Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Się wybiera ktoś jutro?
    Mam zamiar się stawić, ale taki przeciąg w temacie...
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      Się wybiera ktoś jutro?
      Mam zamiar się stawić, ale taki przeciąg w temacie...
      Ktokolwiek by się pojawił, ja będę z Wami. Duchowo Łączyć się będę telepatycznie z nad Wisły w królewskim Krakowie.
      I dużo pijcie, co by Jarastemu beczki opróżnić i zwolnić nalewaki na Cerne Hory
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • JAQBA
        Senior
        • 08-2006
        • 1351

        Już się boję, tradycyjnie po imprezie firmowej chyba przyczłapię się na browara Dobrze, ze w Czeskim ryżu nie serwują

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Się wybiera ktoś jutro?
          Mam zamiar się stawić, ale taki przeciąg w temacie...
          A w sobotę się nie (w)stawisz?
          Last edited by JAckson; 16-10-2009, 13:34.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Mała zmiana - dotrę jutro ok. 19. Wcześniej nie obrócę na trasie dworzec - hotel - dworzec.
            W niedzielę za to powinienem być nawet przed 18.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Dupa się dziś zbiła... Poczekałem se na busa, poczekałem, pomokłem, popaliłem i po kilkudziesięciu minutach poczłapałem do domu
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Mała zmiana - dotrę w sobotę ok. 19. Wcześniej nie obrócę na trasie dworzec - hotel - dworzec.
                W niedzielę za to powinienem być nawet przed 18.
                A w poniedziałek też po 18. Może biermann dołączy?
                Last edited by Pendragon; 16-10-2009, 19:16.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Ja dziś pojawię się koło 19 więc. Czy ktoś jeszcze będzie ? Pendragon zakładam, że Ty będziesz.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Na 80% wpadnę na jakieś nealko...
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Basik
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1308

                      Wiem, że to jeszcze trochę czasu, ale czy ktoś z Was już dziś planuje spędzić piątkowy wieczór w Raju?

                      Comment

                      • JAQBA
                        Senior
                        • 08-2006
                        • 1351

                        Ja

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na 80% wpadnę na jakieś nealko...
                          No i wygrało te 20%

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Ano, zakres zajęć ostatnio przygniata
                            Myślę, że w ten piątek uda się wypić parę piw, ale jak to ostatnio - ręki za to nie dam...
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • brloin
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 530

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ano, zakres zajęć ostatnio przygniata
                              Myślę, że w ten piątek uda się wypić parę piw, ale jak to ostatnio - ręki za to nie dam...
                              To daj nogę. Albo ucho
                              brloin; od Szczecina do Wrocławia

                              Comment

                              • brloin
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 530

                                Będę dziś raczej krótko, ale: gęstwa belgów 1214 poszła w słoiki. Jeden zarezerwowany dla Galadha, jeden dla Marusi, ale jeszcze jeden pozostaje. Wszystkie dość spore, więc ewentualnie do dalszego podziału. Chętni?

                                Poza tym - jutro idę na Mitch & Mitch oraz Kwadratowych do Firleja i mam darmową wejściówkę dla dwóch osób (poza własnym biletem), o czym poinformowałem we właściwym wątku, acz bez rezultatu. Wrzucam tutaj, bo wiadomo jak w piątek się człowiekowi chce forum przewertowywać. Zatem: albo tutaj albo PW - czekam na dwie osoby chętne zobaczyć kawał ekstremalnie dobrej koncertowej zabawy.
                                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎