Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

30.04-3.05 Pogoniarz i Monika w Trójmieście

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    Browar ktory nie warzy już piwa (i co gorsza - nie ma nawet nadziei że kiedykowlwiek jeszcze ruszy ) to właściwie już trup. Niby budynki jeszcze stoją , ale jeśli rozbierze się ich część lub znacznie przebuduje to też byłoby by pytanie czy browar jeszcze istnieje czy już nie.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Makaron
      Senior
      • 08-2003
      • 2107

      #17
      Pogoniarz napisał(a)
      Czyli co?Żywy ...trup
      Nie Żywy... tylko żywiec,czyli trup.Zakopany....już po pogrzebie bez praw do warzenia... cud tylko by powrócił ten browar do życia
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #18
        Pogoniarz napisał(a)
        Już nie mogę się doczekać Koźlaczka z beczki i z Bytowa piwka również.Przede wszystkim spotkania z sekcją 3-miejską i powrotu do kilku miejsc w Trójmieście.Dawno tam nie byłem-jeszcze istniał Browar w Gdańsku...
        No pewnie,a na II Zlocie we wrześniu ubiegłego roku ,w Gdyni w Tawernie to mnie nie było


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #19
          Załatwiłem sobie podmiankę w pracy i 30 meldujemy się na bank w Gdyni.Tylko jakiś kataklizm sprawi,że Nas tam nie będzie.
          Plan pobytu zorganizowany przez Kolegę Abernacki(a)jest napięty.Dobrze,że uwzględnione zostało parę minut odpoczynku w czasie zwiedzania 3-miasta na piwko .
          Tak na serio to będzie POGOŃ( )za piwkiem.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #20
            W związku z tym ,że Sekcja Trójmiejska nie wyraża zbytniego zainteresowania piwkami które mogę zakupić u siebie,więc będę miał praktycznie pusty przebieg(Abernacki(a) nie jest niestety miłosierny dla mojego krzywego kręgosłupa ).
            Last edited by Pogoniarz; 21-04-2004, 23:12.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #21
              Wszystko co dobre szybko przemija . A działo się dużo: impreza: . Na początek z Pogoniarzem i Moniką wybraliśmy się na piwko do Sopotu (Jurand z kija + Cheery Beer z Kormorana czyli kisiel jak to określiła Cyrkonia). Następnie chwila odpoczynku w Parku Oliwskim czyli Irish Beer z Kormorana schłodzony w rzeczce ( PYCHA!!).
              Punktem kulminacyjnym było spotkanie się z Alicją i Piotrat'em w Gdańsku na Długiej przy piwku z Kalingradu czyli "Trzy Niedźwiedzie" z Browaru Taranov. A wieczorkiem impreza z Amberem w roli głównej (Mocny Red jest rewelacyjny!!). I tak przebiegł pierwszy dzień wizyty delegatów ze Szczecina.

              Ps. Serdeczne podziękowania dla Simona za możność darmowego degustowania niefiltrowanego Amberka!!!
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #22
                Co Pogoniarz nie został w Gdyni i nie stawi się na dzisiejszym meczu Arka- Pogoń ?

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #23
                  Drugi dzień także przebiegł pod znakiem kufla z pianką. Ale po kolei! W południe wraz z Makaronem wybraliśmy się na plażę na Babich Dołach z przepięknym widokiem na torpedownię z okresu II Wojny Ś. usytuowanej na Zatoce Puckiej, oddalonej od plaży o ok. 50m. W tak przepięknych okolicznościach przyrody wypiliśmy po flaszce (m.in. Gambrynusa). Wieczorkiem wycieczka do Atuta na lanego Boss'a (tylko ja się wyłamałem i wychyliłem Rycerza). A wieczorkiem z całą gromadką wybraliśmy się na laną Gosię czytaj Gocha.

                  Wielka szkoda, że tak szybko te dwa dni zleciały. Tyle atrakcji turystycznych nie widzieliście, tyle patroli piwnych nie zrobiliśmy. Będzie trzeba to jeszcze powtórzyć, KONIECZNIE!!
                  Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny! Do zobaczenia we Wrocławiu!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #24
                    robox napisał(a)
                    Co Pogoniarz nie został w Gdyni i nie stawi się na dzisiejszym meczu Arka- Pogoń ?
                    Mecz dopiero zaczyna się ok. 19.00.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #25
                      abernacka napisał(a)
                      Mecz dopiero zaczyna się ok. 19.00.
                      A ja myślałem, że Pogoniarz tym wyjazdem chce połaczyć przyjemne z pożytecznym (patrz- wspomóc swoją drużynę) .

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #26
                        Już niestety w domciu Było bardzo,ale to bardzo obficie .Upolowany "Zwierz",Iriszek,Koźlaczek(z Juranda),Dublin z kija.Zresztą można wymieniać bez końca.Patrole piwne zaowocowały naprawdę konkretną ilością i jakością piwka .Spotkaliśmy się ze wspaniałym przyjęciem Kolegi Abernacka(i)i jego żony Ani -Kochani Wasze nieustające zdrówko Dziękujemy serdecznie!!!
                        Miło było poznać i wypić piwko z Alicją i Piotrratem i Makaronem.Do miłego we Wrocku!
                        Wracając dzisiaj widziałem i pozdrowiłem chłopaków jadących na mecz do Gdyni!Zabolało bardzo Niestety nie mogłem zostać.
                        Niefiltrowany i niepasteryzowany Amberek wyśmienity!!!!Simon wielkie dzięki,za pewne etykiety!"Goch także całkiem całkiem,ale Red to poezja.
                        Jak dojdę konkretnie do siebie to opiszę nasz pobyt,ale nie tak chaotycznie


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • piotrrat
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 730

                          #27
                          Działo się działo,niefiltrowany Red z Amberka jest super szkoda że go zabrakło smaka mieliśmy na niego ogromnego! . Podziękownia dla Simona za magiczne etykiety! Ogólnie było extra ,ale co dobre szybko się kończy.Zobaczymy się we Wrocku i tam zrobimy "powtórkę z rozrywki"

                          Zdjęcia będą za dzień,dwa.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #28
                            abernacka napisał(a)
                            Wszystko co dobre szybko przemija . A działo się dużo: impreza: . Na początek z Pogoniarzem i Moniką wybraliśmy się na piwko do Sopotu (Jurand z kija + Cheery Beer z Kormorana czyli kisiel jak to określiła Cyrkonia). Następnie chwila odpoczynku w Parku Oliwskim czyli Irish Beer z Kormorana schłodzony w rzeczce ( PYCHA!!).
                            Punktem kulminacyjnym było spotkanie się z Alicją i Piotrat'em w Gdańsku na Długiej przy piwku z Kalingradu czyli "Trzy Niedźwiedzie" z Browaru Taranov. A wieczorkiem impreza z Amberem w roli głównej (Mocny Red jest rewelacyjny!!). I tak przebiegł pierwszy dzień wizyty delegatów ze Szczecina.

                            Ps. Serdeczne podziękowania dla Simona za możność darmowego degustowania niefiltrowanego Amberka!!!
                            Jeśli chodzi o Cheery,to po łyku czułem się jakbym wypił gazowany sok wiśniowy z dodatkiem alkoholu i czym prędzej zająłem się Iriszkiem.W Gdańsku przemiły spacerek, w tym oczywiście ciągłe nieustające patrolowanie ,a wieczorkiem Amberowanie,oj Amberowanie.Choć obok kusił parasol Leszka,oj kusił.
                            Last edited by Pogoniarz; 05-05-2004, 18:31.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Alicja
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 104

                              #29
                              Zdjęcia można już oglądać w galerii w dziale imprezy-troche straciły na jakości ponieważ trzeba było je przerabiać.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #30
                                Alicja napisał(a)
                                Zdjęcia można już oglądać w galerii w dziale imprezy-troche straciły na jakości ponieważ trzeba było je przerabiać.
                                Super-wielkie podziękowania.Cosik przywiozę od siebie w ramach...(albo bez nich,może w futerale )


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎