Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

25.01.2014 - Warszawa - piwo pogiełdowe.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • warzechow
    Senior
    • 07-2005
    • 354

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Mason możesz zarezerwować jakiś stolik większy (złączone)? Bp ja przyjdzie nagle 20 osób moga być kłopoty
    Damy radę, będziecie siadać rotacyjnie

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
      Damy radę, będziecie siadać rotacyjnie
      A kobiety bierzemy na kolana

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        A kobiety bierzemy na kolana
        Póki trzeźwi to na

        Comment

        • Doro_
          Senior
          • 09-2011
          • 131

          #34
          no to zastanawiam się czy w ogóle przyjść

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doro_ Wyświetlenie odpowiedzi
            no to zastanawiam się czy w ogóle przyjść
            Wiadomo, wahasz się, intryguje Cię co się zdarzy, ciekawi, nie wytrzymasz, przyjdziesz

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #36
              Jakie rezerwacje, i tak 20 z tych 30 osób będzie przy piłkarzykach...

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakie rezerwacje, i tak 20 z tych 30 osób będzie przy piłkarzykach...
                Każdy swoim będzie grał?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #38
                  Czy znalazł się drugi taki inteligent jak ja, który przy płaceniu zapomniał okazać kupon zniżkowy? Teraz muszę założyć blog i nawrzucać Chmielarni, że skusili giełdowiczów rabatem i perfidnie nie przypominali o nim przy kasie.

                  Poza tym było jak zwykle albo nawet zupełnie inaczej. Nic nie wyniosłem z tego spotkania, czekam na następne.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #39
                    Trzeba było się kulturalniej zachowywać, to by przypomnieli Ja też zapomniałem o kuponie przy płaceniu rachunku, ale mnie miła pani zapytała, czy nie mam kuponu zniżkowego

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #40
                      Spotkanie można uznać za jak zwykle nudne Idąc na koncert wpadliśmy jeszcze na moment do Tawerny na Pl. Zawiszy, a potem to już tylko gorączka sobotniej nocy
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #41
                        Zytuś tak szalal w Barrocku pod sceną , że chyba mam szansę na Oskara za zdjęcia i film Full HD Pokażę przy następnym spotkaniu
                        Last edited by emes; 26-01-2014, 10:57.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎