Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Mini zlot we Wrocławiu 15-16.V.04

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Wszystkich serdecznie zapraszam - oczywiście tak to już jest we Wrocławiu, że żadna piwna impreza nie obędzie się bez "mini" zlotu, który zazwyczaj jest wcale spory

    Pamiętajcie tylko, że pierwsza część imprezy, to będą warsztaty piwowarskie, mam nadzieję, że uda się ściągnąć ludzi nie tylko z forum, może poznamy nowych, ciekawych znajomych. Zatem jeśli część z obecnych będzie nie warząca, to proszę o symulowanie zainteresowania, albo w każdym razie nie przeszkadzanie innym.

    Rozumiem, że piwowarzy Trójmiejscy oczywiście przywiozą ze sobą swoje truneczki

    Na wieczorną część postaram się załatwić lokal, który będzie tylko NASZ i będziemy hulać do woli.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • piotrrat
      Senior
      • 11-2002
      • 730

      #17
      abernacka napisał(a)
      Wszystko wskazuje na to, że trafię do Wrocławia z kilkoma osobami z "Sekcji 3miasto". Będziemy mieć ze sobą beczułkę Koźlaczka + skrzynkę "Rycerza". Niezłe spotkanie się szykuje .
      Pojedziemy!! Ale mam nową koncepcje wyjazdu. Mianowicie -piatek 14-ego robimy wolne i jedziemy rano do grudziądza zwiedzamy browar kunter i dalej napieramy na wrocek na piwko. dobre?

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #18
        No myślę, że my też w sile sztuk dwóch zawitamy.
        Czy noclegi dla antynikotynowych są gdzieś przewidziane?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10840

          #19
          piotrrat napisał(a)
          Pojedziemy!! Ale mam nową koncepcje wyjazdu. Mianowicie -piatek 14-ego robimy wolne i jedziemy rano do grudziądza zwiedzamy browar kunter i dalej napieramy na wrocek na piwko. dobre?

          Propozycja jak najbardziej nie do odrzucenia ! W takim razie jeszcze w tym tygodniu wypisuję wniosek urlopowy na 14.V.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #20
            pjenknik napisał(a)
            Czy noclegi dla antynikotynowych są gdzieś przewidziane?
            Sam jestem ciekaw ale na pewno coś się znajdzie.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              #21
              Też wypiszę wniosek urlopwy. Mam nadzieję, że się uda.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #22
                hi!Hi!Ja też- może przejdzie Jnaczej będę musiał...Nieistotne


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pepek
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1499

                  #23
                  No, no, no. Miały być tylko skromne warsztaty piwowarskie, a tu szykuje się taki duży zlocik. Zapowiada się niezły maj w tym roku.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎