Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

12.06.2013, Warszawa, Kufle i Kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    12.06.2013, Warszawa, Kufle i Kapsle

    Środek tygodnia ale może chociaż na chwilę. Drugie (huczne) otwarcie 22 czerwca w sobotę
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    Wybieram się i mam nadzieję, że rzeczywiście tylko na wspomnianą "chwilę".

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      22 czerwca nie mogę być, więc będę 12
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        To na którą idziemy?
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • Doro_
          Senior
          • 09-2011
          • 131

          #5
          ja będę około 16:40

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Po pracy czyli ok. 16.30 powinienem być.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              A wejście to będzie na jakieś hasło, czy na grandę
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • purc
                Senior
                • 02-2009
                • 650

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                A wejście to będzie na jakieś hasło, czy na grandę
                Z tym nie będzie problemu - jak Cię zobaczą zaczną wołać MaYden /taki skrót myślowy po wizycie w CNK/.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  A jak się znudzimy centrum Warszawy to zawsze można na Pragie:

                  Chmielove Party w PDSL -dziś!!
                  Zapraszamy na:
                  1. Artezan Pacific
                  2. Artezan American IPA
                  3. Pinta Atak Chmielu
                  4. Alebrowar AmberBoy
                  5. Widawa Orka -> Kuguar
                  6. Kocour Sumecek APA
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Ale jak to? Nie miało być kontestacji XYZIPA na rzecz zwykłego, normalnego - nie unijnego - piwa do picia?

                    PS Tak, nie będzie mnie.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #11
                      Niestety na razie porażka - szybkość obsługi fatalna, piwa lane w tempie żółwim, barmani nie wiedzieli co ile kosztuje i tłoczyli się do kasy...
                      W rezultacie nic nie kupiłem, spróbowałem od VanPurRza Artezana Codera - niezbyt dobre, od Pieci coś z Szałupiw - zwykły kwasiżur. Jedynie dubel La Trappe Pułasia był dobry.
                      Szybciutko ewakuowaliśmy się do Gorączki Złota na dwa piwka i do domu.

                      A to miał być takie fajne popołudnie...

                      P.S.Do oficjalnego otwarcia jeszcze 10 dni - jest jeszcze czas na poprawę, ale i do poprawy dużo, także różowo być nie musi.
                      Last edited by iron; 12-06-2013, 20:50.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #12
                        Spróbował kilka piw, za żadne nie zapłacił i jeszcze narzeka

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Dzisiaj raczej porażka ale ponieważ to preotwarcie to darowane. Dużo dużo do poprawy. Najprostsza rzecz, niezależna od akcyz i sanepidu - ceny nalewakach i choćby podstawowa umiejętność nalewania piwa- innego niż koncernówka ktorą się nalewa w dwie sekundy bez piany.
                          Trzymam kciuki za poprawę i za tydzień nie daruję kwasiżura (Szałpiw) , 40 minutowego oczekiwania na piwo i chaosu.
                          Będziemy wracać.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niestety na razie porażka - szybkość obsługi fatalna, piwa lane w tempie żółwim, barmani nie wiedzieli co ile kosztuje i tłoczyli się do kasy...
                            W rezultacie nic nie kupiłem, spróbowałem od VanPurRza Artezana Codera - niezbyt dobre, od Pieci coś z Szałupiw - zwykły kwasiżur. Jedynie dubel La Trappe Pułasia był dobry.
                            Szybciutko ewakuowaliśmy się do Gorączki Złota na dwa piwka i do domu.

                            A to miał być takie fajne popołudnie...

                            P.S.Do oficjalnego otwarcia jeszcze 10 dni - jest jeszcze czas na poprawę, ale i do poprawy dużo, także różowo być nie musi.
                            Coder smaczny, a że styl taki sobie to inny temat. Reszta zgoda. Dziś odpuściłem ale jak jeszcze raz sprzedadzą mi za 15 złotych kwaśne piwo to wyleje je barmanowi na łeb. Nawet temu dużemu. Unikać Szałupiw.

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Niestety na razie porażka - szybkość obsługi fatalna, piwa lane w tempie żółwim, barmani nie wiedzieli co ile kosztuje i tłoczyli się do kasy...
                              W rezultacie nic nie kupiłem, spróbowałem od VanPurRza Artezana Codera - niezbyt dobre, od Pieci coś z Szałupiw - zwykły kwasiżur. Jedynie dubel La Trappe Pułasia był dobry.
                              Zarzuty co do obsługi uzasadnione. Ja byłem wcześniej, to i doczekać mi się udało, ale trochę to trwało. Wypiłem Codera i smakował mi, chociaż nie przepadam za tym stylem. Nawet miałem ochotę na coś więcej, ale widząc ślimaczo posuwajacą się kolejkę dałem sobie spokój.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎