Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    Aj, bo nie wiem czemu pomyślałam, że to link do ich strony czy cóś Ale to wina tego, że 1. nie jestem wyspana 2.jestem na przerwie, która właśnie mi się kończy i muszę uciekać z internetu Wybacz więc tę gafę
    Last edited by Basik; 14-10-2011, 12:50.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
      Zgłaszam się na chętnego
      PS. lokal ma klimat na spotkania przy piwku, bo muzyki nie trzeba przekrzykiwać, co czasami w Czeskim się zdarzało.
      Z drugiej jednak strony Zilvara w ZUPie nie mają
      No i przede wszystkim nie ma tej speluniastej atmosfery,którą lubimy Ale trzeba od czasu do czasu się kulturalnie upić w przyzwoitej piwnicy

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
      Aj, bo nie wiem czemu pomyślałam, że to link do ich strony czy cóś Ale to wina tego, że 1. nie jestem wyspana 2.jestem na przerwie, która właśnie mi się kończy i muszę uciekać z internetu Wybacz więc tę gafę
      Za karę musicie przyjść w przyszły piątek

      Edit: coś mam dziś przerost mordek nad treścią, to chyba ten Atak Chmielu wczoraj...
      Last edited by Marusia; 14-10-2011, 13:05.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        Za tydzień już wiemy, że nie damy rady - czeka nas obchodzenie 140-lecia schroniska na Śnieżniku

        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          No i nie odkupię swojej gafy

          Comment

          • JAQBA
            Senior
            • 08-2006
            • 1351

            Do ZUP-y mamy blisko z Szafy wię pewnie będziemy

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Podbijam temat. Czy nadal macie chęć pojawić się jutro w ZUPie? My będziemy pewnie ok. 19, choć jak znam życie, to nawet wcześniej, bo 19 to już za późno na pierwsze piwo
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Ja będę. Napiszę do Ursusa, żeby zarezerwował ławę 6-cio osobową dla browar.biz
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  Mnie nie będzie. Raz, że idę na noc do roboty, a dwa, że mi się ta knajpa po prostu nie podoba.
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • bomba_z_wrocka
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 222

                    Jak mi sie uda , to moze przyczlapie na jedno.
                    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                    Comment

                    • Basik
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1308

                      A my potwierdzamy, że nas nie będzie. Dziś pakowanie i przeprowadzka na noc do rodziców, a jutro wcześnie rano śmigamy na Śnieżnik. A tam, to się pewnie będzie działo

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        No to się ugryźcie - ja się z Chemmolady i Chemmotetrykiem Ataku Chmielu napiję Jagoda pewnie też z Qbkiem przyjdą, bo faktycznie rzut beretem mają, a sklep zamykają chyba o 18.00. Bomba wpadnie i już ława szósteczka zajęta. Zatem reszta niech się nie fatyguje
                        Last edited by Marusia; 21-10-2011, 09:25.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • bomba_z_wrocka
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 222

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          No to się ugryźcie - ja się z Chemmolady i Chemmotetrykiem Ataku Chmielu napiję Jagoda pewnie też z Qbkiem przyjdą, bo faktycznie rzut beretem mają, a sklep zamykają chyba o 18.00. Bomba wpadnie i już ława szósteczka zajęta. Zatem reszta niech się nie fatyguje
                          Bomba nie wpadnie , stare durne bombisko poprostu przyjdzie.
                          Qbolandy po zamknieciu , maja jeszcze troche roboty do odwalenia.
                          Ja pewnie okolo 19 przydreptam i para Q, pewnie tez.
                          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                          Comment

                          • Wiktoria
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 796

                            I słusznie - nie będę się fatygować. Posiedzę se w domu .

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              ja będę koło 19
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Dzisiaj mam ochotę na Czeski Raj. Chodźta na piwo ludzie
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎