Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Ognisko po giełdzie w Browarze Warszawskim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #31
    Bagaż Herbowego na plecy i nie bedzie problemu - jak słusznie zauważył kolega Dojlidy dziś dzień Podlasia na Forum a skoro kolega Magmario ma już na koncie spotkanie ze SK (i jego błogosławieństwo w postaci znakowania ) to na giełdzie w pełnym tego słowa znaczeniu pozna resztę ekipy od znakowania juniorów
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #32
      Wedla zapowiedzi wróżbitów od pogody i tego co za oknem impreza pod tytułem ognisko może być zagrożona
      zapowiadają na jutro deszcze a powietrze faktycznie w Warszawie takie jakby wilgotne
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #33
        slavoy napisał(a)
        Wiader, balii i innych miednic dam pod dostatkiem.
        Istnieje możliwość zakupienia większej ilości Królewskiego butelkowego po 1,80/szt. Ark ma zamiar zakupić ze trzy kraty - później będzie skromna zrzuta.
        No chyba że każdy chce się koniecznie zaopatrzyć w bardziej lokalne specyjały we własnym zakresie, ale ja tam był takowe wolał zostawić na bardziej trzeźwe dni
        Ile wurstu liczyć - kilo na głowę?
        Mnie co prawda nie będzie ale się wtrące: a nie lepiej zamówić Gambrynusa lub jakieś inne piwo nieprzemysłowe. Wszak jest to w Warszawie możliwe?
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #34
          Pisałem że wystąpiły problemy transportowe. Nie było jak przywieść beczki, więc do samo jest z czterema kratami butelkowego 'nieprzemysłowego', a hurtownia z Królem jest niedaleko.

          W razie awarii pogody zawsze jest grill, altanka i miejsce w chałupie.
          Oraz prawie 5 kg wurstu, trochę kaszanki i 4 kraty piwa...
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Ark
            .
            • 04-2003
            • 414

            #35
            Ahumba napisał(a)
            Wedla zapowiedzi wróżbitów od pogody i tego co za oknem impreza pod tytułem ognisko może być zagrożona
            zapowiadają na jutro deszcze a powietrze faktycznie w Warszawie takie jakby wilgotne
            Jest przygotowana alternatywa na wypadek deszczu.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #36
              zythum napisał(a)
              Mnie co prawda nie będzie ale się wtrące: a nie lepiej zamówić Gambrynusa lub jakieś inne piwo nieprzemysłowe. Wszak jest to w Warszawie możliwe?
              No właśnie Panie Kolego, Pan się nie wtranca, tylko grzecznie pije "Noteckie"
              A czy lepiej Gambrunusa - ja wiem, trzeba się opić Króla póki go nam nie przeniosą do Warki
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Ark
                .
                • 04-2003
                • 414

                #37
                Tak czy inaczej, cztery skrzynki krola juz sie chlodza.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #38
                  iron napisał(a)
                  A czy lepiej Gambrunusa - ja wiem, trzeba się opić Króla póki go nam nie przeniosą do Warki
                  No właśnie, być może to ostatnia okazja wspólnego picia prawdziwego króla...

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #39
                    Ark napisał(a)
                    Tak czy inaczej, cztery skrzynki krola juz sie chlodza.
                    I dobrze im tak!
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • dziku
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 1992

                      #40
                      A mnie tam nie ma

                      Mam nadzieję, że dobrze się bawicie
                      Dziku


                      Comment

                      • BROWARIEC
                        • 10-2002
                        • 429

                        #41
                        dziku napisał(a)
                        A mnie tam nie ma

                        Mam nadzieję, że dobrze się bawicie
                        Mnie też tam nie było . Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście! Musiało być dobrze - do tej pory ani jednego sprawozdania z tej imprezy...
                        Dziku - Porterka ani irlandzkiego jeszcze nie ruszałem bo czekam na sposobniejszą okazję (ale odganiam wszystkich od lodówy! )
                        Żadna płaca nie hańbi...
                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          #42
                          Widziałem po ich minach, że będą się długo i bardzo dobrze bawić.
                          Coś mi się wydaje, że te ognisko mogło przez noc nie zgasnąć.
                          Całe szczęście, że nie którzy już jutro idą do pracy, bo mogło by potrwać te ognisko jeszcze tydzień.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #43
                            Ja wraz z Kamyczkiem i Pjenknikiem nie dotrwaliśmy do końca.
                            Mało tego ubywaliśmy zaraz po dziesiątej, gdy część biesiadników była dopiero w drodze.
                            Duże brawa dla Arka za zabezpieczenie logistyczne ogniska.
                            Troszkę mały (choć Żą może byc zdania, że nie był taki mały ) deszcz opóźnił lub całkiem uniemożliwił (tego nie wiem) ognisko, ale grill i przyśpiewki Krzysia spowodowały, że brak ogniska nie dawał się odczuć
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Ark
                              .
                              • 04-2003
                              • 414

                              #44
                              To moze krotka relacja.
                              Ogniska nie bylo z powodow roznych, najpierw zniechecaczem byla pogoda a pozniej, jak juz deszcz ustal nikomu sie niechcialo ogniska rozpalac( i dobrze, drewno zostanie na nastepny raz ). Miast tego byl gril dwudniowy obwitujacy w roznorakie atrakcje.
                              Byly spiewy, grilowane jajka (ponoc), wieczorne i poranne wyciezcki po piwo i pare innych rzeczy ktorych z powodu zmeczenia nie pomne.
                              Aha, ktos zostawil u mnie szklanke Janowa, tak wiec niech sie zglosi.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                #45
                                Jak już napisał Ark ognisko się nie odbyło ale grill godnie je zastępował. Śpiewy były zarówno solowe w czym brylował Krzysiu jak i grupowe. Niektórzy ze zmęczenia musieli odpocząć siadając na grillu co objawiło sie "grillowanymi jajkami" i małą awarią sprzętu
                                Rano odbyła się wycieczka po nowy zapas piwka i kiełbasy która została zrobiona na grillu przywróconym do stanu użytkowego przez Krzysia.

                                Co było dalej niestety nie wiem gdyż musiałem opuścic gościnne progi przy czym moja podróż powrotna także obfitowała w przygody

                                Jedynym mankamentem była pogoda oraz to że niektórzy uczestnicy ogniska się minęli
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎