Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Poznań

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Poznań

    Może by tak jakieś piwo w Poznaniu? Jestem tu całkiem nowy, nie znam prawie nikogo, więc wypadałoby mnie oprowadzić. Czekam na propozycje

    PS. Weekend 4-5 września niestety odpada.
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Wszyscy wyjechali

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #3
      Wstąp do Brovari
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #4
        Trochę ci nas jest z Poznania na Forum, ale ze spotkaniami cienko - przeważnie wszyscy zajęci - w tym ja, oczywiście. Nawet w Brovarii jeszcze nie byłem . Na mnie na razie nie licz...

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #5
          W Brovarii byłem, ale towarzystwo ściągnąłem znad morza. Wędruję sobie sam po sklepach i co nieco znalazłem. Ale że moja lepsza połowa w piwie zdecydowanie nie gustuje, po knajpach sam się włóczył nie będę - ktoś musi przecież obiad ugotować
          Może do zimy się uda...

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #6
            Ja bym sie pisał na spotkanie przy piwie w jakimś pubie,ale ja mogę tylko w soboty po 22:00 , niestety tak pracuje

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              Niedzielne popołudnia też odpadają?

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                #8
                No w tygodniu to cięzko, a najbliższe weekndy to zaplanowane - teraz Grodzisk, później zlot, a następny to będzie mecz z Cracovią, na który niechybnie pójdę. Ale termin meczu jeszcze nie ustalony, więc może w sobotę, 18.09 się uda. Jest jeszcze torchę czasu, można pomyśleć
                Tradycyjnie proponuję Unreal (Fortuna Jasna i Czarna) no i wypad do Brovarii.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Audi
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 1682

                  #9
                  albeertos napisał(a)
                  więc może w sobotę, 18.09 się uda. Tradycyjnie proponuję Unreal (Fortuna Jasna i Czarna) no i wypad do Brovarii.
                  Ja jestem za ,ale dojade po 22:00 jak zwykle , no i przywioze ten kufel Warki , Albeertos co miałeś odebrać.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Oki, wstepnie 18.09. Jako zagorzały kibic Bałtyku Gdynia, na mecze Arki nie chodziłęm. Więc na Lecha z Cracovią też nie pójdę
                    Za to wybrałbym się na Atenę.

                    Comment

                    • Odoakr
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 330

                      #11
                      Ja jeszcze nie wiem jak będzie u mnie wygladac po wyjeździe, ale tez sie wstepnie piszę na wyjscie do Unreala

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Może uda mi się przywieźć odrobinkę Rycerza, ale głowy nie daję. Miewam spore pragnienie

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          A może znacie jeszcze jakąś knajpę, gdzie można napić się Noteckiego? Ostatnio wpadło mi w łapki i zapałałem sympatią

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            #14
                            Przejrzyj Piwo-Gdzie, jest tam conajmniej jedna poznańska knajpka z lanym Noteckim. Wybierz się też na rynek i szybko coś znajdziesz - noteckie zwane studenckim.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              albeertos napisał(a)
                              No w tygodniu to cięzko, a najbliższe weekndy to zaplanowane - teraz Grodzisk, później zlot, a następny to będzie mecz z Cracovią, na który niechybnie pójdę. Ale termin meczu jeszcze nie ustalony, więc może w sobotę, 18.09 się uda. Jest jeszcze torchę czasu, można pomyśleć
                              Tradycyjnie proponuję Unreal (Fortuna Jasna i Czarna) no i wypad do Brovarii.
                              Z moich informacji wynika,że mecz rozpocznie się w piątek 17.09 o godź 20:00(transmisja w Canal+)


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎