Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Poznań, 30.05, przed i po kocercie PGabriela

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    #16
    Taaak, wrażenia BARDZO pozytywne! Od początku:

    - wchodzę do Unreala i przypominam sobie, że nie wiem, jak wyglądają albeertos i easy , a nie ustaliliśmy żadnego znaku rozpoznawczego,
    - czaję się w kąciku sącząc czarną F,
    - zagaduję Łukasza, który odpowiada, że nie jest albertem, ale dobrze trafiłem...

    ... później już było dobrze . Od razu piszę się na następny raz, najprawdopodobniej z Żoną, która też chce .

    Jeszcze raz dzięki za fajny wieczór!

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #17
      Najbardziej jestem zadowolony, że nikt nie wylał stouta a mnie butelką po głowie nie potraktowano. Znaczy sie nie było najgorsze. Ja byłem troszeczke rozdarty, a to dlatego, ze swoją osoba musiałem przesiadywać przy trzech różnych grupach i tak skakałem z kwiatka na kwiatek - uczestnicząc w dyskusjach trochę połebkach.
      Ale ogólnie było piiiknieee
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        crizz napisał(a)
        - wchodzę do Unreala i przypominam sobie, że nie wiem, jak wyglądają albeertos i easy ,
        Ja jak podeszłam do stolika, to Cię odrazu rozpoznałam i w sumie jakoś tak się nawet nie przedstawiliśmy, ale chyba nie było potrzeby, bo wiadomo, kto miał przyjść
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • crizz
          ...
          • 02-2003
          • 1255

          #19
          Marusia napisała
          Ja jak podeszłam do stolika, to Cię odrazu rozpoznałam i w sumie jakoś tak się nawet nie przedstawiliśmy, ale chyba nie było potrzeby, bo wiadomo, kto miał przyjść
          To prawda, ale nasze foty wiszą w każdym poście, a albeertos... miałem wypatrywać Monty Pythona w chustce na głowie ? A o fotkę easy to wolę nie pytać .

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #20
            No na szczęście te ryjki to już znałam wcześniej
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • easy
              Senior
              • 04-2003
              • 204

              #21
              crizz napisał(a)
              A o fotkę easy to wolę nie pytać .
              Masz rację! Po fotce mnie byś nie rozpoznał choćby dlatego, że byłam nieodpowiednio ubrana. Moja towarzyszka lubi raczej upały... Jeśli zawitasz w Żywcu to pewnie się poznacie!!
              Przyciągam piwne magnesy... :-)

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎