Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wiktoria
    Senior
    • 07-2003
    • 796

    Chyba się sprawdził. Chociaż początkowo czułam się dziwnie - dawno nie byłam na piwie w lokalu, w którym są kelnerki.
    A co do piątku: wiesz o której skończy się koncert i na którą robić ewentualną rezerwację?

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria Wyświetlenie odpowiedzi
      A co do piątku: wiesz o której skończy się koncert i na którą robić ewentualną rezerwację?
      Jak informuje strona http://www.odzmierzchudoswitu.pl/ koncert zaczyna się o 19.30, o której kończy to chyba Stolara trzeba pytać
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Wiktoria
        Senior
        • 07-2003
        • 796

        To może by Darek się wypowiedział, gdzie chciałby pójść (albo czego chciałby się napić) i nie będzie trzeba się zastanawiać.

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          co do koncertu - to czy ktos wie gdzie dostać ulotki - podobno z nia taniej

          Comment

          • dkrasnodebski
            cymbał
            • 05-2003
            • 2316

            Gadałem z Darkiem i jeśli dobrze zrozumiałem tego cymbała to miałby ochotę na cosik zza południowej granicy. Także może Primator w Lamusie?
            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

            www.radoslawstolar.pl

            Comment

            • dkrasnodebski
              cymbał
              • 05-2003
              • 2316

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
              co do koncertu - to czy ktos wie gdzie dostać ulotki - podobno z nia taniej
              Ano taniej. Ulotki są w posiadaniu klubu i podobno ktoś ma je rozdawać na mieście.
              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

              www.radoslawstolar.pl

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Darku, napisz ile godzin zamierzacie grać, bo muszę w Lamusie jakąś konkretną godzinę rezerwacji zapodać
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Darku, napisz ile godzin zamierzacie grać, bo muszę w Lamusie jakąś konkretną godzinę rezerwacji zapodać
                  Około 90 minut ale jak znam życie to zaczniem grać kole 20.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    OK, czyli rezerwacja na 21.30-22.00, tylko pytanie, kto jeszcze chętny, bo jest to godzina bliska pory, w której ekipa Wro dość często robi odwrót do domów
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      Mam wolną sobotę i imprezę w sobotę o 16,00 - chyba sie wyśpię

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        A mi przesunęli koncert w Łodzi także mogę sobie trochę pofolgować.

                        Pewnikiem skończymy około 21 bo później jest jakaś rockoteka i naciskają na nas żebyśmy zaczęli punktualnie.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Ja i żonka się zapisujemy na piwo Na kocerta także
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • brloin
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 530

                            no nareszcie dobra pora poczatku piwowania. moze wiec i dotre!
                            brloin; od Szczecina do Wrocławia

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Lamus zaklepany na 21.45, kafle, lub "ogródek" z tyłu, o ile będzie jakaś odpowiednia na ogródkowanie pogoda

                              Umówiłam się, że jak będzie obsuwa z koncertem to zadzwonię i uprzedzę, że się spóźnimy. Ja z naszą gwiazdą rocka pewnie pojedziemy taksą, żeby nam się gwiazda nie zaziębiła spocona po szaleństwach na scenie (bo ja to już jestem zaziębiona - znowu zatoki ), zatem jest szansa, że się wyrobimy w czasie
                              Last edited by Marusia; 17-04-2008, 09:41.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                No taki babol czasowy mi wyszedł, a nikt nie zauważył??? Przecież rezerwacja ma być na 21.15, a nie na 21.45 - zaraz dzwonię zmieniać
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎