Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAQBA
    Senior
    • 08-2006
    • 1351

    No i pszeniczki będzie się można będzie napić
    Jak najbardziej jestem za Lamusem

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      Ja muszę iść biznes załatwiać w Armine, ale może podskoczę do Was na chwil parę
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19175

        eee... ale u Was jak zwykle ruch jak na dworcu...

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Tak, ruch jak na dworcu - wpisują się w większości ci, co nie przyjdą, to znaczy, że ci co się nie wpisali - przyjdą
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            wpisują się w większości ci, co nie przyjdą,
            Co by być wyjątkiem, który potwierdza regułę przyjdę! Będę najpóźniej o 20.30. Mam też pytanko do tych, którzy się pojawią: czy Ktoś posiada kodeks pracy i kodeks cywilny, jak najświeższe, które mógłby pożyczyć na tydzień?
            .



            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
              czy Ktoś posiada kodeks pracy i kodeks cywilny, jak najświeższe, które mógłby pożyczyć na tydzień?
              a nie lepiej druknąć z netu?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • monne
                Senior
                • 02-2006
                • 914

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                a nie lepiej druknąć z netu?
                Wolałabym formę książeczki. Jest bardziej poręczna... na examinie .
                .



                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                  Co by być wyjątkiem, który potwierdza regułę przyjdę! Będę najpóźniej o 20.30. Mam też pytanko do tych, którzy się pojawią: czy Ktoś posiada kodeks pracy i kodeks cywilny, jak najświeższe, które mógłby pożyczyć na tydzień?
                  Ja mam KC 2006 i KPracy 2006 oraz 2007, ale nie ma nic za darmo Musiałabyś się ze mną umówić na piwo, bo ma dla Ciebie (nie)moralną propozycję, a właściwie dwie
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                    Ja mam KC 2006 i KPracy 2006 oraz 2007, ale nie ma nic za darmo Musiałabyś się ze mną umówić na piwo, bo ma dla Ciebie (nie)moralną propozycję, a właściwie dwie
                    No to umówicie się jutro w Lamusie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • monne
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 914

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                      Ja mam KC 2006 i KPracy 2006 oraz 2007, ale nie ma nic za darmo Musiałabyś się ze mną umówić na piwo, bo ma dla Ciebie (nie)moralną propozycję, a właściwie dwie
                      Jednej się domyślam , a druga...? Nie wiem. Napisałaś wcześniej, że wpadniesz do nas na chwilę, więc jestem za propozycją Marusi, żebyśmy to jutro obgadały. Cóż Ty na to?
                      .



                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                        Jednej się domyślam , a druga...? Nie wiem. Napisałaś wcześniej, że wpadniesz do nas na chwilę, więc jestem za propozycją Marusi, żebyśmy to jutro obgadały. Cóż Ty na to?
                        Druga jeszcze gorsza I nie ma to nic wspólnego z moją poprzednią propozycją No do do wieczora!
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Zara dryndam rezerwować dla nas stół w kącie przy kiblach
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Zara dryndam rezerwować dla nas stół w kącie przy kiblach
                            Brzmi to co najmniej romantycznie dla osób postronnych, które nas czytają - może dodać, że tam w lecie jest fajna bryza z widokiem na włości Czarneckiego
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                              Brzmi to co najmniej romantycznie dla osób postronnych, które nas czytają - może dodać, że tam w lecie jest fajna bryza z widokiem na włości Czarneckiego
                              Ale nie ma lata
                              OK, żeby nikt postronny nie snuł domysłów: kible są czyste i żadna bryza z nich nie leci

                              Stół zarezerwowany od 18.30 i o tej godzinie moja osoba rozpoczyna dyżur przy pszenicy
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Ale nie ma lata
                                OK, żeby nikt postronny nie snuł domysłów: kible są czyste i żadna bryza z nich nie leci
                                Ja o tej bryzie letniej z zewnątrz mówiłam, kiedy dwoje drzwi jest otwartych, bo tam nawet ze śmietnika nic nie leci, więc za barek dla niepalących dobrze służy.
                                Ja kończę zajęcia o 19:45, więc...
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎