Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

9. VIII. - Rybitwa!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    #16
    sopista napisał(a)
    Dla dobra forumowiczów i celem uzupełnienia komentarzy dot. wytworów polskich browarników możemy poświęcić się wspólnie.
    Może to i lepiej... Podobno cierpieć we dwoje to cierpieć o połowę mniej Jeśli tylko dostanę to przywiozę Ci tą etykietę na (pełnej) flaszce
    Ale do wypicia flaszki "Tygrysa" to się raczej nie zmuszę
    Dziku


    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #17
      Będzie Cię Dziku, miło widzieć... Mam nadzieję, że nic się nie zmieni i zajrzysz na spotkanko.
      Sopista, zajrzyj do delikatesów na Świętokrzyskiej, jakieś dwa tygodnie temu na półeczkach gęgały tygryski (zarówno te w buteleczkach, jak i te w konserwach).

      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        #18
        Ale czy były to Tygryski z nową etykietą
        Bo właśnie o takie tu chodzi. Chociaż ja osobiście zamiast nowej etykiety wolałbym "nowy, lepszy smak" tego piwa.

        Na spotkanie mam nadzieję, że zajrzę. Dziś się wszystko wyjaśni. Również to, co wtedy zrobię z samochodem i czy przyjadę sam...
        Dziku


        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #19
          Etykieta granatowa z dużym tygrysim pyskiem w centrum...

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #20
            Tu chodziło raczej o "Grota", którego jeszcze na oczy nie widziałem,
            a etykiety od "nowego" Tygrysa Dziku odkleił i kiedyś (niebacznie?) mi obiecał. Tygrysa natomiast piłem kilkakrotnie chociaż włśnie w starej szacie.

            Comment

            • dziku
              Senior
              • 12-2002
              • 1992

              #21
              sopista napisał(a)
              Tu chodziło raczej o "Grota", którego jeszcze na oczy nie widziałem,
              a etykiety od "nowego" Tygrysa Dziku odkleił i kiedyś (niebacznie?) mi obiecał. Tygrysa natomiast piłem kilkakrotnie chociaż włśnie w starej szacie.
              Byłeś jedynym zainteresowanym tą etykietką, więc jest Twoja
              Grota postaram się zakupić jak tylko wyjdę do miasta. Może jeszcze coś kupię Ale ja mam w sklepie osiedlowym z ciekawszych piw tylko Zduńską Wolę, Okuniew i Lwówek Śląski...
              Dziku


              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                #22
                To może np Konstancin Mocny lub w-ski porterek?

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #23
                  pjenknik napisał(a)
                  I nas tez nie bedzie
                  No nie żartujcie sobie - nie będzie ani Arta ani Was - toż to jawne przegięcie

                  Dziku - wpadaj koniecznie, jakbyś zbłądził kontaktuj się z nami.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • dziku
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 1992

                    #24
                    iron napisał(a)
                    (...) Dziku - wpadaj koniecznie, jakbyś zbłądził kontaktuj się z nami.
                    Na pewno zabłądzę Zawsze tak jest jak jadę przez stolicę
                    Dziku


                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #25
                      Ja mam tak jak jadę przez Śląsk, zawsze zabłądzę. ART jest świadkiem.
                      No pewnie, że przegięcie, a to, że Was nie będzie u nas to nie przegięcie?
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #26
                        Zaprawieni w bojach i tak czekać będziemy

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #27
                          pjenknik napisał(a)
                          Ja mam tak jak jadę przez Śląsk, zawsze zabłądzę. ART jest świadkiem.
                          No pewnie, że przegięcie, a to, że Was nie będzie u nas to nie przegięcie?
                          oouuuuuuuu przepraszam. ja mam zamiar dwa razy w sierpniu zawrócić Wam kufel
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #28
                            pjenknik napisał(a)
                            Ja mam tak jak jadę przez Śląsk, zawsze zabłądzę. ART jest świadkiem.
                            No pewnie, że przegięcie, a to, że Was nie będzie u nas to nie przegięcie?
                            Ano takie życie - jak my mogliśmy przyjechać to Wy mieliście remont, a teraz po Berlinie bida w domu aż piszczy, więc wszelkie ekskursje musimy sobie odłożyć głęboko do szafy
                            Ale kiedyś to sobie odbijemy w dwójnasób
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #29
                              Tą razą chhodziło mi o Iron'y
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                #30
                                Mnie niestety nie będzie bo wszystko wskazuje na to że będe w Suwałkach moczył nogi na kajaczku
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎