Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    No, jakieś decyzje, panowie i panie!!! Bo w razie czego wicie rozumicie, panią Elę muszę powiadomić

    Mi, przyznam szczerze, wcale się dziś po wczorajszym piwie na piwo iść nie chce
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • joelka
      Senior
      • 03-2005
      • 817

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
      Ja chętnie wstąpiłbym do Armine. Jeszcze tam nie byłem, a ponoć mniej śmierdzi fajami.
      Co na to reszta chętnych na Bartka?
      Jak Cię otoczy wianuszek palaczy to nic nie pomoże
      Knajpa podoba mnie się baaardzo. Miękkie siedzenia, dobre piwo w małych ale bartkowych szklanicach, super wieszak , kominek robi klimat, jedzonko pycha, godzina zamknięcia nareszcie dla dorosłych a nie dzieci
      POLECAM

      PS. Faktycznie nie odczułam dymu w oczach ani gardle, mimo że Marusia paliła na przeciwko.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Po telefonicznej konsultacji z Pepkiem zostajemy jednak przy Instytucie.

        Może przyszły piątek w Armine? Czy wiadomo coś na temat ew. rezerwacji miejsc?
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Można rezerwować, spoko.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • joelka
            Senior
            • 03-2005
            • 817

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson

            Może przyszły piątek w Armine?
            Nawet wskazane byłoby. Za tydzień gościmy Strzelczyka i chyba się spotykamy w Armine. Co Wy na to?

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              I jak tam, spotykacie się może w sobotę 1 IV Chętnie bym wtedy pirosiarczn od Marusi odebrał i jakies piwa wam przydybał z Krakowa, jak chcecie (co do piw to proszę o ewentualne zamówienia do jutra bo w czwartek wyjeżdżam już do Wrocka).

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • joelka
                Senior
                • 03-2005
                • 817

                Jak znam ekipę to i w sobotę spotkanie będzie Ale skoro wyjeżdżasz w czwartek, to i na piątek na piwo mógłbyś się wyrobić

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Ja się zgłaszam na spotkanie w piątek i sobotę Pewnikiem ze Slavoyem zreszta

                  Piwa z Krakowa? Piwo Shlangbauma poproszę i Smoczą Głowę
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Rozumiem, że spotkanie jest w Instytucie. Będę raczej w sobotę ale zobaczę jeszcze. W razie czego wracam do Krakowa dopiero w niedzielę, ale jestem na konferencji więc mam czas między obradami i imprezami na Bartka

                    Swoje piwa choć są jeszcze niedojrzałe przywiozę Smoczej Głowy przywiozę z trzy butelki bo droga jest jak pieron. Relakspole też wziąć

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Weź Relakspol dla mnie po sztuce. Smoczą też bym po sztuce chętnie przyjął
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        W sumie na wymianę przywiozę 20 piw (skrzynka nie będzie wadzić w pociągu ). 6 Karmelowych Piękności, 3 Fulle Bacy, 1 szlacheckie mocne, 4 Smocze Głowy i jeszcze jakieś sześć Relakspoli. Z czego 1 Smocza i 1 Karmelowa Piękność są już zarezerwowane dla kolegi, u którego śpię. Chętnie przyjmę piwa z Lwówka, Plumbeer, VIflinga (robią go jeszcze ) i piwa z tego sklepu, jak Noteckie, Eire, Kolejorz. Kaiser Pszeniczny czy Piast Zimowy oraz Martin i Porter z Broka jak jeszcze są Oczywiście najchętiej wymienie się na domowe
                        Last edited by Shlangbaum; 28-03-2006, 18:25.

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          Tak się z innej beczki zapytam: byliby chętni na jakieś pozajączkowane świąteczne piwo w piątek 14 lub w sobotę 15 kwietnia? czy raczej się rozjeżdżacie w tym czasie?

                          Comment

                          • fteo
                            Senior
                            • 05-2003
                            • 1139

                            Spotkanie w Instytucie czy w Armine?
                            http://lotnictwo.net.pl/
                            http://www.flightradar24.com/
                            http://www.airshow.sp.mil.pl/

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Shlangbaum wspominał o Instytucie choć osobiście wolałbym Armine. Ostatnio nie śmierdziałem fajami po wyjściu To duży plus.

                              Co do piw to miałbym ochotę na:

                              Relakspol:
                              Bacowy Full x1 i jakieś 2 niemocne (albo chociaż jedno niemocne i jedno mocne)

                              Smocza głowa x1 (lub x2 jeżeli nie będzie Relakspoli)

                              W sumie jakieś 4 butelki

                              W zamian mogę dostarczyć Noteckie, Eire, Kolejorz (wszystko pasteryzowane) Kaiser Pszeniczny w puszce.
                              Last edited by JAckson; 29-03-2006, 07:53.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                A gdzie jest ten Armin Nie moge opisu na forum znaleźć. Ja zasadniczo muszę być w okolicach Uniwersytetu.Konferencję mam przez 4 dni na Szewskiej 49. Spać będę w Bursie Nauczycielskiej i nie wiem czy do tego Armina będę miał mozliwość szybkiego dotarcia i powrotu - to w Centrum jest

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎