Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
    (...) bom bytem średnio wypłacalnym ostatnimi czasy, a do tego wnętrzności mi się starzeją, a gwarancji brak...
    Robot to robot Coś gdzieś usłyszy a póżniej udaje człowieka-przecież to o mnie jest
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • czesiek
      Member
      • 10-2004
      • 58

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Mogę Ci przynieść szyszki marynki i przekonać Cię, że lubelski nie jest potrzebny

      A jak ktoś jeszcze potrzebuje chmielu to pisać, przyniosę jutro!
      Dziękuję Ci Marusia bardzo za szyszki, fajnie pachną
      janek

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel
        Robot to robot Coś gdzieś usłyszy a póżniej udaje człowieka-przecież to o mnie jest
        No dobra, przyznam się - przez tę wilgoć we Wro rdzewieję...
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • embart
          Junior
          • 02-2007
          • 2

          Witam i o zdrowie pytam,

          dopiero dzisiaj znalazłem to forum i generalnie jestem mniej niż amatorem w dziedzinie warzenia piwa (ale mam wielką ochotę zacząć). Ponieważ jestem z FB (staroczeskie miasto Bratislav), chciałbym zapytać, czy jest ustalona stała data spotkań uczestników forum browar.biz)... Pytam trochę z lenistwa ponieważ nie przebrnę przez 98 stron tematu po kilku Velkopopovickych Kozlach
          Last edited by embart; 18-02-2007, 00:14.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Generalnie w każdy piątek, generalnie w jednej z trzech knajp - Lamus, Armine (obie Bogusławskiego), Instytut (pl. Uniwesytecki), czasami z przedbiegami w Małgosi (Rynek), generalnie koło osiemnastej, generalnie po szczegóły co tydzień zapraszamy do tego tematu.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • embart
              Junior
              • 02-2007
              • 2

              generalnie zajrzę przed przyszłym piątkiem na forum i generalnie chętnie z przyjemnością posłuchałbym opowieści o domowym warzeniu piwa i ważeniu cukru w nim....

              thx

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika embart
                generalnie zajrzę przed przyszłym piątkiem na forum i generalnie chętnie z przyjemnością posłuchałbym opowieści o domowym warzeniu piwa i ważeniu cukru w nim....

                thx
                Cześć, zapraszamy - aczkolwiek przyszły piątek jest złym terminem: część z nas wybywa na Giełdę w Krakowie, a część - słyszałam pogłoski - planuje się umówić na piwo w domu u Jacksona, który, bidula, nóżkę złamał i mu smutno samemu w piątki Zatem do knajpy dotrą - lub nie - jakieś niedobitki, więc lepiej swoje "wejście" przeplanuj na piątek 2 marca
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  (...) a część - słyszałam pogłoski - planuje się umówić na piwo w domu u Jacksona, który, bidula, nóżkę złamał i mu smutno samemu w piątki:
                  Tylko weźcie jakieś piwo
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    (...) bidula, nóżkę złamał i mu smutno samemu w piątki
                    A nam to może nie było smutno jak na spotkania nie przychodził tylko za jakąś gupiom piłką ganiał ?
                    Sam sobie jest winien,picie piwa regularnie i wdychanie dymu tytoniowego oraz wystrzeganie się sportu pod jakąkolwiek postacią jest zbawienne dla organizmu czego dowodem jest piszący te słowa oraz reszta sekcji Wro.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      JAckson> a od której planujesz przyjmować gości? Bo ja w sobotę mam zajęcia terenowe, to na wieczór nie za bardzo, ale gdybym mogła Twą złamaną raciczkę obejrzeć za dnia - to kto wie...
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • fteo
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 1139

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                        JAckson> a od której planujesz przyjmować gości? Bo ja w sobotę mam zajęcia terenowe, to na wieczór nie za bardzo, ale gdybym mogła Twą złamaną raciczkę obejrzeć za dnia - to kto wie...
                        Spróbuję udzielić jakiejś odpowiedzi za męża, ponieważ nie wiadomo, kiedy znowu będziemy mieli dostęp do Interentu w domu (po awarii stacji zasilania nasza dzielnica była bez prądu od wczoraj 19:30 do dzisiaj rano i niestety serwer internetowy w bloku jeszcze nie wstał).

                        JAckson zamierza spędzić cały piątek w domu, więc myślę, że możesz Go odwiedzić.
                        Ja zjadę dopiero koło 15:00-15:30.
                        http://lotnictwo.net.pl/
                        http://www.flightradar24.com/
                        http://www.airshow.sp.mil.pl/

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Potwierdzam - cały dzień będę w domu. Tak więc jak ktoś ma ochotę to może przyjść od powiedzmy 10 rano. Tylko proszę o tel wcześniej
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                            Potwierdzam - cały dzień będę w domu. Tak więc jak ktoś ma ochotę to może przyjść od powiedzmy 10 rano. Tylko proszę o tel wcześniej
                            JAckson> ja Ci współczuję i w ogóle, ale wybacz - o 7:00 rano ja nie będę wstawać, coby ujrzeć Twą połamaną raciczkę Ale tak wczesnym popołudniem - kto wie...
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • monne
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 914

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                              Ale tak wczesnym popołudniem - kto wie...
                              No to dotrwaj do ok. 19.00, bo ja dopiero mam szansę o tej godzinie się dowlec na to JacksonoFteowe peryferia .
                              .



                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                Pojawiam się we Wrocławiu w najbliższą sobotę. Czekam na propozycje.
                                Last edited by breslauer; 20-02-2007, 22:35.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎