Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brloin
    Senior
    • 10-2002
    • 530

    pardon za OT.
    Potrzebuje pożyczyć porkerta na wtorek. Czy znajdzie sie ktoś życzliwy? Oferty proszę na pw.
    P.s. Za 3 godziny jadę sprawdzić czy w warszawie zostało jeszcze trochę jagiełły po wczorajszej wizycie Wroclawia
    brloin; od Szczecina do Wrocławia

    Comment

    • tomasz_z
      Junior
      • 11-2008
      • 5

      Pozwolę sobie powielić tu, to co napisałem na forum fajkowym, nt. wczorajszego spotkania. W pełni oddaje to moje odczucia.

      Spotkanie odbyło się.
      Obecnych było 4 (palących 3) fajczarzy, użytkowników tego forum.

      W kilku słowach będzie trudno opisać wrażenia - było SUPER!

      Dziękuję Maćku za zaproszenie. Miałem okazję popykać w przemiłym towarzystwie, skosztować nowości, obejrzeć fajki kolegów, porozmawiać o fajkach i o piwie i innych przyjemnościach.

      Połączenie piwo <-> fajka jest nad wyraz trafione. W tym przypadku - połączenie było przepyszne.
      Miałem okazję spróbować kilka gatunków piw o których istnieniu nawet nie słyszałem. Nie dane mi było przejść przez całą ofertę piwną pubu, bo by mnie wynieść należało. Co ciekawe (pierwszy raz widziałem coś takiego), oferują piwa wyłącznie niszowe i chyba tylko czeskie (proszę o sprostowanie, jeśli podaję nieprawdziwe informacje).
      Fakt jest taki, że dzisiaj do godz. 14 źle się czułem (wręcz fatalnie), a już się cieszę na spotkanie w następny piątek.

      Grono miłośników piwa (i fajki), które tam zastałem, bardzo ciepło mnie przyjęło, za co wielce dziękuję.

      Od teraz zarzucam wyprawy piwne do rynku na rzecz Czeskiego Raju.

      W najbliższych dniach przyjedzie do mnie kolega z Kielc, któremu już zareklamowałem miejsce i obowiązkowo tam się pojawimy.

      Raz jeszcze dziękuję za wskazanie miejsca i miłe to warzystwo i do zobaczenia mam nadzieję, w piatek.

      Dopiszę jeszcze, że taka knajpa z duszą i klimatem, to jest to, czego szukałem od dawna.
      Obsługa zza baru odpowiadała z uśmiechem i wyczerpująco na moje pytania, rekomendowali mi różne piwa, opowiadając o nich - ogólnie czułem się jakbym był na imprezie u znajomych a nie jak klient pubu.

      Gratuluję pomysłu i wyboru dostępnych piw. Chylę czoła!!!
      Do zobaczenia

      Comment

      • brloin
        Senior
        • 10-2002
        • 530

        Hihii, kolejny nawrocony.

        P.s. Srutownik już umówiony - dzięki wszystkim za pomoc
        brloin; od Szczecina do Wrocławia

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Do kurzej dziury, spotykamy się dziś, czy nie? W temacie o "wspólnym zamówieniu we Wrocku" tylko 2 osoby zgłosiły się, że dziś odbiorą zamówienie z Piwodzieja - jak ktoś jeszcze chce, to migusiem zgłaszać!
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • brloin
            Senior
            • 10-2002
            • 530

            będę

            lol: Wprowadzona przez Ciebie wiadomość jest zbyt krótka. Minimalna liczba znaków we wprowadzanej wiadomości: 5.
            brloin; od Szczecina do Wrocławia

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              ja tylko zapytam, o której bedzie można odebrać fanty - bo nie wiem czy z pracy jechać zaraz czy potem wstapić (po obiadku ) ??

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Fanty przyjadą ze Slavoyem ok. 21.30
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Piotry,przegrzebałam paczki, widzę, że nie robiłeś zamówienia w Piwodzieju, czyli tylko refraktometr da Ciebie? Tyle to mi się do torebki zmieści Będę na miejscu pewnikiem koło 19.00.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • piotry
                    Oj tam, oj tam !
                    • 08-2005
                    • 761

                    no dokładnie - tylko (aż) refraktometr

                    jak o 19 to zjem spokojnie obiadek i dopiero potem przyjadę
                    "dozo"

                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do kurzej dziury, spotykamy się dziś, czy nie? W temacie o "wspólnym zamówieniu we Wrocku" tylko 2 osoby zgłosiły się, że dziś odbiorą zamówienie z Piwodzieja - jak ktoś jeszcze chce, to migusiem zgłaszać!
                      A było kiedyś pisać, że wpisują się tylko Ci, którzy mają zamiar nie przyjść
                      P.S. Będziemy

                      Comment

                      • ewwa53
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 170

                        Spędziłam dzisiaj łącznie 5 godzin na zebraniach i muszę to spłukać.
                        Choćbym miała wracać do dom taksówką

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          Eeeej łosie niemyte! Będzie ktoś dzisiaj?
                          Wpisywać się, bo Jarasty stoła nie naszykuje i będziemy na stojaka
                          Ja się melduję koło osiemnastej, Maruś z godzinkę później.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • brloin
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 530

                            będę będę i pędem nabędę
                            brloin; od Szczecina do Wrocławia

                            Comment

                            • mjp
                              † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                              • 02-2004
                              • 954

                              A nas nie będzie, bo mnie jakieś paskudztwo dopadło i pani doktor kazała w łóżku leżeć... Wypijcie nasze zdrowie.
                              Maciek
                              Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Qbki też będą. Jagoda zastanawia się nawet, czy nie wysiąść po drodze z autobusu, którym jedzie już 45 minut ze swojej roboty i nie dotarła jeszcze nawet na Trzebnicką
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎