Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mjp
    † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
    • 02-2004
    • 954

    Piątek odpada, wigilie pracowe...
    Maciek
    Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Hmmm... wygląda na to, że tak czy owak będę jutro po południu we Wrocławiu, więc Lamusik da radę i Pepik odpada.

      To kto na jutro się zapowiada? Qbki, Wiktoria i ewentualnie Bru... tfu, Brloin ?
      Enybadyels?
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        Ja w zasadzie od dziś na diecie, w sobotę mam badania i do soboty muszę się pilnować Tak więc gdybym miała się jednak wybrać na spotkanie, to w sobotę, ale jak widzę ta koncepcja odpadła. Wasze przedświąteczne zdrówko.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Skoro Pepik odpada to ja chyba też sobie inną knajpę na sobotę wynajdę
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Czemu odpada, przecież część osób, które nie moga lub nie chcą w piątek, mogą spotkać się w sobotę Mi po prostu nie pasuje, bo skoro jutro i tak muszę być we Wro, to juz nie mogę w sobotę zostać, bo kiedyś trzeba w domu posprzątać No i weizenbocka machnąć
            Last edited by Marusia; 20-12-2007, 22:18.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Ja w sobotę będę w Kuźni. Razem z moją-klasą peel, która trzeba piwnie wyedukować.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Czemu odpada, przecież część osób, które nie moga lub nie chcą w piątek, mogą spotkać się w sobotę Mi po prostu nie pasuje, bo skoro jutro i tak muszę być we Wro, to juz nie mogę w sobotę zostać, bo kiedyś trzeba w domu posprzątać No i weizenbocka machnąć
                Przeca pisałem parę postów wyżej, że przyjeżdżam... Przyjeżdżamy w sobotę wczesnym popołudniem, ale jeśli sobota nie wchodzi w grę, to piątek 28.12? albo dzień, dwa wcześniej?

                Comment

                • brloin
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 530

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  No i weizenbocka machnąć
                  btw. wlasnie przelalem stouta platkowego na cicha.
                  dobry.
                  smakowy
                  brloin; od Szczecina do Wrocławia

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czemu odpada, przecież część osób, które nie moga lub nie chcą w piątek, mogą spotkać się w sobotę
                    Mała grupa osób na dwa dni przed Wigilią w hipermarkecie może zwyczajnie utonąć
                    Ta sobota to będzie pewnie szczyt zakupowy więc mnie też się trochę odechciewa tam jechać.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mała grupa osób na dwa dni przed Wigilią w hipermarkecie może zwyczajnie utonąć
                      Ta sobota to będzie pewnie szczyt zakupowy więc mnie też się trochę odechciewa tam jechać.
                      No ale możecie pójść gdzie indziej
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • brloin
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 530

                        UWAGA!!!!
                        Właśnie wracam od Pepika, gdzie byłem na małym śniadaniu z małym piwkiem
                        Dostałem ofertę:
                        Pepik robi jutro dla nas (i dla naszych znajomych bliższych i dalszych) czeską Wigilię.
                        Zorganizuje stół z jadłem, my mamy zorganizować towarzystwo.
                        Warunki są dwa: zaczynamy koło 16 i musi być minimum 15 osób - najlepiej 20-25 (czytać: mamy do wypicia beczkę )
                        Mi się zmieniły nieco plany i jestem chętny być.

                        Jak inni? Zmobilizujemy się?
                        Proszę o deklaracje - wieczorem lub jutro rano wypadałoby dać znać, jak sprawy stoją.
                        Pozdrav
                        b
                        brloin; od Szczecina do Wrocławia

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          No kur.... OK, jak będą chętni, to ja deklaruję, że jakoś pozmieniam plany, czyli mnie i Slavoya można ewentualnie doliczyć do potencjalnej grupy Tylko muszę to wiedzieć na pewno do 16.00, jak nie będzie decyzji to wsiadam w furę i jadę dziś załatwiać swoje sprawy a potem do Lamusa
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • brloin
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 530

                            ja do Lamusa dzis i tak dotre, jesli nic niezaplanowanego nie wyskoczy
                            a co do jutra:
                            1.) Brloin
                            2.) Marusia
                            3.) Slavoy
                            brloin; od Szczecina do Wrocławia

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
                              ja do Lamusa dzis i tak dotre, jesli nic niezaplanowanego nie wyskoczy
                              a co do jutra:
                              1.) Brloin
                              2.) Marusia
                              3.) Slavoy
                              Wcześniej Mjp pisał, że w piątek nie może, no to chyba w sobotę może Basik też w sobotę może. Ludzie - do raportu!!!!
                              Nadałam temat Tabletce, oni wprawdzie zawaleni robotą, ale....
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • brloin
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 530

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wcześniej Mjp pisał, że w piątek nie może, no to chyba w sobotę może Basik też w sobotę może. Ludzie - do raportu!!!!
                                Nadałam temat Tabletce, oni wprawdzie zawaleni robotą, ale....
                                Świetnie. Widzę, że jest szansa na 15 do 16.00
                                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎