Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

08.11, Wrocław - Szwejk z Góry dla forumowiczów!!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CarlBerg
    Senior
    • 09-2003
    • 968

    ... a tak bawiliśmy się wczoraj w A KLIK

    ... do końca wytrwała tylko szalona piątka KLIK

    Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
    Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

    Comment

    • crizz
      ...
      • 02-2003
      • 1255

      Fajnie było się znowu spotkać! Pyszny Szwejk i fantastyczna atmosfera, także dzięki fajce Dzika. A przystawki... rewelacja! Więcej, więcej takich spotkań!

      Dziękuję jeszcze raz Jerzemu za nocleg i poranną kawę, a jego noclegowiczom za wyrozumiałość .

      I przypominam osobom, które dostały mojego portera - do lodówki i nie otwierać w 2003 roku!

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        I ja chciałem wszystkim podziękować a szczególnie gospodyni przytułku , która mężnie znosiła nasze niemal całonocne konsumpcje szwejka i bartka w kuchni.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Ahumba napisał(a)
          całonocne konsumpcje szwejka i bartka w kuchni.
          Nie wiedziałem, że część górowskiego zaopatrzenia przeznaczona była dla przytułku .

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            robox napisał(a)
            Nie wiedziałem, że część górowskiego zaopatrzenia przeznaczona była dla przytułku .
            Z tego co zostało po imprezie kilka litrów w pięciolitrowym pecie dotarło do przytułku.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • nikita_banita
              Senior
              • 06-2003
              • 1363

              Veni, vidi i jestem w 7 niebie! Dzięki za tak udaną imprezę, za doborowe towarzystko (jak zawsze ), Jerzemu za wyrozumiałe znoszenie mojej osoby. Wyjazd ze wszech miar udany: napiłem się Szwejka, Bartka, Spiża (ciemne) i dzięki Pogoniarzowi Noteckiego (z beczki). Jeszcze raz wielkie dzięki!

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Dotarłem do domu, nawet jeszcze żyję. Serdeczne podziękowania dla Jerzego za wszystko.Miałem możliwość poznać całe mnióstwo Forumowiczów i oczywiście spotkać się z wcześniej już poznanymi.
                Było rewelacyjnie.Kto był ten wieJutro będę bardziej wylewny(mam nadzieję)


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • CarlBerg
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 968

                  Następne fotki z Wrocławia

                  narada wojenna - czyli smooth&soul

                  jak się gra w pilarda ?

                  niezbędnik Forumowicza
                  Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
                  Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Dzięki Dzikowi mam spory zapas piwa i to z najróżniejszych browarów.Znając moje możliwości,może wystarczy do końca tygodnia (mam też pomocnika w domu-wszystkie ciemniaczki są zagrożone)
                    Dziękuję też oczywiście Marusi za organizację imprezy,sekcji WARSZAWSKIEJ za Bartka i wszystkim za spotkanie(a).Wbijanie piw do dziennika trwało baaaardzo długo i sporo się tam poprzestawiało...


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      I myśmy dotarli... Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że już od godziny w pracy siedzieć muszę...
                      Dzięki za wszystkie wrocławskie imprezy, począwszy od soboty, a skończywszy we wtorek . Przepraszam slado za próbę spalenia , mam nadzieję, że jakoś to przeżyłeś . Dziękuję Marusi za organizację szalonych zabaw, czterodobową hodowlę pozawrocławskich piwnych pijaków i kupę wyrozumiałości. Dziękuję ekipie z góry za smacznego i zdrowego Szwejka. Dziękuję pracownikom knajpki "Pod Strzechą" za przekąski i wyrozumiałość. Dziękuję Jerzemu, który nie tylko wspomógł oblężony Marusiowy przytułek, ale także pełnił rolę wtorkowego taksówkarza, co nie powiem, bardzo ułatwiło nam życie . Dziękuję Burarowi za odciążenie naszych (Irona i moich) zmęczonych pleców i dowóz słodów w okolicę Warszawy . Dziękuję CarlBergom za drożdże i wspaniały tytoń. Dziękuję także wszystkim, którzy chcieli i uczestniczyli w naszych szaleństwach. Wasze zdrowie

                      P.S. A wpiernicz od Marusi mi się upiekł , sofa w końcu dotarła i nie powiem, jest znacznie wygodniejsza od poprzedniej. Jak się za bardzo za nią stęsknię - przyjadę znowu
                      Last edited by Małażonka; 12-11-2003, 09:01.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        I oczywiście zapomniałam
                        Breslauer – wielkie dzięki za płytkę, zrobiłeś ją naprawdę zawodowo, nie pozostaje Nam nic innego, jak zagrać na ambicji Coopera, by zrobił podobną z browarami warszawskimi

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          No cóż ja "niestety" zdążyłem na pociąg (choć panie na dworcu robiły wszystko abym tego nie zrobił - nie wiedziałem, że we Wrocławiu są oddzielne kasy na pociągi IC - do dziś tego nie rozumiem skoro nawet w takiej pipidówie jak Wołomin mogę kupić bilet na IC - więc po odstaniu wielu minut w kolejce na 5minut przed odjazdem z okienka doleciał mnie głos - pan tu biletu nie kupi proszę udać się do kasy IC - no cóż wyleciało ze mnie trochę bluzg na cały dworzec, skupiłem na sobie uwagę i wte pędy poleciałem do wskazanej kasy. Za to jechałem prawie sam w pociągu, spożyłem trochę Wrocławskich Fulli i doejchałem do mojej Miłki. Szkoda tylko, że było to już w niedzielę - obiecuję już więcej nie mieć Miłki w ciąży co powoduje nieoczekiwaną chęcią powrotu w na samym początku imprezy.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            jerzy napisał(a)
                            (Więcej tekstu będzie gdy wytrzeźwieję. )
                            Wytrzeźwiałem dopiero dziś...

                            Wielkie podziękowania dla Prezesa Marka Jędrzejewskiego, Rychura i całej ekipy z browaru w Górze, bez których impreza nie była by możliwa.
                            Wielkie brawa dla naszej wspaniałej Marusi, która to wszystko zainicjowała i potem organizowała.
                            Dziękuję wszystkim uczestnikom - bo bez Was nie było by takiej fajnej zabawy.
                            I na koniec dziękuję wszystkim moim gościom za to, że nawet nie próbowali zdemolować mi mieszkania lecz zostawili mi sporo fajnych piwek.
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              jerzy napisał(a)
                              I na koniec dziękuję wszystkim moim gościom za to, że nawet nie próbowali zdemolować mi mieszkania lecz zostawili mi sporo fajnych piwek.
                              Aha, no właśnie, zapomniałam też i o tym. Nie powiem, demolki nie było (no, może oprócz jednego bukietu z suszonych róż, który się trochę połamał, ale to nawet dobrze, bo już jakiś czas temu miałam go w końcu wyrzucić, a teraz to już muszę) piwek mam zatrzęsienie - dzięki wszystkim - no i dziękuję za wtransportowanie mojej nowej sofy na 4 piętro a Małejżonce za dzielną walkę z dostawcą
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                I podziękowań ciąg dalszy...
                                Tabletko! Jesteś dzielna! I masz niezły dźwig . Dzięki bardzo za taszczenie, przesypywanie i inną zabawę ze słodami, aby wszyscy zainteresowani poczuli się usatysfakcjonowani
                                CarlBerg i Matiz - dzięki za dotransportowanie słodów do Wrocławia
                                Slado - dzięki za fachowy podział i zebranie zamówień...
                                I jeszcze raz - Burar, za dotaszczenie mego zamówienia do Warszawy

                                I JESZCZE RAZ - WSZYSTKIM PRZYBYŁYM FORUMOWICZOM - DUŻE, DUŻE DZIĘKI

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎