczeniem organizator, wyciągnąłem wiele wniosków i sporo się nauczyłem podczas organizowania imprezy. Pomimo kilku przeciwności losu i niespodziewanych wydarzeń udało się wszystko dopiąć niemalże na ostatni guzik. Jestem świadomy tego, co poszło źle, ale z drugiej strony wierzę, że szala tych lepszych - pozytywnych rzeczy przeważyła te niedociągnięcia i splot nieprzewidzianych zdarzeń, bez których tak naprawdę trudno się obyć organizując takie przedsięwzięcie samemu... :-)

            Przede wszystkim chciałbym podziękować naszemu sponsorowi, którym oczywiście był Browar Fortuna z Miłosławia, za przychylność i bezinteresowne wsparcie, które zakończyło się wzejemnym sukcesem! Moje ukłony wędrują do Pana Matelskiego z działu marketingu browaru i do Pana Stawskiego z zaopatrzenia, który wszystko dostarczył na miejsce giełdy!

            Kolejna osoba, której bardzo dziękuję za przychylność to kierownik obiektu, gdzie odbyła się nasza giełda - Pan Marian Korbanek. Serdeczne dzięki za okazany kredyt zaufania!

            Chciałbym bardzo serdecznie podziękować moim znajomym kolekcjonerom i przyjaciołom, tym bliższym i tym dalszym, bez których pomocy tego dnia, giełda nie byłaby taką jaka wyszła...

            - Kłaniam się nisko dla Mariusza Łęgowskiego i Tomka Nowaka z Poznania - za pomoc przed giełdą, w czasie imprezy i po, gdy wspólnymi siłami okiełznaliśmy salę, stoliki i gości...
            - Ewie i Jurkowi z Lublina oraz Krzyśkowi ze Stalowj Woli serdecznie dziękuję za pomoc przy przygotowaniu kopert z gadżetami, za pomoc w czasie obsługi giełdy i za pyszne piwko przywiezione z moich rodzinnych stron.
            - Adrianowi z Aleksandrowa Łódzkiego za pomoc z transportem grochówki i kredyt, nie tylko zaufania, którym mnie wsparł!
            - Kolejny rok z rzędu wielkie dzięki dla Grześka Lassoty z Zakopanego za pomoc w projektach i opracowaniu grafiki kapsla i podstawki a także logo giełdy.
            - Podziękowania wędrują także do kierownictwa i personelu Baru Apetyt z Poznania, dzięki którym mogliście zajadać gorącą i pyszną grochówkę prosto z kotła! Od tej pory póki żyję, nie będzie w Poznaniu giełdy organizowanej z moim udziałem bez cateringu - Amen!
            - Namiętne całusy posyłam swojej dziewczynie Agnieszce, bez której wsparcia i pomocy nie byłbym w stanie psychicznie podołać organizacji imprezy dla tak wielu osób.


            Jeśli o kimś zapomniałem to serdecznie przepraszam, na pewno nie zrobiłem tego celowo! Bóg, Allah, Budda, Hefajstos, Swaróg, O.Rydzyk * (niepotrzebne skreślić ) zapłać!



            z piwnymi pozdrowieniami,

            Tomasz "Grothesk" Piekarski

            tel. 880 853 333
            grothesk@gazeta.pl


            PO BOX 235
            60-959 POZNAŃ

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎