Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Beczka PINTY 'Wesołych świąt' w warszawskiej Odessie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #16
    Chyba trzeba pomyśleć od dwóch beczkach. Jedna trzydziestka to raptem 60 piw to jest 10 osób po 6 piw czyli raptem dwie godzinki posiedzenia małej grupy forumowej. Ja sam wypiję pewnie z 10 litrów tego piwka.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba trzeba pomyśleć od dwóch beczkach. Jedna trzydziestka to raptem 60 piw to jest 10 osób po 6 piw czyli raptem dwie godzinki posiedzenia małej grupy forumowej. Ja sam wypiję pewnie z 10 litrów tego piwka.
      Spokojnie, w sobotę zobaczymy czy w ciągu jednego posiedzenia pójdzie beczka Ataku. Tak przy okazji, o której startujemy? Ja chyba będę jakoś od 18.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        Ty jesteś pintoman na głodzie. Ja raczej nie wcześniej niż 20.

        Zytuś, 6 piw w dwie godziny? Nie przesadzasz czasem? Poza tym ostatnio się wypowiadałeś, że 9 zł to za dużo za piwo.
        Last edited by żąleną; 30-11-2011, 15:10.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja sam wypiję pewnie z 10 litrów tego piwka.
          w jakim czasie?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #20
            6:40, nie dłużej
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #21
              Ja wypiję - Wy płacicie
              Mnie pasi od 17/18 tak więc dla Żą już nic nie zostanie
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • purc
                Senior
                • 02-2009
                • 650

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja wypiję - Wy płacicie
                Mnie pasi od 17/18 tak więc dla Żą już nic nie zostanie
                A ja chyba będę już od 16, więc amatorzy późnej pory BEWARE!

                Comment

                • maaciej6
                  Senior
                  • 04-2007
                  • 219

                  #23
                  Ja pierdziule, jaka akcja z tą beczułką PINTY. Wstyd, taka bogata Warszawa, a zamawia małego kega z piwem. Wstyd na całą Polskę.
                  "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                  Wolsztyński Browar Domowy M & P

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #24
                    Ciiiii, będą pić spod stołu swoje
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      #25
                      Dziś byłem na miejscu. Informacja od właścicieli - w sobotę będzie beczka Ataku Chmielu. Na Wesołych Świąt na razie musimy poczekać. Czy do świąt, czy do choinki, czy tylko do śniegu, tego nie wiem.
                      Jednak chyba mimo wszystko warto wpaść w sobotę.
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • maaciej6
                        Senior
                        • 04-2007
                        • 219

                        #26
                        Też 30-tka ? Bo nie wiem czy warto wpadać
                        "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                        Wolsztyński Browar Domowy M & P

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaciej6 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja pierdziule, jaka akcja z tą beczułką PINTY. Wstyd, taka bogata Warszawa, a zamawia małego kega z piwem. Wstyd na całą Polskę.
                          Zrobimy sobie spotkanie "opłatkowe" u Mariana na działce i sami taką rozpijemy
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na Wesołych Świąt na razie musimy poczekać. Czy do świąt, czy do choinki, czy tylko do śniegu, tego nie wiem.
                            Bez defetyzmu mi tu Stouta można zamówić, a na kiedy i w jakiej ilości to decyzję podejmiemy na sobotnim spotkaniu
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #29
                              Wypada się tylko zawstydzić bo rzeczywiście zamawianie jednej trzydziestki i robienie wokół tego szumu to trochę wstyd. To jest raptem 60 piw czyli powinno pójśc przy 10 osobach w góra trzy godziny.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wypada się tylko zawstydzić bo rzeczywiście zamawianie jednej trzydziestki i robienie wokół tego szumu to trochę wstyd. To jest raptem 60 piw czyli powinno pójśc przy 10 osobach w góra trzy godziny.
                                I taka jest koncepcja. Właściciele chcą zamówić tą beczkę tylko dla browarbizowiczów, nikt inny się na to piwo nie skusi. Dlatego warto ustalić termin kolejnego spotkania, co by ją zrobić za jednym razem.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎