Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

dkrasnodebski z wizytą w Krakowie - 27-28 VIII

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    dkrasnodebski z wizytą w Krakowie - 27-28 VIII

    Kochani krakowiacy!
    W ostatni weekend sierpnia razem z moją drugą połową mamy zamiar odwiedzić gród Kraka. Będziemy troszki zwiedzać i byłoby nam bardzo miło spotkać się z sekcją krakowską na kufelku zimnego piwa (w końcu trzeba zwiedzić też jakąś piwiarnię).
    Kto chętny, proszę się wpisywać będziem ustalać miejsce i czas.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl
  • elroy
    Senior
    • 10-2002
    • 359

    #2
    Chętny
    www.piwo.org

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19169

      #3
      ja również się piszę.

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        No to jest nas już trzech.
        To gdzie się udamy w celu spożycia i jaka pora byłaby Waćpanom najbardziej miłą?
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19169

          #5
          mnie przychodzą na myśl dwa miejsca CK i piwiarnia relaxpol.

          Comment

          • dkrasnodebski
            cymbał
            • 05-2003
            • 2316

            #6
            e-prezes napisał(a)
            mnie przychodzą na myśl dwa miejsca CK i piwiarnia relaxpol.
            To ja zdecydowanie bardziej chętny jestem na wizytę w pijalni relaxpolu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby odwiedzić oba przybyrtki.
            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

            www.radoslawstolar.pl

            Comment

            • elroy
              Senior
              • 10-2002
              • 359

              #7
              dkrasnodebski napisał(a)
              jaka pora byłaby Waćpanom najbardziej miłą?
              Osobiście jestem w stanie dotrzeć na umówione miejsce w piątek po 18 i w sobotę po godzinie 14.
              www.piwo.org

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                #8
                Proponuję więc spotkać się w piątek w pijalni Relaxpolu kole 18 a w trakcie opróżniania kufelków będziemy mogli ustalić plan na dzień następny o ile będą chętni.
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  #9
                  dkrasnodebski napisał(a)
                  Proponuję więc spotkać się w piątek w pijalni Relaxpolu kole 18 a w trakcie opróżniania kufelków będziemy mogli ustalić plan na dzień następny o ile będą chętni.

                  Pomysł jest myślę dobry. Mam nadzieję, że znajdziemy trochę wolnego miejsca, bo o rezerwacjach tam raczej nikt nie słyszał
                  Tylko jak na razie coś nas jeszcze mało! Wszyscy na urlopach ?
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • Warek
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 127

                    #10
                    Witam
                    Istnieje pewna szansa, że mogę przybyć do Krakowa w sobote po południu.
                    Jeżeli koledzy coś konkretnego ustalą w piątek to proszę o informację.

                    Pozdrowienia
                    http://www.mafoto.pl/

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19169

                      #11
                      ja również jak kolega elroy jestem dostępny w sobotę po 14 i możemy umówić się na 14.30 dla odmiany w CK, ew. zajrzeć do Domu Norymberskiego, a nuż mają Tuchera lanego jak dawniej?

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Nie będę zakładał nowego tematu, bo jeszcze pewności nie mam ale chyba w poniedziałek 23 sierpnia będę na rozpoznaniu terenu w Krakowie
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • ergie
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 1041

                          #13
                          ja śledzę temat i tysz pewnie gdzies się pijawię jak już się poumawiacie
                          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                          Comment

                          • dkrasnodebski
                            cymbał
                            • 05-2003
                            • 2316

                            #14
                            ustalenia końcowe

                            To już pojutrze więc czas podać szczegóły i odświerzyć temat dla gap.
                            Plan jest taki:
                            piątek 27 spotykamy się w pijalni Relaxpol około godziny 18
                            sobota 28 spotykamy się w CK Browarze o godzinie 14.30 (prośba do elroya co by zarezerwował stolik jeśli uzna że jest to konieczne)

                            To tyle jeżeli idzie o ścisły plan działania wszelkie inne atrakcje i udziwnienia ustalimy w trakcie.
                            Tak więc, do zobaczyska!
                            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                            www.radoslawstolar.pl

                            Comment

                            • elroy
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 359

                              #15
                              Odp: ustalenia końcowe

                              To już pojutrze więc czas podać szczegóły i odświerzyć temat dla gap.
                              Plan jest taki:
                              piątek 27 spotykamy się w pijalni Relaxpol około godziny 18
                              Czekam około tej godziny przed lokalem. (pamiętajcie, że Kalwaryjska jest w remoncie i tramwaje nie kursują!)

                              sobota 28 spotykamy się w CK Browarze o godzinie 14.30 (prośba do elroya co by zarezerwował stolik jeśli uzna że jest to konieczne)
                              Dzownię jutro do CK i rezerwuję nam na sobotę stoliki.

                              Do zobaczenia
                              www.piwo.org

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎