Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brloin
    Senior
    • 10-2002
    • 530

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp Wyświetlenie odpowiedzi
    Wstępnie na dzisiaj do Pepika:
    Ewwa53
    Mjp
    Breslauer
    Ktoś jeszcze chętny?
    Sprobuje rowniez dotrzec na jakies jedno piwko zamiast obiadu. ale obiecac nie moge.
    brloin; od Szczecina do Wrocławia

    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
      Albo do Teatru,albo do Opery,albo do Kina,albo kiedyś indziej,albo gdzieś indziej ...

      A My to co??????????? Niegodni??????????
      A przepraszam, jednak zgodnie z zapowiedziami, dotarliśmy wczoraj do Lamusa
      Tydzień temu w sobotę też byliśmy i tylko jedna browar.bizowa duszyczka się odezwała i jej zdrowie !
      Umówmy się tak, że jak zdążymy-dojedziemy. Planujemy jednak na dziś Galerię Grunwaldzką, więc może być ciężko...

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        No i przemknęła "wedle Leclerca" bo auto szybkie niemiłosiernie ma i nie wstąpiła i nie wiadomo jakie piwo dzisiaj leją.
        Będzie loteryjka,a na Tyskie można nawet trafić !!!
        Last edited by fidoangel; 01-03-2008, 15:38.
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          Dzięki za spotkania w piątek i sobotę - wyjątkowo kameralne tym razem...
          W Lamusie faktycznie lepiej siedzieć w kącie pod telewizorem, a Pepik kulinarnie chyba schodzi na psy...
          Last edited by breslauer; 02-03-2008, 21:17.

          Comment

          • ewwa53
            Senior
            • 01-2005
            • 170

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
            No i przemknęła "wedle Leclerca" bo auto szybkie niemiłosiernie ma i nie wstąpiła i nie wiadomo jakie piwo dzisiaj leją.
            Będzie loteryjka,a na Tyskie można nawet trafić !!!
            Skoro było w szkle Bernarda (wiem, o niczym to nie świadczy), wyglądało jak Bernard (j.w.) i smakowało z grubsza jak Bernard (j.w.) to jednak zaryzykuję stwierdzenie, że być może był to Bernard

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ewwa53 Wyświetlenie odpowiedzi
              Skoro było w szkle Bernarda (wiem, o niczym to nie świadczy), wyglądało jak Bernard (j.w.) i smakowało z grubsza jak Bernard (j.w.) to jednak zaryzykuję stwierdzenie, że być może był to Bernard
              A już groziła nam Noc Żywiec Trupów...

              Comment

              • Basik
                Senior
                • 06-2006
                • 1308

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                a Pepik kulinarnie chyba schodzi na psy...
                A co nie tak było z jedzeniem?

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                  A co nie tak było z jedzeniem?
                  A to już Ci dokładnie MJP i Ewwa opowiedzą - ale chodzi o to, że czego nie zamówili, to tego nie było, a z serów smażonych był tylko żółty zwykły...

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Co z jutrem? Ja koniecznie muszę się z Wami napić, dawno we Wrocku w piątek nie byłam - już od 3 tygodni

                    Propozycje, Panie i Panowie! (bo ja to wiadomo, opcja Lamusowa z ewentualną przekabatką na Armine)
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      Jakoż ostatnio Armine zamknięta była, to może zobaczymy co zmienili? - remont jakowyś był

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Jak dla mnie może być, ale w takim razie zbieram chętnych na pszeniczkę w Lamusie przed póściem do Armine Np. koło 17.00

                        Zaraz zadryndam do Armine i ustalę, co i jak.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Basik
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1308

                          To my może zdążymy złapać Was po teatrze w Armine

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            A co Wy się tak ostatnio co tydzień ukulturalniacie?
                            Jeszcze się odchamita do tego stopnia, że nie bedziecie chciely z namy prostakamy gadać...
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              Już tydzień temu dostali reprymendę ale nic to nie pomogło.
                              Najwyżej się pogada z kim trzeba i ...
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                A właśnie, zapomniałam napisać - zarezerwowałam srół w Armine, a jakby kto był chętny wcześniej na Lamusa, to niech daje znaki dymne
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎