Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    Dzięki, ale za późno , dwa - jutro jednak chyba będzie milej i weselej bo będzie nas DUUUUŻOOOOO!!!!
    A tak w ogóle, to o której planujecie być w Pepikolandii ?? Czy np. ktoś z Was planuje pojawić się tam +- 16.30-17.00 ??
    Być może będę musiała ok. 15.00-15.30 coś załatwić w okolicach Piłsudskiego i potem nie będzie mi się chciało wracać do domu.

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      Nas nie bedzie, do południa jestem w pracy, a jak wrócę to butelkujemy dwie warki. Wieczorkiem odwiedziny dzieci A w niedzielę warzymy
      Bawcie się piwnie - pozdrowionka dla Wszystkich

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        A czy ktoś z Sekcji Wro ma jeszcze zniżki za zbyciu i mógłby mi je przekazać dzisiaj w centrum lub ok. Legnickiej, albo w poniedziałek po południu na Dworcu, albo w jakiś inny dziwny dzień w nietypowym miejscu i terminie?
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • brloin
          Senior
          • 10-2002
          • 530

          o ktorej u pepika?
          nie jadlem jeszcze sniadania i zastanawiam sie czy nie polaczyc tego z obiadem...
          brloin; od Szczecina do Wrocławia

          Comment

          • Basik
            Senior
            • 06-2006
            • 1308

            My jednak będziemy między 17-18, a wszystko przez krasnoludki albo złe duchy w moim pokoju....

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
              Stół u Pepika zaklepię.
              UWAGA!
              Telefon od wczoraj mają wyłączony, więc nie wiem czy knajpa w ogóle działa i czy warto tam jechać!
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Basik
                Senior
                • 06-2006
                • 1308

                To ja wolałabym nie ryzykować A co sądzą inni ?

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                  UWAGA!
                  Telefon od wczoraj mają wyłączony, więc nie wiem czy knajpa w ogóle działa i czy warto tam jechać!
                  Nie przesadzasz przypadkiem? Telefon można mieć zepsuty, a Ty odrazu knajpę zamykasz

                  Ja, Slav i Marcin jedziemy.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • piotry
                    Oj tam, oj tam !
                    • 08-2005
                    • 761

                    my też będziemy

                    piwo wypijemy a ser zjemy

                    Comment

                    • brloin
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 530

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
                      my też będziemy

                      piwo wypijemy a ser zjemy
                      jem leciutkie sniadanko i zaraz ruszam do marszu. za godzinke bede!
                      brloin; od Szczecina do Wrocławia

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie przesadzasz przypadkiem? Telefon można mieć zepsuty, a Ty odrazu knajpę zamykasz
                        Ja też jadę - ale nie chciałem być winny jakby się okazało, że zabrakło piwa, nie ma zarezerowanego stołu itp.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • brloin
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 530

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja też jadę - ale nie chciałem być winny jakby się okazało, że zabrakło piwa, nie ma zarezerowanego stołu itp.
                          chyba piwny?
                          a poza tym i tak juz jestes
                          brloin; od Szczecina do Wrocławia

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja też jadę - ale nie chciałem być winny jakby się okazało, że zabrakło piwa, nie ma zarezerowanego stołu itp.
                            No coś Ty, w razie czego to oczywiście wszystko TWOJA WINA
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • brloin
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 530

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              No coś Ty, w razie czego to oczywiście wszystko TWOJA WINA
                              i Tuska!
                              brloin; od Szczecina do Wrocławia

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Ciocia Tabletka pojechała na zwiad i oto wyniki:
                                Jest sto litrów piwa i jest także marynowany hermelin . Knajpa jak najbardziej otwarta, a szef po prostu miał wyłączona komórkę. DODATKOWO ok. godz. 19. można liczyć na gratisy (piwne) z okazji jubileuszu hipermolocha.
                                My zaraz wyjeżdżamy.
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎